Zkoušky tlakových zařízení – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho podniků, které se zabývají výrobou a provozováním tlakových zařízení. Tyto zařízení jsou nezbytné pro mnoho průmyslových procesů a jejich bezpečnost a spolehlivost jsou klíčové pro úspěšný provoz.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Kácovský Karel

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Netřeb 94, Církvice

Firma mající 37 let zkušeností v oboru defektoskopie - nedestruktivní kontroly kvality materálů a svarů, zahrnující výrobky, konstrukce, tlaková zařízení, potrubí, výkovky, odlitky, plechy atd.

2PeMa mont s. r. o.

Firma byla založena v roce 2013 jako obchodní firma zaměřená na zajišťování revizních činností v oboru zdvihadel, tlakových zařízení, plynových zařízení vč. školení osob, provádění pravidelných kontrol a prohlídek. Dále se firma zabývá činnostmi v oboru zámečnická výroby, montáže a demontáže…

3VZLU TEST, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Beranových 130, Praha 9-Letňany Bezdlužná

VZLU TEST, a.s., se sídlem Beranových 130, 199 00, Praha-Letňany, v okrese Praha 9 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. B 21044, Městský soud v Praze. Právní forma Akciová společnost. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

4DEFEKTOSKOPIE LIBEREC, s.r.o.

DEFEKTOSKOPIE LIBEREC, s.r.o., se sídlem Ladova 15, 460 14, Liberec XVII-Kateřinky, v okrese Liberec a v kraji Liberecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 4264, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1993. Pracuje u nás 1 - 5…

5Hruška Milíč

Děláme a nabízíme montáže a opravy i také revize a zkoušky plynových i tlakových zařízení a to včetně plnění nádob plyny.

6Staněk Jan - tlakové nádoby

Montáže, opravy, revize i zkoušky tlakových zařízení a nádob na plyny.


Firmy v dalších lokalitách


Zkoušky tlakových zařízení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pro zajištění bezpečnosti a spolehlivosti tlakových zařízení je nezbytné pravidelně provádět zkoušky. Tyto zkoušky jsou nejen povinné zákonnými předpisy, ale také zajišťují bezpečnost pracovníků a ochranu životního prostředí.

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici mnoho společností, které se specializují na provádění zkoušek tlakových zařízení. Tyto společnosti disponují moderní technologií a vyškolenými pracovníky, kteří jsou schopni provést zkoušky v souladu s platnými normami a předpisy.

Při výběru společnosti pro provádění zkoušek tlakových zařízení v oblasti Střední a Severní Čechy je důležité zohlednit nejen cenu, ale také kvalitu poskytovaných služeb. Společnosti s dlouholetou zkušeností a dobrými referencemi jsou zárukou kvalitního a spolehlivého provedení zkoušek.

V oblasti Střední a Severní Čechy je tedy možné najít spolehlivého partnera pro provádění zkoušek tlakových zařízení, který zajistí bezpečnost a spolehlivost provozu těchto zařízení.