Tělesná cvičení – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1STARÁ STANISLAVA-REHABILITACE

Naše firma provádí rehabilitace, masáže, reflexní masáže, reflexní a ruční lymfatické masáže, parafínové zábaly, lymfodrenáže. Dále máme v nabídce lázeňské a ostatní služby, provádíme elektroléčbu, vířivé lázně, magnetoterapii, trakce a léčbu laserem. Z alternativní medicíny zabezpečujeme…

2Kissová Vladimíra

Poskytujeme cvičení na Vibrostation StudioSystem.

3Judo Club LITOKAN Litoměřice

Provozujeme sportovní klub pro děti, mládež, dospělé i veterány zaměřený na judo. Účastníme se turnajů a soutěží v judu. Snažíme se u cvičenců rozvíjet jejich všestrannou pohyblivost, zvýšit tělesnou a psychickou sílu a odolnost. Děti si osvojí základní pohybové dovednosti a pádovou techniku.

4Sport JUDO Litoměřice, o. s.

Provozujeme sportovní klub se zaměřením na judo. Účastníme se sportovních soutěží a turnajů v judu. Snažíme se u cvičenců rozvíjet jejich všestrannou pohyblivost, zvýšit tělesnou a psychickou sílu a odolnost. Děti si osvojí základní pohybové dovednosti a pádovou techniku.

5TJ Sokol Liboc

Provoz tělovýchovné jednoty s oddíly atletiky, basketbalu, karate, mužské sálové kopané, nohejbalu, tenisu i zdravotně tělesné výchovy. Pořádáme cvičení rodičů s dětmi, předškolních dětí, žákyň od 6 do 14 let a aerobní cvičení pro ženy. K dispozici je posilovna, tenisové kurty i tělocvična.

6Svaz tělesně postižených v České republice,o.s.MÍSTNÍ ORGANIZACE Č.6 PRAHA 9…

Naše organizace sdružuje osoby se zdravotním postižením, zejména tělesným. Hájíme potřeby a zájmy OZP, seniorů. Nabízíme odborné sociální poradenství. Zajišťujeme plavání, cvičení a rehabilitační pobyty pro zdravotně postižené. Nabízíme prodej Euroklíčů.

7Svaz tělesně postižených v České republice, o.s. obvodní organizace Praha 10

Naše organizace sdružuje osoby se zdravotním postižením, zejména tělesným, dále hájíme potřeby a zájmy OZP a seniorů. Poskytujeme odborné sociální poradenství, zajišťujeme plavání, cvičení a rehabilitační pobyty pro zdravotně postižené. Nabízíme prodej Euroklíčů.

8SK ARIES GYM

Krušnohorská 3078, Ústí nad Labem
Otevřeno od 17:00
Bezdlužná

Provozujeme klub thajského boxu - muay thai. Dále nabízíme cvičení pro děti, teenagery, muže i ženy pro zlepšení tělesné i psychické kondice.

9Rajnošková Vlasta - Vibrostation

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Topolová 2915/16, Praha 10 - Záběhlice
Otevřeno do 16:00

Fitness centrum s nabídkou cvičení na vibračních plošinách. Toto cvičení podporuje krevní oběh, zlepšuje kvalitu pleti a tělesnou kondici.


Firmy v dalších lokalitách


Tělesná cvičení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Tělesná cvičení najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.