Brýle – Střední a Severní Čechy

Brýle jsou optickým nástrojem, který slouží k opravě zraku. Skládají se z rámu a čoček, které mohou být buď jednoduché nebo multifokální.

1–10 firem z 298 nalezených Filtry

1Krůtková Šárka - Oční optik

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Žukovova 82/54, Ústí nad Labem…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Optika působí ve městě Ústí nad Labem již od roku 1991. Mezi naše hlavní činnosti patří zhotovování brýlí i na lékařský předpis, měření zrakové ostrosti, aplikace kontaktních čoček. Provádíme také opravy brýlí a zabýváme se prodejem jejich doplňků.

2Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lázeňská 23, Příbram
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

3OČNÍ OPTIKA JANA SUCHÁ

Husovo náměstí 2347, Rakovník
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Naše oční optika má 100 % školený personál. Nabízíme prodej brýlí, brýlových obrub, slunečních brýlí, slunečních dioptrických brýlí, kontaktní čočky a veškeré příslušenství. Možno vyrobit dioptrické sluneční brýle na míru.

4OPTIK JAS s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Nám. Arnošta z…, Český Brod
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Oční optika OPTIK JAS s.r.o. vznikla v roce 2008. Nabízí kvalitní produkty, špičkové služby a vstřícný přístup k zákazníkům, kterých si velice vážíme a snažíme se, aby se k nám rádi vraceli. Nabízíme expresní výrobu brýlí, opravy a rovnání brýlí zdarma. Poskytujeme nadstandardní odborné…

5Optik Skrbková s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Jsme bezbarierová oční optika s kompletními službami. Nabízíme měření zraku, opravy brýlí, brýle a brýlové komponenty, kontaktní čočky a také výživové doplňky.

6Optika Zuzana Kováříková

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Medicentrum…, Beroun
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Oční optika. Provádíme vyšetření zraku jak pro brýle, tak i pro kontaktní čočky. Nabízíme široký sortiment brýlí, kontaktních čoček a ostatních doplňků.

7OPTIKA-NOVÁK ALEŠ

náměstí Husovo 80, Český Brod
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Firma Oční optika Aleš Novák byla založena roku 1992. Od roku 2006 působíme v Českém Brodě. Jsme firmou rodinného typu, která klade důraz na kvalitu své práce, kvalitu produktů a kvalitu přístupu k zákazníkovi. Naším cílem vždy byla, je a bude maximální spokojenost zákazníka. Našich zákazníků si…

8Vrána Vlastimil - OČNÍ OPTIK

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Legerova 29, Kolín Bezdlužná

Prodáváme dioptrické a sluneční brýle, brýlové obruby, čočky, doplňky. Provádíme opravy a čištění brýlí ultrazvukem.

9DIENST OPTIK

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Smetanova 764, Kolín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Služby optiky včetně návrhů brýlí počítačovým softwarem a využití vizážistických služeb.

10Chrtek Optik1 pobočka

2.4
★★★★★
★★★★★
(18)
nám. T.G.Masaryka…, Poděbrady III

Chrtek Optik - optika s prodejem dioptrických brýlí, slunečních brýlí a kontaktních čoček. Možnost měření zraku.


Firmy v dalších lokalitách


Brýle v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Brýle jsou velmi populární a běžně používané v celém světě.

1. Historie brýlí
Brýle se začaly používat v 13. století v Itálii. První brýle byly vyrobeny z kovu a měly kulaté čočky. Postupem času se brýle staly módním doplňkem a byly vyráběny z různých materiálů, jako jsou dřevo, kost nebo slonovina.

2. Typy brýlí
Existuje mnoho typů brýlí, včetně slunečních brýlí, sportovních brýlí, ochranných brýlí a dioptrických brýlí. Dioptrické brýle jsou nejčastěji používané a jsou k dispozici v mnoha stylech a barvách.

3. Použití brýlí
Brýle jsou používány k opravě různých problémů se zrakem, jako jsou krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus. Mohou také být použity k ochraně očí při práci s nebezpečnými materiály nebo při sportovních aktivitách.

4. Výroba brýlí
Výroba brýlí zahrnuje několik kroků, včetně výroby čoček, výroby rámu a montáže čoček do rámu. Moderní technologie umožňují výrobu brýlí s vysokou přesností a kvalitou.

5. Brýle v oblasti Střední a Severní Čechy
v oblasti Střední a Severní Čechy jsou brýle k dispozici v mnoha optikách a obchodech s optikou. Místní optici nabízejí širokou škálu dioptrických brýlí v různých stylech a barvách. Některé optiky také nabízejí možnost zakoupení brýlí online.

6. Péče o brýle
Správná péče o brýle je důležitá pro zachování jejich kvality a životnosti. Brýle by měly být pravidelně čištěny a udržovány v ochranném pouzdře. Pokud jsou brýle poškozeny, měly by být co nejdříve opraveny optikem.

Brýle jsou nezbytným nástrojem pro mnoho lidí s problémy se zrakem. Díky moderní technologii jsou brýle k dispozici v mnoha stylech a barvách, což umožňuje každému najít brýle, které mu nejlépe vyhovují. v oblasti Střední a Severní Čechy jsou brýle k dispozici v mnoha optikách a obchodech s optikou, což umožňuje místním obyvatelům snadný přístup k dioptrickým brýlím.