Moderní architektura – Střední a Severní Čechy

Moderní architektura v oblasti Střední a Severní Čechy je stále více populární. Tento styl se vyznačuje čistými liniemi, minimalistickým designem a použitím moderních materiálů.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1ATELIER 6, s.r.o.

Hledáte kvalitního architekta? Pak jsme tu pro vás. V ATELIÉR 6 se zabýváme projekční činností. Využijte služby naší moderní architektonické projekční kanceláře a nechte si zpracovat projekty rodinných a bytových domů, administrativních budov, občanských a průmyslových staveb a mnoha…

2IPM Building, spol. s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Na Průhoně 369, Konárovice Bezdlužná

Firma, která byla založena v roce 1999 pod názvem Ing. Pavel Matyáš - provádění staveb a následně v roce 2004, kdy byla převedena z fyzické osoby na subjekt právní s názvem IPM Building spol.s r.o. se především soustředí na stavby rodinných domů a vil se specializací na architektonicky zajímavé a…

3Apex Arch s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Pod Karlovem 1262/2, Praha 2 Bezdlužná

Ateliér architektury a designu Praha - Apex Arch s.r.o., se zaměřuje na projekty moderních rodinných domů a tvorbu architektury na míru. Ateliér zpracovává kompletní zakázky na projekty a projektování domů s návrhy jejich designu.

4Mio architects s.r.o.

Zpracováváme architektonické návrhy od interiérů až po řešení veřejných prostranství. Zpracováváme všechny fáze projektů, provádíme autorský dozor, tak aby výsledná práce byla perfektní.

5MARTIN POLÁCH, Ing.arch.

4.1
★★★★★
★★★★★
(14)
Bubenská 1477/1, Praha 7 -Holešovice Bezdlužná

Nabízíme a poskytujeme služby v oblasti architektury a designu a zajišťujeme návrhy interierů a dále se zabýváme se navrhováním moderních budov a prostor.

6Flexi Life Group s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(35)
K Červenému vrchu…, Praha 6 - Vokovice Bezdlužná

Výstavba rodinných montovaných domů - bungalovů. Moderní architektura, moderní technologie, příjemné ceny.

7PONDIOS s.r.o.

K Ryšánce 1591, Praha 4- Krč
Dnes už má zavřeno

Provádíme moderní dřevostavby s difúzně otevřenými konstrukcemi. Dále se zaměřujeme na architekturu, projektové práce, energetickou náročnost budov stavební fyziku, rekonstrukce staveb a roubenek.

8Stakohome Innovation s.r.o.

Podnikatelská 565, Praha 9
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí novinky v oblasti moderního bydlení. Jsme výhradními distributory několika celosvětových značek, např. skrytých reproduktorů amerického výrobce Stealth acoustics nebo designových radiátorů francouzského výrobce Cinier. Společnost Stakohome innovation vyvinula nejnovější generaci…

9Architon s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Pekařská 240/3, Ústí nad Labem -… Bezdlužná

Zabýváme se komplexním projektováním soukromých, komerčních i veřejných staveb. Moderních rodinných domů, administrativních, školních i kulturních staveb. Často rovněž řešíme sídla firem s návazností na stavby průmyslové. Navrhneme stylové interiéry pro rodinný dům, kancelářské budovy i pro ostatní…


Firmy v dalších lokalitách


Moderní architektura v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho zajímavých moderních staveb, které jsou příkladem tohoto stylu. Tyto stavby jsou navrženy tak, aby byly funkční a zároveň esteticky příjemné. Moderní architektura v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální pro ty, kteří hledají inovativní a moderní řešení pro své domovy nebo komerční prostory. Pokud hledáte moderní architekturu v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě neváhejte kontaktovat odborníky na tento styl.