Kooperace v zámečnické výrobě – Střední a Severní Čechy

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1DUAL, s.r.o.

Všechlapy 226, Nymburk
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zabývá se zpracováváním a opracováváním plechů a kovových profilů: vysekávání, ohraňování, CNC 3D frézování, sváření, CNC lisování, NC ohýbání plechů na CNC strojích a povrchové úpravy v kooperaci. Dále dělením materiálu: stříhání do tloušťky 4 mm, řezání do průměru 230 mm, lisařské,…

2EUROMETALGROUP s.r.o.5 poboček

2.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Stradalova 313/10, Krásná Lípa Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oboru zpracování plechů. Zajistíme zámečnické práce, svařování, ohýbání složitých dílců na CNC ohraňovacím lise, výrobu přesných konstrukcí, dělení materiálů na CNC laserech, kovoobrábění na CNC frézovacím centru, soustružnické práce na CNC soustruhu a další.

3REVOK, s.r.o.2 pobočky

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dubická 3282, Česká Lípa
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou vzduchotechniky a příslušenství. Provádíme kompletní projekci, dodávku, montáž a uvedení do provozu. Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí pro stavebnictví, menších konstrukcí a krytů pro strojírenský průmysl a kooperace v oblasti stříhání, řezání, pálení či sváření.


Firmy v dalších lokalitách


Kooperace v zámečnické výrobě v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Kooperace v zámečnické výrobě najdete 3 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 3 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.