Kontaktní čočky – Střední a Severní Čechy

Kontaktní čočky jsou moderní alternativou k brýlím, které mnoho lidí volí pro korekci zraku. Tyto malé plastové čočky se umisťují přímo na rohovku oka a korigují refrakční chyby, jako jsou krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus.

1–10 firem z 212 nalezených Filtry

1Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lázeňská 23, Příbram
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

2OČNÍ OPTIKA JANA SUCHÁ

Husovo náměstí 2347, Rakovník
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná Ověřená

Naše oční optika má 100 % školený personál. Nabízíme prodej brýlí, brýlových obrub, slunečních brýlí, slunečních dioptrických brýlí, kontaktní čočky a veškeré příslušenství. Možno vyrobit dioptrické sluneční brýle na míru.

3OPTIK JAS s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Nám. Arnošta z…, Český Brod
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Oční optika OPTIK JAS s.r.o. vznikla v roce 2008. Nabízí kvalitní produkty, špičkové služby a vstřícný přístup k zákazníkům, kterých si velice vážíme a snažíme se, aby se k nám rádi vraceli. Nabízíme expresní výrobu brýlí, opravy a rovnání brýlí zdarma. Poskytujeme nadstandardní odborné…

4Optik Skrbková s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Jsme bezbarierová oční optika s kompletními službami. Nabízíme měření zraku, opravy brýlí, brýle a brýlové komponenty, kontaktní čočky a také výživové doplňky.

5Optika Zuzana Kováříková

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Medicentrum…, Beroun
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Oční optika. Provádíme vyšetření zraku jak pro brýle, tak i pro kontaktní čočky. Nabízíme široký sortiment brýlí, kontaktních čoček a ostatních doplňků.

6OPTIKA-NOVÁK ALEŠ

náměstí Husovo 80, Český Brod
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma Oční optika Aleš Novák byla založena roku 1992. Od roku 2006 působíme v Českém Brodě. Jsme firmou rodinného typu, která klade důraz na kvalitu své práce, kvalitu produktů a kvalitu přístupu k zákazníkovi. Naším cílem vždy byla, je a bude maximální spokojenost zákazníka. Našich zákazníků si…

7Chrtek Optik1 pobočka

2.4
★★★★★
★★★★★
(18)
nám. T.G.Masaryka…, Poděbrady III

Chrtek Optik - optika s prodejem dioptrických brýlí, slunečních brýlí a kontaktních čoček. Možnost měření zraku.

8OPTIC STUDIO by Vlaďka Vlková

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
Riegrovo náměstí 2…, Poděbrady
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Optic studio - optika Poděbrady zajišťuje kompletní optické služby, jako je měření zraku, aplikace kontaktních čoček či odborné poradenství při výběru brýlí.

9Božena Brzáková - OČNÍ OPTIKA

5.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Blahoslavova 1160 , Poděbrady III Bezdlužná

Božena Brzáková - OČNÍ OPTIKA - nabízíme prodej a opravu brýlových obrub, čoček, doplňků a slunečních brýlí.

10OPTIKA Š+H

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Českobratrské…, Mladá Boleslav II
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Oční optika a kontaktní čočky, měření zraku, aplikace kontaktních čoček. Velký výběr brýlových obrub. Široká nabídka korekčních čoček a doplňkového prodeje: pouzdra na brýle a kont. čočky, sluneční brýle, lupy, teploměry. Servis a opravy brýlí.


Firmy v dalších lokalitách


Kontaktní čočky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Kontaktní čočky jsou k dispozici v mnoha typech a materiálech, včetně měkkých a tvrdých čoček, jednodenních a vícedenních čoček a čoček s různými stupni průhlednosti. Tyto čočky jsou také k dispozici v různých velikostech a tvarech, aby co nejlépe seděly na oku a poskytovaly co nejlepší korekci zraku.

Kontaktní čočky jsou vhodné pro lidi, kteří chtějí mít volné ruce a nechtějí být omezeni brýlemi. Jsou také vhodné pro sportovce a lidi, kteří pracují v prostředí, kde jsou brýle nepraktické.

Při používání kontaktních čoček je důležité dodržovat správnou hygienu a péči o čočky. To zahrnuje pravidelné čištění a dezinfekci čoček, stejně jako následování pokynů pro nošení a skladování čoček.

v oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici oční optiky, které nabízejí kontaktní čočky a poskytují odborné poradenství ohledně výběru a péče o čočky. Tyto optiky také nabízejí oční vyšetření a kontrolu zraku, aby bylo zajištěno, že jsou čočky správně přizpůsobeny a poskytují co nejlepší korekci zraku.

Výhody kontaktních čoček:
- Volné ruce a neomezený pohyb
- Vhodné pro sportovce a lidi, kteří pracují v prostředí, kde jsou brýle nepraktické
- Lepší periferní vidění než u brýlí
- Estetický vzhled

Nevýhody kontaktních čoček:
- Vyžadují správnou hygienu a péči
- Může být obtížné je nasadit a sundat
- Může být nepohodlné při dlouhodobém nošení
- Může být dražší než brýle