Mediace – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1JUDr. Ivana Šlehoferová

Naše advokátní kancelář poskytuje nabídku právních služeb a to v oblasti občanského, obchodního i rodinného práva. Právní poradenství poskytujeme pro fyzické osoby a pro firmy. Máme dlouholeté zkušenosti a odborné hluboké znalosti v právní oblasti.

2Doležal David, Mgr.- Poradna Psychoterapeut.cz

4.6
★★★★★
★★★★★
(16)
U Bulhara 1655/5, Praha 1-Nové Město Bezdlužná

Jsme psychologická a manželská poradna a nabízíme pomoc pedagogicko psychologickou či rodina a výchova i děti a rozchod či rozvod a nevěra. Naše psychoterapie je individuální i skupinová a párová a řešíme úzkost i deprese a stres i vyhoření burn out a závislost na alkoholu či gamblerství,…

3Advokátní kancelář Narcis Tomášek & partneři1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
U Starého Mostu 111…, Děčín III-Staré… Bezdlužná

Advokátní kancelář Narcis Tomášek & partneři byla založena Narcisem Tomáškem v roce 1990 a jejím hlavním sídlem je město Děčín. V roce 2013 byla zřízena moravská kancelář se sídlem v Olomouci. Našimi klienty jsou velké i malé firmy, privátní osoby i mnohé obce a města (Statutární město Děčín,…

4Mgr. Eva Vaňková- mediátor

Nabídka mediace a advokátních služeb. Jde o jednání, během kterého účastníci sporu hledají oboustranně přijatelné řešení s pomocí prostředníka (mediátora).

5Mgr. Jiří Chvála - psychoterapie1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Žižkova 532, Benešov Bezdlužná

Nabídka individuální, párové a rodinné psychoterapie pro dospělé a děti od 6 let. Pomoc při řešení obtížných životních situací, psychických nemocí a vztahových problémů. Neřešitelné problémy neexistují, existují jen snadná a nesnadná řešení!

6Mgr. Šárka Pešová

Nabídka mediace a konzultací při řešení sporů.

7Pokorný Petr, RNDr.

Poskytujeme vzdělávání jednotlivců a manažerů i celých pracovních týmů a děláme rekvalifikační kurzy i také mediace.

8PhDr. Milana Čížek Hrubá

Poskytujeme řešení konfliktních situací pomocí mediace i kariérové poradenství a kariérový koučing i outplacement či terapie.

9Elena Mešková, Mgr.

Naším oborem je nabídka mediací a konzultací při řešení sporů, individuální, skupinové a párové psychoterapie a pomoci v krizích i osobnostním rozvoji.

10Svatoš Martin, JUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Vyšehradská 320/49, Praha 2 - Nové Město Bezdlužná

Mediace, alternativní řešení sporů, arbitráž a kurzy mediace.


Firmy v dalších lokalitách


Mediace v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Mediace najdete 33 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 30 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Střední a Severní Čechy.