Mechanické zkoušky – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1ŠMÍD ANTONÍN - SVAŘOVÁNÍ1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kremnická 3031/11, Praha 4 Záběhlice Bezdlužná

Svářečský dozor, odborné posudky, zajištění přezkušování svářečů, zajištění certifikace a materiálové zkoušky, vypracování odborných posudků, technologické postupy svařování, mechanických zkoušek.

2Zkušebna VUOS, s.r.o.1 pobočka

Provádí zkoušky mechanických vlastností obráběcích, měřicích i jiných výrobních a nevýrobních strojů - rozbor tuhosti, měření i analýza vibrací obráběcích strojů a měření na souřadnicových měřících strojích.

3ZKV s.r.o.

Provádíme mechanické a hlukové zkoušky drážních vozidel, lodí a strojů, typové zkoušky kolejových vozidel a jejich částí, měření hluku v komunálním prostředí a výpočty pevnosti strojních konstrukcí metodou FEM.

4Elektrotechnický zkušební ústav, s.p., zkratka firmy: EZÚ, s.p. anglický název…

4.4
★★★★★
★★★★★
(17)
Pod lisem 129/2, Praha 8 - Troja Bezdlužná

Provádíme posuzování shody pro CE a zkoušky elektrické bezpečnosti a EMC a homologace i klimatické a mechanické zkoušky a kalibrace a certifikáty a značky - ESČ a CB a CCA a ENEC a HAR. Nabízíme certifikace ISO 9001, 14001, 13485, 18001, 20000 a 27000.


Firmy v dalších lokalitách


Mechanické zkoušky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Mechanické zkoušky najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.