Měření zraku – Střední a Severní Čechy

Měření zraku je proces, kterým se zjišťuje, jak dobře pacient vidí. Tento proces se obvykle provádí očním lékařem nebo optometristou.

1–10 firem z 150 nalezených Filtry

1Krůtková Šárka - Oční optik

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Žukovova 82/54, Ústí nad Labem…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Optika působí ve městě Ústí nad Labem již od roku 1991. Mezi naše hlavní činnosti patří zhotovování brýlí i na lékařský předpis, měření zrakové ostrosti, aplikace kontaktních čoček. Provádíme také opravy brýlí a zabýváme se prodejem jejich doplňků.

2Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lázeňská 23, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

3OPTIK JAS s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Nám. Arnošta z…, Český Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika OPTIK JAS s.r.o. vznikla v roce 2008. Nabízí kvalitní produkty, špičkové služby a vstřícný přístup k zákazníkům, kterých si velice vážíme a snažíme se, aby se k nám rádi vraceli. Nabízíme expresní výrobu brýlí, opravy a rovnání brýlí zdarma. Poskytujeme nadstandardní odborné…

4Optik Skrbková s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme bezbarierová oční optika s kompletními službami. Nabízíme měření zraku, opravy brýlí, brýle a brýlové komponenty, kontaktní čočky a také výživové doplňky.

5Chrtek Optik1 pobočka

2.4
★★★★★
★★★★★
(18)
nám. T.G.Masaryka…, Poděbrady III

Chrtek Optik - optika s prodejem dioptrických brýlí, slunečních brýlí a kontaktních čoček. Možnost měření zraku.

6OPTIC STUDIO by Vlaďka Vlková

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
Riegrovo náměstí 2…, Poděbrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Optic studio - optika Poděbrady zajišťuje kompletní optické služby, jako je měření zraku, aplikace kontaktních čoček či odborné poradenství při výběru brýlí.

7Božena Brzáková - OČNÍ OPTIKA

5.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Blahoslavova 1160 , Poděbrady III Bezdlužná

Božena Brzáková - OČNÍ OPTIKA - nabízíme prodej a opravu brýlových obrub, čoček, doplňků a slunečních brýlí.

8OPTIKA Š+H

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Českobratrské…, Mladá Boleslav II
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika a kontaktní čočky, měření zraku, aplikace kontaktních čoček. Velký výběr brýlových obrub. Široká nabídka korekčních čoček a doplňkového prodeje: pouzdra na brýle a kont. čočky, sluneční brýle, lupy, teploměry. Servis a opravy brýlí.

9Cihlářová Anna- Optik-optometrista2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Osvobození…, Benátky nad Jizerou

Prodáváme dioptrické a sluneční brýle včetně kontaktních čoček i doplňků, měříme zrak. Provozujeme oční ambulanci.

10Optik Müller, s.r.o.3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Václavské náměstí…, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kompletní služby očního optika ve spolupráci s lékařkou - široký sortiment brýlí a brýlových čoček. Nabízíme zákaznické i sezónní slevy. Sluneční brýle se zaručenou kvalitou. Opravy a úpravy brýlí. Čištění brýlí ultrazvukem. Specializujeme se na brýlové čočky Evropského původu. Více informací…


Firmy v dalších lokalitách


Měření zraku v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Měření zraku se provádí pomocí různých testů, které zahrnují čtení písmen na tabulce, sledování světelných bodů a dalších vizuálních úkolů.

v oblasti Střední a Severní Čechy se měření zraku provádí v několika očních klinikách a optických centrech. Tyto zařízení jsou vybavena moderními přístroji a technologiemi, které umožňují přesné měření zraku. Oční lékaři a optometristé v oblasti Střední a Severní Čechy jsou vysoce kvalifikovaní a mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

Měření zraku se obvykle provádí pomocí několika testů, které jsou buď odrážkovým nebo číslicovým seznamem. Odrážkový seznam zahrnuje různé velikosti písmen, které jsou postupně menší. Pacientovi se říká, aby přečetl písmena na tabulce a oční lékař nebo optometrista zaznamenává, jak dobře pacient vidí. Číslicový seznam se používá pro pacienty, kteří nemohou číst písmena. Tento seznam obsahuje různé velikosti čísel, které jsou postupně menší.

Dalším testem, který se používá při měření zraku, je test na sledování světelných bodů. Pacientovi se ukáže světelný bod a oční lékař nebo optometrista sleduje, jak dobře pacient vidí tento bod. Tento test se obvykle používá pro děti a pacienty s mentálním postižením.

Celkově je měření zraku důležitým procesem, který umožňuje očním lékařům a optometristům diagnostikovat a léčit různé oční problémy. v oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici moderní zařízení a kvalifikovaní odborníci, kteří poskytují vynikající péči o zrak.