Dioptrické brýle – Střední a Severní Čechy

Dioptrické brýle jsou optickým pomůckou, která slouží k opravě refrakčních vad oka. Tyto brýle jsou tvořeny sklem nebo plastem, který je upraven tak, aby korigoval chybnou refrakci oka.

1–10 firem z 171 nalezených Filtry

1OČNÍ OPTIKA - VĚRA ŘEZNÍČKOVÁ

Husova 495/7, Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší oční optice nabízíme tyto služby - měření zraku, dioptrické brýle, dětské brýle, opravy brýlí, kontaktní čočky, aplikace kontaktních čoček, dalekohledy, kompasy, barometry. Akce: 20 % sleva na brýlové čočky. Stálým zákazníkům poskytujeme slevy, čištění a úpravy brýlí zdarma.

2Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lázeňská 23, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

3OČNÍ OPTIKA JANA SUCHÁ

Husovo náměstí 2347, Rakovník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše oční optika má 100 % školený personál. Nabízíme prodej brýlí, brýlových obrub, slunečních brýlí, slunečních dioptrických brýlí, kontaktní čočky a veškeré příslušenství. Možno vyrobit dioptrické sluneční brýle na míru.

4OPTIK JAS s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Nám. Arnošta z…, Český Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika OPTIK JAS s.r.o. vznikla v roce 2008. Nabízí kvalitní produkty, špičkové služby a vstřícný přístup k zákazníkům, kterých si velice vážíme a snažíme se, aby se k nám rádi vraceli. Nabízíme expresní výrobu brýlí, opravy a rovnání brýlí zdarma. Poskytujeme nadstandardní odborné…

5Optik Skrbková s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme bezbarierová oční optika s kompletními službami. Nabízíme měření zraku, opravy brýlí, brýle a brýlové komponenty, kontaktní čočky a také výživové doplňky.

6OPTIKA-NOVÁK ALEŠ

náměstí Husovo 80, Český Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Oční optika Aleš Novák byla založena roku 1992. Od roku 2006 působíme v Českém Brodě. Jsme firmou rodinného typu, která klade důraz na kvalitu své práce, kvalitu produktů a kvalitu přístupu k zákazníkovi. Naším cílem vždy byla, je a bude maximální spokojenost zákazníka. Našich zákazníků si…

7Vrána Vlastimil - OČNÍ OPTIK

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Legerova 29, Kolín Bezdlužná

Prodáváme dioptrické a sluneční brýle, brýlové obruby, čočky, doplňky. Provádíme opravy a čištění brýlí ultrazvukem.

8Chrtek Optik1 pobočka

2.4
★★★★★
★★★★★
(18)
nám. T.G.Masaryka…, Poděbrady III

Chrtek Optik - optika s prodejem dioptrických brýlí, slunečních brýlí a kontaktních čoček. Možnost měření zraku.

9OPTIC STUDIO by Vlaďka Vlková

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
Riegrovo náměstí 2…, Poděbrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Optic studio - optika Poděbrady zajišťuje kompletní optické služby, jako je měření zraku, aplikace kontaktních čoček či odborné poradenství při výběru brýlí.

10Mgr.Drápalíková Eva

Palackého třída 126…, Nymburk
Dnes už má zavřeno

Provozuje lékárnu s prodejem farmaceutických přípravků a léčebné kosmetiky. Nabízí širokou škálu lékárenského zboží. Léky na lékařský předpis, volně prodejné léky, a dále zdravotní pomůcky a lékárenskou kosmetiku. Nechybí zde ani zdravotní obuv a potravinové doplňky. Poskytuje také poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Dioptrické brýle v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Dioptrické brýle jsou velmi rozšířené a používají se především u lidí, kteří trpí krátkozrakostí, dalekozrakostí nebo astigmatismem.

v oblasti Střední a Severní Čechy jsou dioptrické brýle velmi oblíbené a mnoho lidí je nosí. V místním optickém salonu si mohou zákazníci vybrat z široké nabídky různých typů brýlí, které jsou k dispozici. Optikové v salonu pomohou zákazníkům s výběrem správných brýlí a zajistí, aby byly správně přizpůsobeny jejich očím.

Dioptrické brýle jsou k dispozici v mnoha různých stylech a designech. Zákazníci si mohou vybrat z různých rámečků, barev a tvarů, aby si mohli vybrat brýle, které nejenže jim pomohou vidět lépe, ale také vypadají dobře. Některé brýle jsou vyrobeny z lehkých materiálů, jako je titan nebo karbon, což zajišťuje pohodlné nošení.

Dioptrické brýle jsou také k dispozici s různými typy skel. Některé skla jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné proti poškrábání, zatímco jiné skla mají speciální vrstvy, které chrání oči před škodlivým zářením. Zákazníci si mohou vybrat z různých typů skel, aby si mohli vybrat brýle, které nejenže jim pomohou vidět lépe, ale také chrání jejich oči.

Dioptrické brýle jsou také k dispozici s různými typy čoček. Některé čočky jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné proti poškrábání, zatímco jiné čočky mají speciální vrstvy, které chrání oči před škodlivým zářením. Zákazníci si mohou vybrat z různých typů čoček, aby si mohli vybrat brýle, které nejenže jim pomohou vidět lépe, ale také chrání jejich oči.

Výběr správných dioptrických brýlí je velmi důležitý, protože špatně zvolené brýle mohou způsobit další problémy s očima. Proto je důležité, aby si zákazníci vybrali brýle, které jsou správně přizpůsobeny jejich očím a které jim pomohou vidět lépe. v oblasti Střední a Severní Čechy si mohou zákazníci vybrat z široké nabídky různých typů dioptrických brýlí, které jsou k dispozici v místním optickém salonu.