Dioptrické brýle – Střední a Severní Čechy

Dioptrické brýle jsou optickým pomůckou, která slouží k opravě refrakčních vad oka. Tyto brýle jsou tvořeny sklem nebo plastem, který je upraven tak, aby korigoval chybnou refrakci oka.

1–10 firem z 158 nalezených Filtry

1Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lázeňská 23, Příbram
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

2OČNÍ OPTIKA JANA SUCHÁ

Husovo náměstí 2347, Rakovník
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná Ověřená

Naše oční optika má 100 % školený personál. Nabízíme prodej brýlí, brýlových obrub, slunečních brýlí, slunečních dioptrických brýlí, kontaktní čočky a veškeré příslušenství. Možno vyrobit dioptrické sluneční brýle na míru.

3OPTIK JAS s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Nám. Arnošta z…, Český Brod
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Oční optika OPTIK JAS s.r.o. vznikla v roce 2008. Nabízí kvalitní produkty, špičkové služby a vstřícný přístup k zákazníkům, kterých si velice vážíme a snažíme se, aby se k nám rádi vraceli. Nabízíme expresní výrobu brýlí, opravy a rovnání brýlí zdarma. Poskytujeme nadstandardní odborné…

4Optik Skrbková s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Jsme bezbarierová oční optika s kompletními službami. Nabízíme měření zraku, opravy brýlí, brýle a brýlové komponenty, kontaktní čočky a také výživové doplňky.

5OPTIKA-NOVÁK ALEŠ

náměstí Husovo 80, Český Brod
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma Oční optika Aleš Novák byla založena roku 1992. Od roku 2006 působíme v Českém Brodě. Jsme firmou rodinného typu, která klade důraz na kvalitu své práce, kvalitu produktů a kvalitu přístupu k zákazníkovi. Naším cílem vždy byla, je a bude maximální spokojenost zákazníka. Našich zákazníků si…

6Chrtek Optik1 pobočka

2.4
★★★★★
★★★★★
(18)
nám. T.G.Masaryka…, Poděbrady III

Chrtek Optik - optika s prodejem dioptrických brýlí, slunečních brýlí a kontaktních čoček. Možnost měření zraku.

7OPTIC STUDIO by Vlaďka Vlková

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
Riegrovo náměstí 2…, Poděbrady
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Optic studio - optika Poděbrady zajišťuje kompletní optické služby, jako je měření zraku, aplikace kontaktních čoček či odborné poradenství při výběru brýlí.

8Mgr.Drápalíková Eva

Provozuje lékárnu s prodejem farmaceutických přípravků a léčebné kosmetiky. Nabízí širokou škálu lékárenského zboží. Léky na lékařský předpis, volně prodejné léky, a dále zdravotní pomůcky a lékárenskou kosmetiku. Nechybí zde ani zdravotní obuv a potravinové doplňky. Poskytuje také poradenství.

9OPTIKA Š+H

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Českobratrské…, Mladá Boleslav II
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Oční optika a kontaktní čočky, měření zraku, aplikace kontaktních čoček. Velký výběr brýlových obrub. Široká nabídka korekčních čoček a doplňkového prodeje: pouzdra na brýle a kont. čočky, sluneční brýle, lupy, teploměry. Servis a opravy brýlí.

10Cihlářová Anna- Optik-optometrista2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Osvobození…, Benátky nad Jizerou

Prodáváme dioptrické a sluneční brýle včetně kontaktních čoček i doplňků, měříme zrak. Provozujeme oční ambulanci.


Firmy v dalších lokalitách


Dioptrické brýle v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Dioptrické brýle jsou velmi rozšířené a používají se především u lidí, kteří trpí krátkozrakostí, dalekozrakostí nebo astigmatismem.

v oblasti Střední a Severní Čechy jsou dioptrické brýle velmi oblíbené a mnoho lidí je nosí. V místním optickém salonu si mohou zákazníci vybrat z široké nabídky různých typů brýlí, které jsou k dispozici. Optikové v salonu pomohou zákazníkům s výběrem správných brýlí a zajistí, aby byly správně přizpůsobeny jejich očím.

Dioptrické brýle jsou k dispozici v mnoha různých stylech a designech. Zákazníci si mohou vybrat z různých rámečků, barev a tvarů, aby si mohli vybrat brýle, které nejenže jim pomohou vidět lépe, ale také vypadají dobře. Některé brýle jsou vyrobeny z lehkých materiálů, jako je titan nebo karbon, což zajišťuje pohodlné nošení.

Dioptrické brýle jsou také k dispozici s různými typy skel. Některé skla jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné proti poškrábání, zatímco jiné skla mají speciální vrstvy, které chrání oči před škodlivým zářením. Zákazníci si mohou vybrat z různých typů skel, aby si mohli vybrat brýle, které nejenže jim pomohou vidět lépe, ale také chrání jejich oči.

Dioptrické brýle jsou také k dispozici s různými typy čoček. Některé čočky jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné proti poškrábání, zatímco jiné čočky mají speciální vrstvy, které chrání oči před škodlivým zářením. Zákazníci si mohou vybrat z různých typů čoček, aby si mohli vybrat brýle, které nejenže jim pomohou vidět lépe, ale také chrání jejich oči.

Výběr správných dioptrických brýlí je velmi důležitý, protože špatně zvolené brýle mohou způsobit další problémy s očima. Proto je důležité, aby si zákazníci vybrali brýle, které jsou správně přizpůsobeny jejich očím a které jim pomohou vidět lépe. v oblasti Střední a Severní Čechy si mohou zákazníci vybrat z široké nabídky různých typů dioptrických brýlí, které jsou k dispozici v místním optickém salonu.