Doprovod k lékaři – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1LUSH HOME CARE s.r.o.1 pobočka

Agentura Irenka poskytuje domácí zdravotní a pečovatelskou službu na území celého hlavního města Prahy. Zdravotní péči poskytujeme na doporučení praktického lékaře, u kterého je pacient zaregistrován. Péče je poskytována 7 dní v týdnu 24 hodin denně.

2Horizont - centrum služeb pro seniory, středisko Diakonie a misie Církve…3 pobočky

Na vrchmezí 231, Praha 6 - Sedlec Bezdlužná Ověřená

Centrum Horizont je neziskovou organizací, jejímž posláním je poskytovat sociální péči, služby a pomoc především seniorům. Zaměřujeme se na pečovatelskou službu v Praze 6- Suchdol a poskytujeme bydlení pro seniory, denní stacionář.

3DOPET s.r.o.

Poskytujeme domácí zdravotní péči.

4Středisko sociálních služeb Městské části Praha 9 (pečovatelské služby)4 pobočky

Pečovatelské služby pro seniory. Poskytujeme pomoc klientům v domácnosti, a to pomoc při zvládání každodenní hygieny, stravování, doprovodu k lékaři na úřad apodobně. Pomáháme s nákupy, úklidem a péčí o domácnost. Respektujeme důstojnost, nezávislost, podporujeme uplatňování vlastní vůle.

5Václavíková Zuzana

Pomoc pro seniory s provozem domácnosti, doprovod při návštěvách lékaře, kina a dalších, tuto službu nabízíme i maminkám na mateřské dovolené.

6Moučková Pavlína

Nabízím asistenční a pečovatelské služby, domácí pečovatelskou péči. Zajišťuji péči o bércové vředy, aplikace injekcí, ordinované léky, rehabilitace, doprovod k lékaři či pomoc při osobní hygieně klienta a v domácnosti. Postarám se o vaření, nákupy, běžný úklid domácnosti a péči o domácí mazlíčky.

7Viva Senior

Nabízíme péči o seniory. Poskytujeme doprovod k lékaři, donos nákupu, žehlení a společnost do divadla i na výlet.

8Novák Martin - Anežka - domácí péče o seniory

Anežka podává pomocnou ruku vám a vašim seniorům a nabízí všestrannou každodenní péči. Postaráme se o vaši maminku, babičku, tatínka, dědečka... když vy nemůžete. Doneseme nákup, vyzvedneme léky, poklidíme, vypereme, doprovodíme k lékaři apod..


Firmy v dalších lokalitách


Doprovod k lékaři v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Doprovod k lékaři najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.