Eliptické trenažéry – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1FITHAM s.r.o.

Jsme online obchod jednoho z předních dodavatelů vybavení pro domácí i komerční fitness a aerobic a bojové sporty a to s dopravou po celé ČR zdarma a nabízíme vše pro fitness a bojové sporty a posilování a aerobic a zde si vyberete si svůj rotoped a eliptical a posilovací stroje a lavice a crossový…

2AXAGYM - PONDRICK s.r.o.

Posilovna AXAGYM je situováná v centru Prahy. Najdete nás v prvním patře hotelu AXA, nedaleko Bílé labuťi.

3JOHNSON HEALTH TECH CZ & SK a.s.

Prodej fitness strojů a příslušenství.

4Paed. Dr. Pavel Svoboda

Radlická 298/105, Praha 5 - Radlice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sportovní zařízení. Nabízíme měřiče tepové frekvence POLAR, zátěžové ergometry HP - Cosmos, časomíry Alge - Timing, váhy a analyzátory tělesného složení Tanita, stopky a krokoměry Digi, laktátoměry, cyklistické ergometry a eliptické trenažéry.

5U Dvou dědků s.r.o. - Fitnesspohotovost.cz

1.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Kutnohorská 312, Praha 10 -…
Dnes už má zavřeno

Bežecké pásy, cross trenažery, kola, kolobežky, posilovače, spinningová kola, steppery, veslování, eliptické trenažery, vacu stroje, cyklotrenažery, rotopedy, solária, sauny, vibrační stroje atd.

6fitness zone s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Nová 269, Lužná Bezdlužná

Firma FITNESS zone s.r.o. se specializuje na prodej posilovacích strojů a vybavení zejména pro domácí, ale i klubové použití (např. fitness vybavení pro hotelové posilovny); dále se zabýváme prodejem elektrokol a koloběžek.

7PICOFIT s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Na Kopečku 97, Tlustovousy Bezdlužná

Jsme největší půjčovnou v ČR se zaměřením na domácí fitness stroje. Přesto jsme stále velmi flexibilní a snažíme se našim zákazníkům maximálně vyhovět.Naší specializací jsou především kvalitní fitness stroje pro domácí trénink od nejprodávanějších značek.


Firmy v dalších lokalitách


Eliptické trenažéry v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Eliptické trenažéry najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.