Eliptické trenažéry – Střední a Severní Čechy

Eliptické trenažéry jsou v oblasti Střední a Severní Čechy stále populárnější volbou pro efektivní kardiovaskulární trénink. Tyto stroje nabízejí nízký dopad na klouby, což je ideální pro lidi s bolestmi v kolenou nebo kyčlích.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1FITHAM s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(65)
Kubelíkova 679/80, Liberec Bezdlužná

Jsme online obchod jednoho z předních dodavatelů vybavení pro domácí i komerční fitness a aerobic a bojové sporty a to s dopravou po celé ČR zdarma a nabízíme vše pro fitness a bojové sporty a posilování a aerobic a zde si vyberete si svůj rotoped a eliptical a posilovací stroje a lavice a crossový…

2AXAGYM - PONDRICK s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(366)
Na poříčí 1051/40, Praha 1 Bezdlužná

Posilovna AXAGYM je situováná v centru Prahy. Najdete nás v prvním patře hotelu AXA, nedaleko Bílé labuťi.

3JOHNSON HEALTH TECH CZ & SK a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bystrá 761/10, Praha 20 - Horní… Bezdlužná

Prodej fitness strojů a příslušenství.

4Paed. Dr. Pavel Svoboda

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Radlická 298/105, Praha 5 - Radlice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Sportovní zařízení. Nabízíme měřiče tepové frekvence POLAR, zátěžové ergometry HP - Cosmos, časomíry Alge - Timing, váhy a analyzátory tělesného složení Tanita, stopky a krokoměry Digi, laktátoměry, cyklistické ergometry a eliptické trenažéry.

5U Dvou dědků s.r.o. - Fitnesspohotovost.cz

1.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Kutnohorská 312, Praha 10 -…
Otevřeno od 13:00

Bežecké pásy, cross trenažery, kola, kolobežky, posilovače, spinningová kola, steppery, veslování, eliptické trenažery, vacu stroje, cyklotrenažery, rotopedy, solária, sauny, vibrační stroje atd.

6fitness zone s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(34)
Nová 269, Lužná Bezdlužná

Firma FITNESS zone s.r.o. se specializuje na prodej posilovacích strojů a vybavení zejména pro domácí, ale i klubové použití (např. fitness vybavení pro hotelové posilovny); dále se zabýváme prodejem elektrokol a koloběžek.

7PICOFIT s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Kopečku 97, Tlustovousy Bezdlužná

Jsme největší půjčovnou v ČR se zaměřením na domácí fitness stroje. Přesto jsme stále velmi flexibilní a snažíme se našim zákazníkům maximálně vyhovět.Naší specializací jsou především kvalitní fitness stroje pro domácí trénink od nejprodávanějších značek.


Firmy v dalších lokalitách


Eliptické trenažéry v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Eliptické trenažéry také umožňují trénovat celé tělo, včetně horních a dolních končetin, což zvyšuje celkovou účinnost tréninku. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici široká škála eliptických trenažérů, které se liší výkonem, funkcemi a cenou. Proto je důležité vybrat si ten správný stroj, který splní vaše potřeby a cíle. S eliptickým trenažérem můžete dosáhnout vynikající kondice a zlepšit své zdraví a pohodu.