Doprovod k lékaři – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1DOPET s.r.o.

Poskytujeme domácí zdravotní péči.

2Středisko sociálních služeb Městské části Praha 9 (pečovatelské služby)4 pobočky

Pečovatelské služby pro seniory. Poskytujeme pomoc klientům v domácnosti, a to pomoc při zvládání každodenní hygieny, stravování, doprovodu k lékaři na úřad apodobně. Pomáháme s nákupy, úklidem a péčí o domácnost. Respektujeme důstojnost, nezávislost, podporujeme uplatňování vlastní vůle.

3medikhelp.rescue.lszs. spol. s r.o.

Zdravotnická dopravní služba zajišťuje dopravu raněných, nemocných a rodiček. Urgentní přeprava krve, zdravotnických pracovníků a neodkladná přeprava tkání, buněk a dalšího biologického materiálu, léčivých přípravků a zdravotnických prostředků nezbytných pro poskytování neodkladné péče.

4Mgr. Richard Gessner

Péče o dítě do 3 let věku v denním režimu s možností pedagogicko-psychologického poradenství, doprovod dětí do a z jeslí, MŠ, škol, kroužků a sportů, k lékaři, oslava, akce, dětských koutků a dětských párty.

5Moučková Pavlína

Nabízím asistenční a pečovatelské služby, domácí pečovatelskou péči. Zajišťuji péči o bércové vředy, aplikace injekcí, ordinované léky, rehabilitace, doprovod k lékaři či pomoc při osobní hygieně klienta a v domácnosti. Postarám se o vaření, nákupy, běžný úklid domácnosti a péči o domácí mazlíčky.

6Viva Senior

Nabízíme péči o seniory. Poskytujeme doprovod k lékaři, donos nákupu, žehlení a společnost do divadla i na výlet.

7Novák Martin - Anežka - domácí péče o seniory

Anežka podává pomocnou ruku vám a vašim seniorům a nabízí všestrannou každodenní péči. Postaráme se o vaši maminku, babičku, tatínka, dědečka... když vy nemůžete. Doneseme nákup, vyzvedneme léky, poklidíme, vypereme, doprovodíme k lékaři apod..


Firmy v dalších lokalitách


Doprovod k lékaři v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Doprovod k lékaři najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.