Kosmetické služby – Střední a Severní Čechy

Kosmetické služby jsou v oblasti Střední a Severní Čechy stále více populární. Lidé se snaží vypadat co nejlépe a proto využívají služeb kosmetických salonů.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, p.o.

Dvorská 447/29, Liberec Bezdlužná Ověřená

Střední škola gastronomie je střední školou s velmi dlouhou historií a bohatou zkušeností se vzděláváním v oborech gastronomie, kosmetologie, krejčovství, kadeřnictví, hotelnictví a turismu. Poskytujeme vzdělání SOŠ s výučním listem i maturitou. Provozujeme prodejnu, restauraci, krejčovství…

2Střední škola managementu a služeb s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Ekonomická 957, Praha 4 Ověřená

Na Střední škole managementu a služeb nabízíme mnoho zajímavých oborů – management obchodu, management cestovního ruchu, management sportu, grafický design, kosmetické služby, kadeřnické služby a aranžér.

3KCK SALVE spol. s.r.o. - Soukromé zdravotní středisko KCK Salve Praha 2

4.1
★★★★★
★★★★★
(33)
Americká 316/42, Praha 2 – Vinohrady Ověřená

Jsme specializované ambulantní zdravotnické zařízení, které vám poskytuje špičkové služby již více než 20 let. Provozujeme ambulanci gynekologie, ortopedie, dermatologie a estetické dermatologie včetně kosmetiky. Provádíme masáže.

4SALON SILVIA

Náš salon Orchidej nabízí několik druhů masáže, dále zábaly, kosmetiku, IPL a solárium. Najdete nás v Mladé Boleslavi.

5Kadeřnické studio David

4.4
★★★★★
★★★★★
(103)
Makovského 1225/19, Praha 6-Řepy
Otevřeno do 19:30
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme dámské, pánské i dětské kadeřnictví. Dále provádíme barvené melírování a stříhání vlasů.

6Hugo Expert1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(110)
Kodaňská 521/57, Praha 10 - Vršovice
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Kadeřnictví, kosmetika, prodlužování řas, copánky.

7SŠ COPTH - žákovská provozovna dámské kadeřnictví, kosmetické služby, krejčí…14 poboček

3.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Novovysočanská 501/5, Praha 9 - Vysočany Bezdlužná

Aktuálně: SŠ COPTH - Škola krásy, módy a umění (dříve SOU služeb Praha 9) Sloučení škol - od 1. 7. 2016 došlo ke sloučení příspěvkové organizace Střední škola – Centrum odborné přípravy technickohospodářské, Praha 9, Poděbradská 1/179 s příspěvkovou organizací Střední odborné učiliště služeb, Praha…

8Střední škola managementu a služeb s.r.o. (Praha 1)2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Ekonomická 957, Praha 4

Střední škola managementu a služeb nabízí vzdělání v tříletých i maturitních oborech a nástavbové studium podnikání v oblasti obchodu a služeb. V budově provozujeme také základní školu. Kontaktujte nás!

9Psí salon Marianne

U Strže 5, Praha 4
Dnes už má zavřeno

Střihová a kosmetická úprava psů a koček.

10Liberská Alena

Nabízíme kadeřnické služby pro dámy, pány a děti.


Firmy v dalších lokalitách


Kosmetické služby v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto služby jsou nabízeny v různých cenových kategoriích a zahrnují například manikúru, pedikúru, depilaci, masáže, permanentní make-up a mnoho dalšího.

Kosmetické služby v oblasti Střední a Severní Čechy jsou poskytovány profesionálními kosmetičkami, které mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Tyto kosmetičky používají kvalitní kosmetiku a moderní technologie, aby dosáhly co nejlepších výsledků. Většina kosmetických salonů v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí také individuální přístup ke každému zákazníkovi, aby byl spokojen se službami a výsledkem.

Kosmetické služby jsou vhodné pro každého, kdo chce vypadat co nejlépe a cítit se dobře. Tyto služby jsou ideální pro ženy i muže, kteří chtějí zlepšit svůj vzhled a získat více sebevědomí. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho kosmetických salonů, které nabízejí širokou škálu služeb, aby uspokojily potřeby každého zákazníka.

Pokud hledáte kvalitní kosmetické služby v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete si být jisti, že najdete to, co hledáte. Stačí si vybrat kosmetický salon, který vám nejvíce vyhovuje, a objednat se na služby. Kosmetické služby v oblasti Střední a Severní Čechy jsou skvělou volbou pro každého, kdo chce vypadat a cítit se lépe.