Adrenalinová centra, parky – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1PANDA SPORT, příspěvková organizace8 poboček

3.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Máchova 203, Stráž pod Ralskem Bezdlužná

Nabízíme vodní lyžování. V rámci akce zajistíme provoz vleku včetně wake baru, svoz člunem, instruktáž, potřebné vybavení, raut, grilování, hudební produkci nebo společenský program. Areál vleku umožňuje vyžití pro školy, firmy a privátní skupiny v podobě rezervace celého areálu.

2ROB DESIGN, s.r.o.

Provoz reklamní, outdoorové agentury s kompletním servisem v oblastí event marketingu. Pořádáme a organizujeme kulturní a společenské i sportovní, adrenalinové a reklamní akce včetně zajištění cateringu a doprovodného programu včetně teambuildingu pro firmy.

3AGP - Adrenalin Game Park

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Srbice 132, Srbice Bezdlužná

AGP - Adrenalin Game Park, se sídlem Srbice 132, 415 01, Srbice, v okrese Teplice a v kraji Ústecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 34296, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a…

4SUPERFLY PRAHA s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2293)
Tupolevova 736, Praha 9 - Letňany

Jediný tunel na světě s kruhovou skleněnou letovou komorou o průměru 4,3 metrů a celkové výšce neuvěřitelných 14 m, ve kterém si můžou návštěvníci vyzkoušet pocit volného pádu, když vítr fouká rychlostí přes 270 km/h.

5ADRENALIN JAZZ GARDEN s.r.o.

Děláme firemní a teambuildingové akce a také provozujeme hudební agentury i sportovní centra.

6Šípal Jan, Mgr.

4.5
★★★★★
★★★★★
(7)
Na Bídě 657, Liberec Bezdlužná

Specializujeme se na tábornické a kempinkové potřeby, vysokohorskou a vodáckou výzbroj. V sortimentu naleznete i stany, vařiče, karabiny, přilby, cepíny a lodě.

7Adrop s.r.o.

Specializujeme se na poskytování adrenalinových dárků, zážitků.


Firmy v dalších lokalitách


Adrenalinová centra, parky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Adrenalinová centra, parky najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.