Kastrace koček – Střední a Severní Čechy

Kastrace koček je chirurgický zákrok, při kterém jsou odstraněny vaječníky u koček nebo varlata u kocourů. Tento zákrok se provádí z různých důvodů, včetně snížení rizika vzniku některých zdravotních problémů a nežádoucího chování.

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1Veterinární nemocnice VetPro

4.3
★★★★★
★★★★★
(557)
Klučovská 1280, Český Brod – Liblice Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici VetPro poskytujeme veterinární preventivní, diagnostickou a léčebnou péči. Specializujeme se na internu, chirurgii, stomatologii, dermatologii a další veterinární obory. Zajišťujeme nonstop veterinární pohotovost. Navštivte naši veterinu v Českém Brodě.

2MM-VET s.r.o. – MVDr. Jan Mára1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(160)
Branická 1242/32, Praha 4 – Braník Bezdlužná Ověřená

Na veterinární klinice MM-VET poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám, fretkám, králíkům, hlodavcům a ptákům. Nabízíme komplexní veterinární služby včetně očkování, čipování, kastrací, chirurgických zákroků a dalších služeb. Navštivte naši veterinární ordinaci na Praze 4.

3Veterinární ordinace - Pán Martin, MVDr.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Nádražní 95, Sedlčany Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinace. Odbornou veterinární péči poskytujeme nejen domácím zvířatům, ale i hospodářským zvířatům, koním, exotickým zvířatům a zoo zvířatům. Spolupracujeme s významnými veterinárními klinikami. Navštivte naši veterinu v Sedlčanech a Táboře.

4Veterinární ordinace Týnec nad Sázavou s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(91)
Pecerady 114, Týnec nad Sázavou
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme rodinná veterinární ordinace. Našim zvířecím pacientům poskytujeme vysoce odbornou zdravotní péči s laskavým přístupem. Provádíme čipování, očkování a odčervení psů a koček, ošetření zubů, diagnostická vyšetření včetně rentgenu a léčbu onemocnění. Navštivte naši veterinu v Týnci nad…

5Veterina Poděbrady - MVDr. MICHAELA JANOŠOVSKÁ, MVDr. JAN HORÁK1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(65)
K Babínu 299, Poděbrady-Velké…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata, ptáky. Nabízíme chirurgické zákroky, operace zlomeniny kostí, digitální rentgen, diagnostický ultrazvuk, inhalační narkóza, monitor životních funkcí, biochemický analyzátor, poradenskou činnost a výjezdy ke klientům.

6Veterinář - MVDr. Menclová Petra

4.6
★★★★★
★★★★★
(42)
Ringhofferovo…, Kamenice
Dnes už má zavřeno

Kromě prevence nabízíme - očkování, odčervení, odblešení psů, koček a ostatních zvířat, čipování a vystavení pasu - provádíme také léčebnou činnost, podloženou celkovým vyšetřením zvířete nebo vyšetřením jednotlivých orgánů, např. vyšetření očí, uší, kůže aj., vyšetření krve - hematologie a…

7MVDr. Michal Šindelář

4.8
★★★★★
★★★★★
(101)
Mrač 170, Mrač
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci pro velká i malá zvířata, prevenci, diagnostiku a léčbu. Veterinární ordinace poskytuje prevenci, čipování, vystavení pet pasů, širokou laboratorní diagnostiku, EKG, rentgen, ultrasonograf, videoendoskop, ošetření chrupu včetně stomatochirurgie, terapie rázovou…

8MVDr. Jan Šavrda - Veterinární ordinace Roztoky - Praha západ

4.8
★★★★★
★★★★★
(91)
Jana Palacha 324, Roztoky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci pro malá zvířata. Ordinace je určena pro ošetření malých zvířat (zejména psi, kočky). Poskytované služby - prevence : vakcinace, preventivní prohlídky, osvědčení pro přesuny, odčervení, interní choroby, porodnictví a gynekologie, rentgenologické vyšetření,…

9ALTAVET, spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(409)
Na Univerzitním…, Praha 10 - Malešice
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Naše veterinární klinika zajišťuje veterinární pohotovost, operace (inhalační anestezie), hospitalizace, kastrace psů a koček, veterinární stomatologii. K dispozici má laboratoř, RTG, EKG a ultrazvuk. Nabízí okamžité biochemické vyšetření krve. Jsme schopni hospitalizovat až 5 zvířat.

10JIŘÍ FILIP - VETPOINT - veterinární klinika1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(576)
Madridská 636/14, Praha 10 - Vršovice Bezdlužná

Klinika nabízí kompletní veterinární péči, prevenci, terapii, chirurgii, laboratorní diagnostiku, RTG, SONO, EKG, ortopedii, zubní ultrazvuk pro malá zvířata. Sloužíme pohotovost. Veterinární klinika VetPoint si zakládá na osobním přístupu a poskytování individuální veterinární péče, aby byli…


Firmy v dalších lokalitách


Kastrace koček v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

1. Zdravotní důvody
Kastrace koček může snížit riziko vzniku některých zdravotních problémů, jako jsou nádory vaječníků nebo prostaty. U koček také snižuje riziko vzniku pyometry, což je zánět dělohy, který může být život ohrožující.

2. Kontrola chování
Kastrace koček může také pomoci snížit nežádoucí chování, jako je agresivita, značkování teritoria a neustálé mňoukání. Kocouři jsou často agresivní vůči jiným kočkám a mají tendenci značkovat své teritorium močí. Kastrace může snížit tyto chování a učinit kočku klidnější.

3. Populace koček
Kastrace koček také pomáhá snížit populaci koček. Nechtěné koťata jsou často opouštěna a mohou se stát bezdomovci. Kastrace koček pomáhá snížit počet koček, které se mohou rozmnožovat a zvyšovat populaci koček.

v oblasti Střední a Severní Čechy je možné provést kastraci koček u veterinářů. Majitelé koček by měli konzultovat s veterinářem, zda je kastrace vhodná pro jejich kočku. Kastrace se obvykle provádí pod celkovou anestézií a kočka se obvykle může vrátit domů ještě týž den. Po zákroku je důležité dodržovat pokyny veterináře ohledně péče o kočku a sledovat její zdravotní stav.

Kastrace koček je důležitý zákrok, který může pomoci snížit riziko zdravotních problémů a nežádoucího chování. v oblasti Střední a Severní Čechy je možné provést kastraci koček u veterinářů a majitelé koček by měli konzultovat s veterinářem, zda je kastrace vhodná pro jejich kočku.