Moderní architektura – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1IPM Building, spol. s r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Na Průhoně 369, Konárovice Bezdlužná

Firma, která byla založena v roce 1999 pod názvem Ing. Pavel Matyáš - provádění staveb a následně v roce 2004, kdy byla převedena z fyzické osoby na subjekt právní s názvem IPM Building spol.s r.o. se především soustředí na stavby rodinných domů a vil se specializací na architektonicky zajímavé a…

2Apex Arch s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pod Karlovem 1262/2, Praha 2 Bezdlužná

Ateliér architektury a designu Praha - Apex Arch s.r.o., se zaměřuje na projekty moderních rodinných domů a tvorbu architektury na míru. Ateliér zpracovává kompletní zakázky na projekty a projektování domů s návrhy jejich designu.

3Mio architects s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vídeňská 340, Vestec Bezdlužná

Zpracováváme architektonické návrhy od interiérů až po řešení veřejných prostranství. Zpracováváme všechny fáze projektů, provádíme autorský dozor, tak aby výsledná práce byla perfektní.

4MARTIN POLÁCH, Ing.arch.

Nabízíme a poskytujeme služby v oblasti architektury a designu a zajišťujeme návrhy interierů a dále se zabýváme se navrhováním moderních budov a prostor.

5Flexi Life Group s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(55)
K Červenému vrchu…, Praha 6 - Vokovice Bezdlužná

Výstavba rodinných montovaných domů - bungalovů. Moderní architektura, moderní technologie, příjemné ceny.

6PONDIOS s.r.o.

K Ryšánce 1591, Praha 4- Krč
Otevřeno do 14:30

Provádíme moderní dřevostavby s difúzně otevřenými konstrukcemi. Dále se zaměřujeme na architekturu, projektové práce, energetickou náročnost budov stavební fyziku, rekonstrukce staveb a roubenek.

7Stakohome Innovation s.r.o.

Podnikatelská 565, Praha 9
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Firma nabízí novinky v oblasti moderního bydlení. Jsme výhradními distributory několika celosvětových značek, např. skrytých reproduktorů amerického výrobce Stealth acoustics nebo designových radiátorů francouzského výrobce Cinier. Společnost Stakohome innovation vyvinula nejnovější generaci…

8Architon s.r.o.

Zabýváme se komplexním projektováním soukromých, komerčních i veřejných staveb. Moderních rodinných domů, administrativních, školních i kulturních staveb. Často rovněž řešíme sídla firem s návazností na stavby průmyslové. Navrhneme stylové interiéry pro rodinný dům, kancelářské budovy i pro ostatní…


Firmy v dalších lokalitách


Moderní architektura v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Moderní architektura najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.