Letní dovolená u moře USA – Střední a Severní Čechy

Letní dovolená u moře v USA je snem mnoha lidí. Oblast Střední a Severní Čechy nabízí mnoho možností, jak si tento sen splnit.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Invia.cz, a.s.90 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hřebenech II…, Praha 4 Bezdlužná

Jsme cestovní agentura, která nabízí služby z oblasti cestovního ruchu. Nabízíme katalogové, first minute i last minute zájezdy k moři, jak letecky, autobusem, tak i vlastním autem. Eurovíkendy v nejkrásnějších městech světa např. Singapur, Londýn, Paříž, Miami a další. Vyberete si u nás…

2ACTION TRAVEL s.r.o.

Nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do USA a Jihoafrické Republiky. Jsme specialisté na individuální zájezdy.

3SIMON-TOURIST s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(37)
Na Balkáně 2121/136, Praha 3
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozujeme cestovní kancelář. Jedná se o rodinnou CK/CA cestovatelů – manželů Ing. Simony a Ing. Bronislava Čížkových, sídlících v Praze. Naše CK/CA vznikla mezi prvními CK již v roce 1990 z naší touhy a lásky k cestování a poznávání. Svoji práci milujeme. Možná i díky tomu se z většiny našich…

4INFORMATION PLANET s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(60)
Myslíkova 1998/30 , Praha 2 - Nové Město Bezdlužná

Zajistíme odborná univerzitní studia a jazykové kurzy v zahraničí. Studium v EU (Dánsko), USA, Irsku, Maltě, Anglii, working holiday vízum do Kanady, Nového Zélandu. Zařídíme letenky, pojištění, studijně pracovní víza do Austrálie, pomoc s hledáním práce, ubytováním, cestováním, emigrací.

5Traxmandl Tour s.r.o.

2.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Pod Resslem 1978/2, Most
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Cestovní agentura je schopna poskytnout kompletní servis spojený s pořízením zájezdu klientovi elektronickou cestou z pohodlí domova a samozřejmostí je zachování ceny služeb a klientských výhod pořádajících CK včetně jejich plné záruky kvality a pojištění proti úpadku.

6Jiří Harajda

5.0
★★★★★
★★★★★
(38)
třída Obránců míru…, Žatec
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Pořádají poznávací a lyžařské zájezdy do evropských zemí i USA a letní dětské tábory s výukou anglického jazyka. Dále také nabízí prodej letenek.

7PANGEA-TRAVEL.CZ s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Podhorská 710/7, Jablonec nad Nisou
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme cestovní a dopravní kancelář. Zaměřujeme se hlavně na skupinové a školní zájezdy a také na zájezdy na klíč (přímo na míru). Tyto zájezdy využívají převážně firmy, sportovní kluby, různé spolky a další. S námi můžete cestovat napříč celou Evropou a také do USA.

8CK USA na míru

5.0
★★★★★
★★★★★
(974)
Kafkova 605/16, Praha 6-Dejvice
Otevřeno od 8:30

CK USA na míru, se sídlem Kafkova 605/16, 160 00, Praha-Dejvice, v okrese Praha 6 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 180470, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2011. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

9Bečvářová Nina1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kozičín 5, Příbram Bezdlužná

Specializuji se na poznávací zájezdy do Velké Británie a USA.

10Okrouhlík Jiří, Ing.

Cestovní kancelář. Specializujeme se na cykloturistiku a expediční turistiku v USA, Himalájích a na Novém Zélandu.


Firmy v dalších lokalitách


Letní dovolená u moře USA v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pláže na Floridě, Kalifornii nebo Havaji jsou nezapomenutelným zážitkem. Kromě koupání a opalování si můžete užít i mnoho dalších aktivit, jako jsou surfování, potápění, rybaření nebo jízda na vodních skútrech. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete také mnoho zajímavých měst, jako je Miami, Los Angeles nebo New York, které stojí za návštěvu. Pokud hledáte letní dovolenou plnou zábavy a adrenalinu, USA jsou tou správnou volbou.