Advokát na stavební právo – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 112 nalezených Filtry

1JUDr. Pavel Brach - Advokát1 pobočka

Nabízíme právní služby v oblastech: Občanské a obchodní právo, trestní, ústavní, správní, stavební právo, životního prostředí, právo ochrany rostlin a přípravků na ochranu rostlin (pesticidů), azylové a cizinecké právo, přestupkové právo. Poskytujeme služby i v anglickém a německém jazyce.

2JINDRÁK MIROSLAV JUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Černokostelecká 856…, Praha 10 - Strašnice

Právo občanské, rodinné, obchodní, živnostenské, pracovní, správní, bytové, pozemkové, družstevní, stavební, trestní, přestupky. Převody nemovitostí, rozvody, výživné, vymáhání pohledávek, právní služby v oblasti cizineckého režimu. Smluvní vztahy.

4Koschin Zdeněk, JUDr.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Štefánikova 75/48, Praha 5 - Smíchov Bezdlužná

Kompletní právní servis pro podnikatele zahrnující oblast obchodního, občanského a trestního práva. Poskytování daňových a účetních služeb včetně zpracování mezd. Poskytování právních služeb v České a Slovenské republice. Zastupování před Evropským soudem pro lidská práva.

5KAŇKA & ŠAFKA, advokáti s.r.o.

Provozujeme advokátní kancelář poskytuje právní služby se zaměřením zejména na obchodní a občanské právo a zakládání i likvidaci a správu obchodních společností dále provádění due diligence a prodej či pronájem nemovitostí jakož i na právní aspekty jejich výstavby dále zajišťujeme vymáhání…

6Langmeier & Co., advokátní kancelář s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Bělidle 997/15, Praha 5- Smíchov Bezdlužná

Nabízíme kompletní právní služby se zaměřením na občanské, obchodní, trestní, cizinecké, stavební, sportovní a zdravotnické právo. Poskytujeme právní servis obchodních společností, vymáhání pohledávek, sepisování smluv, advokátní úschovy apod.

7JUDr. Mareček Jan, advokát

Advokátní služby, stavební právo.

8Tuláček Jan, JUDr. (pobočka Praha 2 -Vinohrady)2 pobočky

Právní pomoci pro oblasti práva občanského, obchodního, autorského, trestního, správního či stavebního řízení.

9JUDr. Eva Winklerová - Advokátní kancelář

4.8
★★★★★
★★★★★
(22)
Zelený pruh 1294, Praha 4 Krč

Advokátní služby se zaměřením na fúze a akvizice, občanské, obchodní, investiční či rozvodové právo, bytové, rodinné, trestní, správní, směnečné, mezinárodní právo a exekuční řízení.

10Honzejk Milan, Mgr. Bc., advokát

Právní služby - bytové, občanské, obchodní, trestní, cizinecké, stavební, insolvenční a pracovní právo. Právní servis obchodních společností, vymáhání pohledávek, sepisování smluv, advokátní úschovy. Služby i v německém jazyce.


Firmy v dalších lokalitách


Advokát na stavební právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Advokát na stavební právo najdete 112 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 101 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 34 firem v regionu Střední a Severní Čechy.