Kastrace psů – Střední a Severní Čechy

Kastrace psů je chirurgický zákrok, při kterém jsou odstraněny varlata samce. Tento zákrok se provádí z různých důvodů, jako je kontrola populace psů, prevence určitých zdravotních problémů a zmírnění nežádoucího chování.

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1MM-VET s.r.o. – MVDr. Jan Mára1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(182)
Branická 1242/32, Praha 4 – Braník Bezdlužná Ověřená

Na veterinární klinice MM-VET poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám, fretkám, králíkům, hlodavcům a ptákům. Nabízíme komplexní veterinární služby včetně očkování, čipování, kastrací, chirurgických zákroků a dalších služeb. Navštivte naši veterinární ordinaci na Praze 4.

2Veterinární ordinace - Pán Martin, MVDr.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 95, Sedlčany Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinace. Odbornou veterinární péči poskytujeme nejen domácím zvířatům, ale i hospodářským zvířatům, koním, exotickým zvířatům a zoo zvířatům. Spolupracujeme s významnými veterinárními klinikami. Navštivte naši veterinu v Sedlčanech a Táboře.

3Veterinární ordinace Týnec nad Sázavou s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(99)
Pecerady 114, Týnec nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme rodinná veterinární ordinace. Našim zvířecím pacientům poskytujeme vysoce odbornou zdravotní péči s laskavým přístupem. Provádíme čipování, očkování a odčervení psů a koček, ošetření zubů, diagnostická vyšetření včetně rentgenu a léčbu onemocnění. Navštivte naši veterinu v Týnci nad…

4Veterina Poděbrady - MVDr. MICHAELA JANOŠOVSKÁ, MVDr. JAN HORÁK1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(38)
K Babínu 299, Poděbrady-Velké…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata, ptáky. Nabízíme chirurgické zákroky, operace zlomeniny kostí, digitální rentgen, diagnostický ultrazvuk, inhalační narkóza, monitor životních funkcí, biochemický analyzátor, poradenskou činnost a výjezdy ke klientům.

5Veterinář - MVDr. Menclová Petra

4.7
★★★★★
★★★★★
(43)
Ringhofferovo…, Kamenice
Dnes už má zavřeno

Kromě prevence nabízíme - očkování, odčervení, odblešení psů, koček a ostatních zvířat, čipování a vystavení pasu - provádíme také léčebnou činnost, podloženou celkovým vyšetřením zvířete nebo vyšetřením jednotlivých orgánů, např. vyšetření očí, uší, kůže aj., vyšetření krve - hematologie a…

6MVDr. Michal Šindelář

4.8
★★★★★
★★★★★
(101)
Mrač 170, Mrač
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci pro velká i malá zvířata, prevenci, diagnostiku a léčbu. Veterinární ordinace poskytuje prevenci, čipování, vystavení pet pasů, širokou laboratorní diagnostiku, EKG, rentgen, ultrasonograf, videoendoskop, ošetření chrupu včetně stomatochirurgie, terapie rázovou…

7ALTAVET, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(51)
Na Univerzitním…, Praha 10 - Malešice
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Naše veterinární klinika zajišťuje veterinární pohotovost, operace (inhalační anestezie), hospitalizace, kastrace psů a koček, veterinární stomatologii. K dispozici má laboratoř, RTG, EKG a ultrazvuk. Nabízí okamžité biochemické vyšetření krve. Jsme schopni hospitalizovat až 5 zvířat.

8JIŘÍ FILIP - VETPOINT - veterinární klinika1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(558)
Madridská 636/14, Praha 10 - Vršovice Bezdlužná

Klinika nabízí kompletní veterinární péči, prevenci, terapii, chirurgii, laboratorní diagnostiku, RTG, SONO, EKG, ortopedii, zubní ultrazvuk pro malá zvířata. Sloužíme pohotovost. Veterinární klinika VetPoint si zakládá na osobním přístupu a poskytování individuální veterinární péče, aby byli…

9Zvířecí doktor s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(405)
Dukelsķých…, Kladno Bezdlužná

Veterinární klinika a pohotovost. Poskytujeme veterinární péči, chovatelské poradenství a akutní medicínu. Specializujeme se na ortopedii, zajišťujeme také zákroky z oboru kardiologie, neurologie, chirurgie, kastrace koček, kastrace psů, operace nádorů. Léčíme pohybový aparát pomocí kmenových buněk.

10Veterinární klinika Maradovi

4.9
★★★★★
★★★★★
(631)
Mlýnská 2335/8, Mělník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární klinika poskytující komplexní péči o malá zvířata. Preventivní medicína-vakcinace, čipy, pasy, operace břišní, hrudní, páteře, ortopedie. Provádíme rtg, sono, endoskop, laparoskopie, laboratoř. Krátkodobá, dlouhodobá hospitalizace. Ošetření akutních případů mimo ordinační hodiny po…


Firmy v dalších lokalitách


Kastrace psů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je kastrace psů běžným zákrokem, který se provádí ve veterinárních klinikách a nemocnicích. Majitelé psů se často rozhodují pro kastraci svých zvířat, aby zabránili nežádoucímu chování, jako je agresivita, útěk z domu a náročné páření.

Mezi hlavní výhody kastrace psů patří:

1. Snížení rizika vzniku nádorů varlat a prostaty.

2. Snížení rizika vzniku infekcí močových cest.

3. Snížení agresivity a dominance u psů.

4. Snížení rizika útěku z domu a následného ztracení psa.

5. Snížení rizika nežádoucího chování, jako je štěkání, kousání a náročné páření.

Kastrace psů je obvykle prováděna ve věku 6 až 12 měsíců, ale může být provedena i u starších psů. Zákrok se provádí pod celkovou anestézií a trvá obvykle 30 až 60 minut. Po zákroku je nutné pečlivě sledovat psa a zajistit mu dostatečnou péči a klidový režim.

I když kastrace psů má mnoho výhod, je důležité si uvědomit, že se jedná o nevratný zákrok. Proto by majitelé měli pečlivě zvážit všechny faktory a konzultovat své rozhodnutí se zkušeným veterinářem.

v oblasti Střední a Severní Čechy je kastrace psů běžným zákrokem, který se provádí ve veterinárních klinikách a nemocnicích. Majitelé psů se často rozhodují pro kastraci svých zvířat, aby zabránili nežádoucímu chování, jako je agresivita, útěk z domu a náročné páření.