Cyklistický trenažér – Střední a Severní Čechy

Cyklistický trenažér je ideálním pomocníkem pro všechny cyklisty, kteří chtějí trénovat v pohodlí svého domova. V oblasti Střední a Severní Čechy je stále více lidí, kteří se rozhodují pro tuto formu tréninku.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Jahn Martin- ATOMBIKE - jízdní kola

3.8
★★★★★
★★★★★
(319)
Evropská 66/34, Praha 6
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme servis veškerých jízdních kol všech typů a značek. Jsme authorizovaný servis Trek, Gary Fisher, Giant, Amulet, provádíme veškeré generálky. Servis odpružených vidlic a tlumičů Rock Shox, Marzocchi, Fox, Suntour, RST a dalších. Lakování rámů, zakázková stavba jízdních kol dle představ…

2LIFEsport, s.r.o.1 pobočka

Fitness vybavení. Nabízíme fitness stroje, rotopedy, ergometry, crossové trenažéry, cyklistické trenažéry, běžecké trenažéry, veslovací trenažéry, steppery a posilovací lavice.

3Paed. Dr. Pavel Svoboda

Radlická 298/105, Praha 5 - Radlice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sportovní zařízení. Nabízíme měřiče tepové frekvence POLAR, zátěžové ergometry HP - Cosmos, časomíry Alge - Timing, váhy a analyzátory tělesného složení Tanita, stopky a krokoměry Digi, laktátoměry, cyklistické ergometry a eliptické trenažéry.


Firmy v dalších lokalitách


Cyklistický trenažér v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Trenažér umožňuje precizní nastavení zátěže a tréninkového plánu, což je klíčové pro dosažení vysoké výkonnosti. Díky trenažéru můžete trénovat v jakémkoliv počasí a v jakoukoliv denní dobu. Navíc je to skvělá volba pro ty, kteří mají omezený čas na trénink. Cyklistický trenažér je také skvělým řešením pro rehabilitaci po zranění. Pokud hledáte kvalitní cyklistický trenažér v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě se podívejte na naši nabídku. Nabízíme široký výběr trenažérů od nejlepších výrobců za skvělé ceny.