Lifting obličeje, pleti – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří hledají kvalitní lifting obličeje a pleti. Tato oblast je známá svými odborníky na kosmetické procedury, kteří vám mohou pomoci dosáhnout dokonalého vzhledu.

1–10 firem z 109 nalezených Filtry

1SALON SILVIA

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Dukelská 1311, Mladá Boleslav Ověřená

Náš salon Orchidej nabízí několik druhů masáže, dále zábaly, kosmetiku, IPL a solárium. Najdete nás v Mladé Boleslavi.

2MOTUS - Rehabilitace s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(43)
Havlíčkova 1682/15, Praha 1-Nové Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme rehabilitačních služby.

3Ústav lékařství a kosmetiky s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(24)
Vyšehradská 320/49, Praha 2 - Nové Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme profesionální služby estetické medicíny.

4Esthesia - centrum krásy a péče o tělo s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(48)
Opletalova 1013, Praha 1 - Nové Město
Dnes už má zavřeno

Ve spojení s předními specialisty poskytujeme kvalitní ošetření a péči v oblasti zdraví a krásy (stomatologie, dermatologie, plastická i cévní chirurgie, psychologie, rehabilitace, péče o tělo, podologie). To vše v čistém a příjemném prostředí, přátelské atmosféře a s citlivým lidským přístupem.

5BEAUTY CLINIC SYNERGY

4.2
★★★★★
★★★★★
(52)
Bolzanova 1679/3, Praha 1-Nové Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Klinika estetické medicíny a laserová dermatologie.

6Zubrová Markéta (sídlo společnosti)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mezilesí 2069/42, Praha 9 - Horní…

Nabízíme kosmetické ošetření všech typů pleti (mořská řasa, vinná réva a GOLD COLLECTION - přírodní botox). Ošetření s kosmetikou SKEYNDOR, enzymatický peeling, depilaci, indickou masáž hlavy, japonskou liftingovou masáž obličeje KOBIDO, mikromasáž očního okolí a trvalou na řasy.

7Bestlooktrade s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hrdličkova 2208/1, Praha 4 Bezdlužná

Prodej Anti-Aging produktů se speciálním hyaluronovým komplexem pro permanentní omlazující proces. Intenzivní ošetření přístrojovou technikou pro přirozený mladistvý vzhled.

8ZENZEN estetické a regenerační centrum

4.4
★★★★★
★★★★★
(44)
Palackého 1766/4, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Provozujeme estetické centrum se zaměřením nejen na Vaši krásu, ale i na zdraví a duševní pohodu. Mezi naše hlavní služby patří omlazování, fyzioterapie, hubnutí, relaxace, masáže i kadeřnictví. V našem centru Vám zformujeme Vaši postavu a omladíme pokožku obličeje i těla pomocí moderních…

9Havlíčková Eva - masáže

Havlíčková Eva - masáže. Nabízíme kompletní masážní služby, zároveň fyzioterapii.

10Relax studio Regina

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého 31/2, Beroun

Nabízíme masážní a kosmetické služby bez ohledu na věk nebo pohlaví. V našem salonu se každý uvolní a nasbírá sílu do dalších dní!


Firmy v dalších lokalitách


Lifting obličeje, pleti v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Lifting obličeje a pleti je kosmetická procedura, která pomáhá zlepšit vzhled pokožky a odstranit příznaky stárnutí. Tento zákrok se provádí pomocí speciálních technik, které zlepšují elasticitu pokožky a zvyšují její pevnost.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho odborníků na lifting obličeje a pleti, kteří vám mohou nabídnout širokou škálu služeb. Tyto služby zahrnují například facelift, kyselinový peeling, mezoterapii a mnoho dalších.

Pokud hledáte kvalitní lifting obličeje a pleti v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v této oblasti. Tyto odborníky najdete v mnoha kosmetických salonech a klinikách v této oblasti.

Výhodou liftingu obličeje a pleti je, že vám pomůže zlepšit vzhled vaší pokožky a zvýšit vaši sebevědomí. Tento zákrok je také velmi bezpečný a má minimální rizika komplikací.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho odborníků na lifting obličeje a pleti, kteří vám mohou pomoci dosáhnout dokonalého vzhledu. Pokud hledáte kvalitní služby v této oblasti, neváhejte kontaktovat odborníky, kteří vám mohou nabídnout širokou škálu služeb a pomoci vám dosáhnout vašich cílů.