Advokát na stavební právo – Střední a Severní Čechy

Advokát na stavební právo je odborník, který se specializuje na právní záležitosti týkající se stavebnictví. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho stavebních projektů, které vyžadují právní poradenství.

1–10 firem z 238 nalezených Filtry

1JUDr. Pavel Brach, LL.M., advokát1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(64)
Roztylská 1860/1, Praha 4 - Chodov Bezdlužná Ověřená

Nabízíme právní služby v oblastech: Občanské a obchodní právo, trestní, ústavní, správní, stavební právo, životního prostředí, právo ochrany rostlin a přípravků na ochranu rostlin (pesticidů), azylové a cizinecké právo, přestupkové právo. Poskytujeme služby i v anglickém a německém jazyce.

2JINDRÁK MIROSLAV JUDr.

Právo občanské, rodinné, obchodní, živnostenské, pracovní, správní, bytové, pozemkové, družstevní, stavební, trestní, přestupky. Převody nemovitostí, rozvody, výživné, vymáhání pohledávek, právní služby v oblasti cizineckého režimu. Smluvní vztahy.

3JUDr. Miloslav Jindřich, notář se sídlem v Benešově1 pobočka

Tyršova 2070, Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Notářská kancelář poskytuje notářské služby včetně ověřování listin a podpisů. Vyřizuje výpisy z katastrů, rejstříku trestů a obchodních rejstříků. Zajišťuje také zakládání a změny společností, převody nemovitostí a předmanželské smlouvy.

5JUDr. Obršlík Jiří

Advokátní kancelář specializující se na právo obchodní, občanské, korporátní, bytové, nemovitostní, stavební, finanční, bankovní, silniční a pracovní.

6Advokátní kancelář JUDr. Vlasta Miklušáková

Zelený pruh 1294/52, Praha 4 - Krč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kancelář se dlouhodobě věnuje po praktických zkušenostech získaných na trestním úseku v justici a po letech odborné praxe v komerční pojišťovně, specializuje na náhradu veškerých škod a na problematiku soukromého pojištění, škody na zdraví, zastoupení poškozených i pojištěných, vyřízení s…

7Jan Válek Mgr.2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Ocelářská 799, Praha 9 Bezdlužná

Děláme služeby advokátní kanceláře v oblasti cenných papírů a obchodního i stavebního a také trestního a ústavního práva.

8Chalupná Jana

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Náměstí 6/10, Bílina-Chudeřice Bezdlužná

Autoškola Jana byla v Bílině založena v roce 1992. Máme více než 20 let zkušeností v oboru provozování autoškoly. Výsledkem je vytvoření velmi stabilní a profesionální autoškoly, která nabízí řidičská oprávnění všech skupin od malých motocyklů po autobusy.Máme více než 20 let zkušeností v oboru…

9Koschin Zdeněk, JUDr.2 pobočky

Kompletní právní servis pro podnikatele zahrnující oblast obchodního, občanského a trestního práva. Poskytování daňových a účetních služeb včetně zpracování mezd. Poskytování právních služeb v České a Slovenské republice. Zastupování před Evropským soudem pro lidská práva.

10SOUKUP & PARTNERS s.r.o. - Realitní kancelář Praha

4.6
★★★★★
★★★★★
(24)
Malé náměstí 138/4, Praha 1 - Staré… Bezdlužná

Dynamická společnost nabízí kompletní servis v oblasti developmentu a realit. Služby pro developery: nabízíme realizace developerských projektů na klíč, zajišťujeme kompletní poradenství včetně studií proveditelnosti, marketingová a PR strategie dostane projekt do povědomí cílových skupin,…


Firmy v dalších lokalitách


Advokát na stavební právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Advokát na stavební právo v oblasti Střední a Severní Čechy je schopen poskytnout komplexní právní služby v oblasti stavebnictví, včetně řešení sporů, smluvních vztahů a dalších právních otázek. Díky svému odbornému vzdělání a zkušenostem v oblasti stavebnictví může advokát na stavební právo v oblasti Střední a Severní Čechy pomoci klientům s řešením jejich právních problémů a zajistit, aby jejich stavební projekty byly v souladu se všemi platnými právními předpisy. Pokud hledáte advokáta na stavební právo v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníka, který vám pomůže s vašimi právními otázkami v této oblasti.