Kontaktní čočky – Střední a Severní Čechy

Kontaktní čočky jsou moderní alternativou k brýlím, které mnoho lidí volí pro korekci zraku. Tyto malé plastové čočky se umisťují přímo na rohovku oka a korigují refrakční chyby, jako jsou krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus.

1–10 firem z 230 nalezených Filtry

1MUDr. Hana Kubová - oční ambulance

Kouřimská 915, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ambulance očního lékaře. Vyšetřujeme onemocnění očí u dětí i dospělých. Individuální přístup k pacientům. Vedeme podrobnou dokumentaci o všech vyšetřeních.

2Krůtková Šárka - Oční optik

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Žukovova 82/54, Ústí nad Labem…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Optika působí ve městě Ústí nad Labem již od roku 1991. Mezi naše hlavní činnosti patří zhotovování brýlí i na lékařský předpis, měření zrakové ostrosti, aplikace kontaktních čoček. Provádíme také opravy brýlí a zabýváme se prodejem jejich doplňků.

3OČNÍ OPTIKA - VĚRA ŘEZNÍČKOVÁ

Husova 495/7, Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší oční optice nabízíme tyto služby - měření zraku, dioptrické brýle, dětské brýle, opravy brýlí, kontaktní čočky, aplikace kontaktních čoček, dalekohledy, kompasy, barometry. Akce: 20 % sleva na brýlové čočky. Stálým zákazníkům poskytujeme slevy, čištění a úpravy brýlí zdarma.

4Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lázeňská 23, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

5OČNÍ OPTIKA JANA SUCHÁ

Husovo náměstí 2347, Rakovník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše oční optika má 100 % školený personál. Nabízíme prodej brýlí, brýlových obrub, slunečních brýlí, slunečních dioptrických brýlí, kontaktní čočky a veškeré příslušenství. Možno vyrobit dioptrické sluneční brýle na míru.

6OPTIK JAS s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Nám. Arnošta z…, Český Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika OPTIK JAS s.r.o. vznikla v roce 2008. Nabízí kvalitní produkty, špičkové služby a vstřícný přístup k zákazníkům, kterých si velice vážíme a snažíme se, aby se k nám rádi vraceli. Nabízíme expresní výrobu brýlí, opravy a rovnání brýlí zdarma. Poskytujeme nadstandardní odborné…

7Optik Skrbková s.r.o.

U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme bezbarierová oční optika s kompletními službami. Nabízíme měření zraku, opravy brýlí, brýle a brýlové komponenty, kontaktní čočky a také výživové doplňky.

8Optika Zuzana Kováříková

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Medicentrum…, Beroun
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika. Provádíme vyšetření zraku jak pro brýle, tak i pro kontaktní čočky. Nabízíme široký sortiment brýlí, kontaktních čoček a ostatních doplňků.

9OPTIKA-NOVÁK ALEŠ

náměstí Husovo 80, Český Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Oční optika Aleš Novák byla založena roku 1992. Od roku 2006 působíme v Českém Brodě. Jsme firmou rodinného typu, která klade důraz na kvalitu své práce, kvalitu produktů a kvalitu přístupu k zákazníkovi. Naším cílem vždy byla, je a bude maximální spokojenost zákazníka. Našich zákazníků si…

10Chrtek Optik1 pobočka

2.2
★★★★★
★★★★★
(21)
nám. T.G.Masaryka…, Poděbrady III

Chrtek Optik - optika s prodejem dioptrických brýlí, slunečních brýlí a kontaktních čoček. Možnost měření zraku.


Firmy v dalších lokalitách


Kontaktní čočky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Kontaktní čočky jsou k dispozici v mnoha typech a materiálech, včetně měkkých a tvrdých čoček, jednodenních a vícedenních čoček a čoček s různými stupni průhlednosti. Tyto čočky jsou také k dispozici v různých velikostech a tvarech, aby co nejlépe seděly na oku a poskytovaly co nejlepší korekci zraku.

Kontaktní čočky jsou vhodné pro lidi, kteří chtějí mít volné ruce a nechtějí být omezeni brýlemi. Jsou také vhodné pro sportovce a lidi, kteří pracují v prostředí, kde jsou brýle nepraktické.

Při používání kontaktních čoček je důležité dodržovat správnou hygienu a péči o čočky. To zahrnuje pravidelné čištění a dezinfekci čoček, stejně jako následování pokynů pro nošení a skladování čoček.

v oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici oční optiky, které nabízejí kontaktní čočky a poskytují odborné poradenství ohledně výběru a péče o čočky. Tyto optiky také nabízejí oční vyšetření a kontrolu zraku, aby bylo zajištěno, že jsou čočky správně přizpůsobeny a poskytují co nejlepší korekci zraku.

Výhody kontaktních čoček:
- Volné ruce a neomezený pohyb
- Vhodné pro sportovce a lidi, kteří pracují v prostředí, kde jsou brýle nepraktické
- Lepší periferní vidění než u brýlí
- Estetický vzhled

Nevýhody kontaktních čoček:
- Vyžadují správnou hygienu a péči
- Může být obtížné je nasadit a sundat
- Může být nepohodlné při dlouhodobém nošení
- Může být dražší než brýle