Gynekologická ambulance – Praha 9

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1VICTORIA LGH s.r.o. - Gynekologie1 pobočka

Gynekologické ordinace v Praze 9. Diskrétní a příjemné prostředí, profesionální přístup, volejte pro objednání na gynekologii, poradíme s intimní hygienou, jsme tedy moderní gynekologie a gynekologická ambulance.

2GYNOSAN s.r.o. - MUDr. Jiří Bastl

Chodovická 484/10, Praha 9 - Horní…
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Komplexní péče o těhotné ženy - prenatální ultrazvuk včetně vrozených vývojových vad - kardiotografické monitorování ozev plodu ke konci těhotenství - možnost foto ultrazvuku i záznam na videokazetu - určení pohlaví plodu. Prevence, antikoncepce, klimakterium.

3Gynclin s.r.o. - Gynekologická ordinace Praha

3.4
★★★★★
★★★★★
(67)
Lovosická 440, Praha 9
Otevřeno od 7:30

Služby ordinace gynekologie a ambulance s online objednáváním. Porodnictví - plánování těhotenství, těhotenství diagnostika, těhotenská poradna, rizikové těhotenství. Možnost platby za e-recept platební kartou. Máme smlouvy se všemi pojišťovnami. Naleznete nás v přízemí vpravo, poslední dveře na…

4GYNEKOLOGIE HLOUBĚTÍN s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(41)
Mochovská 535, Praha 9 - Hloubětín
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Preventivní gynekologická a kompletní péče o těhotné. Poskytujeme i léčbu sterilních párů, konzervativní a operační léčbu inkontinence a gynekologickou operativu.

5GYNPOINT s. r. o. - Gynekologie poliklinika Bioregena Praha 94 pobočky

Vajgarská 1141, Praha 9 - Kyje
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Gynekologicko-porodnická ambulance, gynekologie Gynpoint - MUDr. Fučíkové Zuzany se nachází v objektu polikliniky Bioregena na Praze 9 - Kyje. Naše ordinace má zvláštní vchod a je umístěna nad centrální klinickou laboratoří. Dostanete se tam zvenku od odběrové místnosti po schodech nahoru a hned…


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Praha 9


Gynekologická ambulance v lokalitě Praha 9 – detailní popis

V oboru Gynekologická ambulance najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Praha 9.