Tělesná cvičení – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1STARÁ STANISLAVA-REHABILITACE

Naše firma provádí rehabilitace, masáže, reflexní masáže, reflexní a ruční lymfatické masáže, parafínové zábaly, lymfodrenáže. Dále máme v nabídce lázeňské a ostatní služby, provádíme elektroléčbu, vířivé lázně, magnetoterapii, trakce a léčbu laserem. Z alternativní medicíny zabezpečujeme…

2YOGAHOLICK2 pobočky

YOGAHOLICK, se sídlem Nádražní 599, 511 01, Turnov, v okrese Semily a v kraji Liberecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Masérské,…

3ELIXÍR STUDIO s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(88)
Vinohradská 1438/70, Vinohrady-Praha 10
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

ELIXÍR STUDIO s.r.o., se sídlem Vinohradská 1438/70, 130 00, Vinohrady-Praha, v okrese Praha 10 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 292700, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

4SPIRALYOGA1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Na Perštýně 357/10, Staré Město-Praha 1
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

SPIRALYOGA, se sídlem Na Perštýně 357/10, 110 00, Staré Město-Praha, v okrese Praha 1 a v kraji Praha - město. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: Masérské, rekondiční a regenerační služby Výroba, obchod a služby neuvedené…

5Kissová Vladimíra

Poskytujeme cvičení na Vibrostation StudioSystem.

6Judo Club LITOKAN Litoměřice

Provozujeme sportovní klub pro děti, mládež, dospělé i veterány zaměřený na judo. Účastníme se turnajů a soutěží v judu. Snažíme se u cvičenců rozvíjet jejich všestrannou pohyblivost, zvýšit tělesnou a psychickou sílu a odolnost. Děti si osvojí základní pohybové dovednosti a pádovou techniku.

7Sport JUDO Litoměřice, o. s.

Provozujeme sportovní klub se zaměřením na judo. Účastníme se sportovních soutěží a turnajů v judu. Snažíme se u cvičenců rozvíjet jejich všestrannou pohyblivost, zvýšit tělesnou a psychickou sílu a odolnost. Děti si osvojí základní pohybové dovednosti a pádovou techniku.

8TJ Sokol Liboc

Provoz tělovýchovné jednoty s oddíly atletiky, basketbalu, karate, mužské sálové kopané, nohejbalu, tenisu i zdravotně tělesné výchovy. Pořádáme cvičení rodičů s dětmi, předškolních dětí, žákyň od 6 do 14 let a aerobní cvičení pro ženy. K dispozici je posilovna, tenisové kurty i tělocvična.

9Svaz tělesně postižených v České republice,o.s.MÍSTNÍ ORGANIZACE Č.6 PRAHA 9…

Naše organizace sdružuje osoby se zdravotním postižením, zejména tělesným. Hájíme potřeby a zájmy OZP, seniorů. Nabízíme odborné sociální poradenství. Zajišťujeme plavání, cvičení a rehabilitační pobyty pro zdravotně postižené. Nabízíme prodej Euroklíčů.

10Svaz tělesně postižených v České republice, o.s. obvodní organizace Praha 10

Naše organizace sdružuje osoby se zdravotním postižením, zejména tělesným, dále hájíme potřeby a zájmy OZP a seniorů. Poskytujeme odborné sociální poradenství, zajišťujeme plavání, cvičení a rehabilitační pobyty pro zdravotně postižené. Nabízíme prodej Euroklíčů.


Firmy v dalších lokalitách


Tělesná cvičení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Tělesná cvičení najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.