Letní dovolená u moře Austrálie – Střední a Severní Čechy

Letní dovolená u moře je snem mnoha lidí. Austrálie je jednou z nejkrásnějších destinací pro ty, kteří touží po slunci, plážích a nezapomenutelných zážitcích.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Invia.cz, a.s.90 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hřebenech II…, Praha 4 Bezdlužná

Jsme cestovní agentura, která nabízí služby z oblasti cestovního ruchu. Nabízíme katalogové, first minute i last minute zájezdy k moři, jak letecky, autobusem, tak i vlastním autem. Eurovíkendy v nejkrásnějších městech světa např. Singapur, Londýn, Paříž, Miami a další. Vyberete si u nás…

2Adventura s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(87)
Voroněžská 170/20, Praha 10 - Vršovice Bezdlužná

Zájezdy do Evropy, Afriky, Asie, Ameriky, Austrálie. Poznávací zájezdy za exotikou - jezdíme v malých skupinách a vybíráme kvalitní české průvodce. Široká nabídka aktivní dovolené. Sportovní dovolená pro celou rodinu.

3AustraliaOnline s.r.o. (pobočka Praha-Nové Město)4 pobočky

Austrálie je naším druhým domovem. Specializace na zprostředkování studia, práce a cestování v Austrálii. Studentské centrum a kompletní služby v Austrálii, levné letenky, emigrace, veškerá víza. Držitelé migrační licence. Servis zde i v Austrálii.

4INFORMATION PLANET s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(60)
Myslíkova 1998/30 , Praha 2 - Nové Město Bezdlužná

Zajistíme odborná univerzitní studia a jazykové kurzy v zahraničí. Studium v EU (Dánsko), USA, Irsku, Maltě, Anglii, working holiday vízum do Kanady, Nového Zélandu. Zařídíme letenky, pojištění, studijně pracovní víza do Austrálie, pomoc s hledáním práce, ubytováním, cestováním, emigrací.

5True Travel Nový Zéland s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Velflíkova 1430, Praha 6 Bezdlužná

Jsme nejdéle působící specialisté na Nový Zéland. Od roku 2001 se Novému Zélandu věnujeme soustavně, na plný úvazek. Nový Zéland je sídlem naší cestovní kanceláře True Travel Ltd a naším domovem.

6CK Arcadia Air, s.r.o.

Hledáte pobyt v exotický přírodě? Obraťte se na nás! Jsme cestovní kancelář Arcadia Air. Nabízíme vám pobyty v různých exotických destinacích. Navštivte náš web a objednejte si dovolenou ještě dnes!


Firmy v dalších lokalitách


Letní dovolená u moře Austrálie v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Oblast Střední a Severní Čechy nabízí mnoho možností, jak si užít letní dovolenou v Austrálii. Zdejší pláže jsou neuvěřitelně krásné a nabízejí mnoho aktivit, jako je surfování, potápění nebo jen lenošení na slunci. Kromě toho můžete navštívit mnoho zajímavých míst, jako jsou národní parky, města plná historie a kultury, a samozřejmě nezapomenutelné zážitky s místními zvířaty, jako jsou klokani, koaly a krokodýli. Pokud hledáte nezapomenutelnou letní dovolenou u moře, Austrálie v oblasti Střední a Severní Čechy je tou správnou volbou pro vás.