Moderní architektura – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1ATELIER 6, s.r.o.

Rokycanova 652, Praha 3 - Žižkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V ATELIÉR 6 se zabýváme projekční činností. Využijte služby naší moderní architektonické kanceláře a nechte si zpracovat projekty skladových, obchodních a výrobních areálů, administrativních budov, zdravotnických zařízení, obytných budov nebo rodinných domů.

2IPM Building, spol. s r.o.1 pobočka

Firma, která byla založena v roce 1999 pod názvem Ing. Pavel Matyáš - provádění staveb a následně v roce 2004, kdy byla převedena z fyzické osoby na subjekt právní s názvem IPM Building spol.s r.o. se především soustředí na stavby rodinných domů a vil se specializací na architektonicky zajímavé a…

3Apex Arch s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Pod Karlovem 1262/2, Praha 2 Bezdlužná

Ateliér architektury a designu Praha - Apex Arch s.r.o., se zaměřuje na projekty moderních rodinných domů a tvorbu architektury na míru. Ateliér zpracovává kompletní zakázky na projekty a projektování domů s návrhy jejich designu.

4Mio architects s.r.o.

Zpracováváme architektonické návrhy od interiérů až po řešení veřejných prostranství. Zpracováváme všechny fáze projektů, provádíme autorský dozor, tak aby výsledná práce byla perfektní.

5MARTIN POLÁCH, Ing.arch.

4.1
★★★★★
★★★★★
(15)
Bubenská 1477/1, Praha 7 -Holešovice Bezdlužná

Nabízíme a poskytujeme služby v oblasti architektury a designu a zajišťujeme návrhy interierů a dále se zabýváme se navrhováním moderních budov a prostor.

6Flexi Life Group s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(59)
K Červenému vrchu…, Praha 6 - Vokovice Bezdlužná

Výstavba rodinných montovaných domů - bungalovů. Moderní architektura, moderní technologie, příjemné ceny.

7PONDIOS s.r.o.

K Ryšánce 1591, Praha 4- Krč
Dnes už má zavřeno

Provádíme moderní dřevostavby s difúzně otevřenými konstrukcemi. Dále se zaměřujeme na architekturu, projektové práce, energetickou náročnost budov stavební fyziku, rekonstrukce staveb a roubenek.

8Stakohome Innovation s.r.o.

Podnikatelská 565, Praha 9
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí novinky v oblasti moderního bydlení. Jsme výhradními distributory několika celosvětových značek, např. skrytých reproduktorů amerického výrobce Stealth acoustics nebo designových radiátorů francouzského výrobce Cinier. Společnost Stakohome innovation vyvinula nejnovější generaci…

9Architon s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Pekařská 240/3, Ústí nad Labem -… Bezdlužná

Zabýváme se komplexním projektováním soukromých, komerčních i veřejných staveb. Moderních rodinných domů, administrativních, školních i kulturních staveb. Často rovněž řešíme sídla firem s návazností na stavby průmyslové. Navrhneme stylové interiéry pro rodinný dům, kancelářské budovy i pro ostatní…


Firmy v dalších lokalitách


Moderní architektura v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Moderní architektura najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.