Hloubkové čištění pleti – Střední a Severní Čechy

Hloubkové čištění pleti je v oblasti Střední a Severní Čechy stále více populární. Tento proces je nezbytný pro udržení zdravé a krásné pokožky.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Adamcová Markéta

Kosmetické služby, relaxační masáže, hloubkové čištění pleti a depilace.

2Dana Bilaniuková- Kosmetický ateliér Srdeční záležitost

4.8
★★★★★
★★★★★
(32)
Lípová 511/15, Praha 2 - Nové Město
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Kosmetický ateliér Srdeční záležitost zajišťuje prvotřídní péči v oblasti kosmetiky, masáží, manikúry, pedikúry a vizážistiky. Z pestré nabídky služeb upozorňujeme zejména na hloubkové čištění bez podráždění pleti, chemické peelingy nové generace pro obnovu pleti, boj s akné. Kosmetický ateliér…

3STROP DESIGN s. r. o. - STROP CAFÉ a STROP STUDIO Praha 2

4.6
★★★★★
★★★★★
(173)
Balbínova 192/14, Praha 2 - Vinohrady
Dnes už má zavřeno

Příjemná kavárna na pražských Vinohradech s nádhernou zelenou zahradou ve vnitrobloku. Dále nabízíme kávu, alkoholické, nealkoholické či míchané nápoje, teplou i studenou kuchyni, cateringové, kadeřnické a kosmetické služby. WI-Fi free zdarma, nekuřácký prostor, zahrádka, dětský koutek. Kapacita…

4Kesslerová Jana

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Albrechtická 1189/30, Most Bezdlužná

Kosmetické studio nabízí nejen základní ošetření pleti, masáže obličeje, krku nebo dekoltu, ale také aplikaci výživných masek a další procedury vedoucí ke zlepšení Vaší pleti.

5Hönigová Juliana - Salón Julie1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(56)
Modletická 1388/5, Praha 4 Chodov Bezdlužná

Relaxační salón a dámské, pánské či dětské kadeřnictví, manikúra, pedikúra, nehtové modeláže, masáže i kosmetika, hloubkové čištění pleti, depilace voskem a úprava a barvení obočí a řas.

6Xenie Mládková - Studio Beauty

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Schnirchova 1356/8, Praha 7 Holešovice

Kosmetické služby, ošetření kosmetikou Babor, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, depilace, vyhlazení vrásek, masáže, parafínové zábaly na ruce a další.

7VAVŘIČKOVÁ Eva

Eva Vavřičková nabízí kosmetické ošetření. Provádí peeling, hloubkové čištění pleti, úpravu obočí, barvení řas, depilaci horního rtu, lýtek, stehen a rukou. Aplikace masky, séra, krému a parafínového zábalu a masáže rukou.

8Zdeňka Ševčíková- KOSMETICKÝ SALON GRÁCIA

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Arbesovo náměstí…, Praha 5 Smíchov Bezdlužná

Specializujeme se na kosmetické a kadeřnické služby, permanentní make-up, úpravu obočí, pedikúru, líčení a masáže. Poskytujeme kosmetické poradenství. Provádíme diamantovou dermabrazi, mezoterapii , prodlužování řas, trvalou na řasy, samoopalovací nástřik a hloubkové čištění pleti pomocí…

9Hanusková Lenka- Kosmetické studio NOVA

V našem kosmetickém studiu se zabýváme krásnou a zdravím pleti, nehtů a nohou.

10Žižková Kateřina

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Vančurova 1591 , Dobříš

Naše kosmetické studio nabízí kvalitní kosmetické služby za bezkonkurenční ceny s použitím profesionální české kosmetiky ESSENTÉ nebo přírodní italské kosmetiky ALISSA BEAUTE.


Firmy v dalších lokalitách


Hloubkové čištění pleti v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Hloubkové čištění pleti je proces, který odstraňuje nečistoty a zbytky make-upu z pokožky. Tento proces je důležitý pro udržení zdravé pokožky, protože nečistoty a zbytky make-upu mohou způsobit záněty a akné.

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho salonů, které nabízejí hloubkové čištění pleti. Tyto salony používají různé techniky a produkty, aby dosáhly nejlepších výsledků. Některé salony používají přírodní produkty, jako jsou bylinné extrakty a oleje, zatímco jiné používají chemické produkty, které jsou speciálně navrženy pro hloubkové čištění pleti.

Hloubkové čištění pleti je proces, který by měl být prováděn pravidelně. Ideální frekvence je jednou za měsíc. Tento proces pomáhá udržovat pokožku zdravou a krásnou. Hloubkové čištění pleti také pomáhá zlepšit vzhled pokožky a zlepšit její texturu.

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho salonů, které nabízejí hloubkové čištění pleti. Tyto salony mají kvalifikované kosmetičky, které jsou schopny poskytnout nejlepší služby. Tyto kosmetičky používají nejnovější technologie a produkty, aby dosáhly nejlepších výsledků.

Hloubkové čištění pleti je proces, který by měl být prováděn profesionály. Tyto profesionály mají znalosti a zkušenosti, aby poskytli nejlepší služby. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho salonů, které nabízejí hloubkové čištění pleti. Tyto salony jsou ideálním místem pro ty, kteří chtějí udržovat zdravou a krásnou pokožku.