Hloubkové čištění pleti – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Adamcová Markéta

Kosmetické služby, relaxační masáže, hloubkové čištění pleti a depilace.

2Dana Bilaniuková- Kosmetický ateliér Srdeční záležitost

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lípová 511/15, Praha 2 - Nové Město
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Kosmetický ateliér Srdeční záležitost zajišťuje prvotřídní péči v oblasti kosmetiky, masáží, manikúry, pedikúry a vizážistiky. Z pestré nabídky služeb upozorňujeme zejména na hloubkové čištění bez podráždění pleti, chemické peelingy nové generace pro obnovu pleti, boj s akné. Kosmetický ateliér…

3STROP DESIGN s. r. o. - STROP CAFÉ a STROP STUDIO Praha 2

4.2
★★★★★
★★★★★
(3)
Balbínova 192/14, Praha 2 - Vinohrady
Otevřeno od 10:00

Příjemná kavárna na pražských Vinohradech s nádhernou zelenou zahradou ve vnitrobloku. Dále nabízíme kávu, alkoholické, nealkoholické či míchané nápoje, teplou i studenou kuchyni, cateringové, kadeřnické a kosmetické služby. WI-Fi free zdarma, nekuřácký prostor, zahrádka, dětský koutek. Kapacita…

4Kesslerová Jana

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Albrechtická 1189/30, Most Bezdlužná

Kosmetické studio nabízí nejen základní ošetření pleti, masáže obličeje, krku nebo dekoltu, ale také aplikaci výživných masek a další procedury vedoucí ke zlepšení Vaší pleti.

5Hönigová Juliana - Salón Julie1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(50)
Modletická 1388/5, Praha 4 Chodov Bezdlužná

Relaxační salón a dámské, pánské či dětské kadeřnictví, manikúra, pedikúra, nehtové modeláže, masáže i kosmetika, hloubkové čištění pleti, depilace voskem a úprava a barvení obočí a řas.

6Xenie Mládková - Studio Beauty

4.9
★★★★★
★★★★★
(34)
Schnirchova 1356/8, Praha 7 Holešovice

Kosmetické služby, ošetření kosmetikou Babor, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, depilace, vyhlazení vrásek, masáže, parafínové zábaly na ruce a další.

7VAVŘIČKOVÁ Eva

Eva Vavřičková nabízí kosmetické ošetření. Provádí peeling, hloubkové čištění pleti, úpravu obočí, barvení řas, depilaci horního rtu, lýtek, stehen a rukou. Aplikace masky, séra, krému a parafínového zábalu a masáže rukou.

8Zdeňka Ševčíková- KOSMETICKÝ SALON GRÁCIA

4.9
★★★★★
★★★★★
(61)
Arbesovo náměstí…, Praha 5 Smíchov Bezdlužná

Specializujeme se na kosmetické a kadeřnické služby, permanentní make-up, úpravu obočí, pedikúru, líčení a masáže. Poskytujeme kosmetické poradenství. Provádíme diamantovou dermabrazi, mezoterapii , prodlužování řas, trvalou na řasy, samoopalovací nástřik a hloubkové čištění pleti pomocí…

9Hanusková Lenka- Kosmetické studio NOVA

V našem kosmetickém studiu se zabýváme krásnou a zdravím pleti, nehtů a nohou.

10Žižková Kateřina

4.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Vančurova 1591 , Dobříš

Naše kosmetické studio nabízí kvalitní kosmetické služby za bezkonkurenční ceny s použitím profesionální české kosmetiky ESSENTÉ nebo přírodní italské kosmetiky ALISSA BEAUTE.


Firmy v dalších lokalitách


Hloubkové čištění pleti v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Hloubkové čištění pleti najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Střední a Severní Čechy.