Návrhy, realizace zahradních úprav – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří hledají kvalitní návrhy a realizace zahradních úprav. Zdejší odborníci mají bohaté zkušenosti s tvorbou zahradních projektů a dokážou je realizovat s precizností a pečlivostí.

1–10 firem z 93 nalezených Filtry

1BAZÉNPLAST s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(132)
Bělá 98, Mírová pod Kozákovem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou, montážemi a zabudováním bazénů včetně veškerého příslušenství. Dále vyrábíme čistírny odpadních vod, biologické septiky, vsakovací šachty, vodoměrné šachty, zemní filtry, plastové jímky, zásobníky na dešťovou a pitnou vodu a další výrobky. Provádíme instalace a revize

2KŘEČEK A PLUNDRA s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
V korytech 972/12, Praha 10 - Strašnice Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám kompletní zahradnické služby. Specializujeme se na návrhy zahrad, realizace zahrad a údržbu zahrad. Provádíme také terénní úpravy, realizace vodních prvků včetně potůčků s tekoucí vodou či výstavbu pergol.

3HORTISCENTRUM s.r.o.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Kalabousek 1940, Čáslav Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na realizace zahrad na klíč. Provádíme kompletní projekty zahrad, realizace zahrad, parkové úpravy, údržby městské zeleně, realizace jezírek a vodních prvků a realizace střešních zahrad. Provozujeme dvě zahradnictví – Zahradnické centrum Židlochovice a Zahradnické centrum…

4PETRUŽÁLEK A SYNOVÉ s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(28)
Novozámecká 520, Praha 9 – Dolní… Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám nákladní autodopravu, odvoz suti a pronájem kontejnerů. Mezi naše další služby patří profesionální demoliční práce, zemní práce a výkopové práce. Používáme výkonnou techniku. Kontaktujte nás pro více informací.

5MV přeprava s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
K čihadlům 498, Praha 9 Dolní… Bezdlužná Ověřená

Jsme dopravní a stavařská společnost s úzkou specializací na nákladní přepravu, demoliční práce a zemní práce. Nabízíme komplexní služby v oblasti dopravy, pronájmu těžkých mechanismů, zpracování odpadu a stavebních vozidel. V našem vozovém parku si můžete zapůjčit minibagr, nakladač,…

6Jasenovec Tomáš - ZEMNÍ PRÁCE

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Návsi 41, Vyžlovka Bezdlužná

Provádíme zemní práce. Nabízíme bagrování základů, bazénů a odpadních jímek. Zajišťujeme kontejnerovou dopravu.

7Jerie Jiří - Zemní práce

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Libštát 341, Libštát Bezdlužná

Provádíme zemní a výkopové práce zvláště malých rozsahů, jako jsou výkopy pro bazény, zahradní jezírka, septiky a čističky, dále výkopy pro přípojky (voda, plyn, kanalizace – inženýrské sítě), HTÚ (hrubé terénní úpravy), terénní úpravy, výkopy pro tepelná čerpadla a pro základy rodinných domů,…

8Bubla Karel - stavební služby

3.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlízovská 364, Starý Kolín Bezdlužná

Naše firma se zabývá nejen výstavbou nových rodinných domů. Zakázky realizujeme od zpracování projektu, vyřízení stavebního povolení, zhotovení vlastní stavby na klíč až po zahradní úpravy a oplocení. Dále se specializujeme na rekonstrukce budov a jejich přestavby na energeticky úsporné domy.

9Kubát Jiří

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Spojovací 180, Starý Kolín Bezdlužná

Bytové, průmyslové elektroinstalace. Montáže kabelů, rozvoden. Výkopové práce pomocí minibagru, stavební přípojky včetně vyřízení elektroměru. Zajišťujeme revize NN, VN. Jsme smluvním partnerem skupiny ČEZ.

10Schody Triant s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Cihlářská 448, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba schodů na zakázku, zemní práce a zakázková výroba nábytku, zábradlí a venkovních staveb ze dřeva. Nabízíme dodávky schodů - půdní shrnovací, skládací, protipožární, točité, segmentové, dřevěné typové, zakázkové. Zajišťujeme montáž a servis schodů.


Firmy v dalších lokalitách


Návrhy, realizace zahradních úprav v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky tomu se zahradní úpravy v oblasti Střední a Severní Čechy stávají skutečným klenotem pro každého majitele.

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho profesionálních zahradních architektů, kteří mají široké portfolio úspěšně dokončených projektů. Tyto projekty zahrnují nejen návrhy a realizace zahradních úprav, ale také instalaci zahradních prvků, jako jsou například fontány, jezírka, pergoly a další.

Díky zkušenostem a odbornosti zahradních architektů v oblasti Střední a Severní Čechy jsou zahradní úpravy v této oblasti nejen krásné, ale také funkční a udržitelné. Architekti zde dokážou vytvořit zahradu, která bude sloužit nejen jako místo pro relaxaci, ale také jako prostor pro pěstování rostlin a zeleniny.

Pokud hledáte kvalitní návrhy a realizace zahradních úprav, oblast Střední a Severní Čechy je pro vás tou správnou volbou. Zdejší odborníci vám pomohou vytvořit zahradu vašich snů, která bude nejen krásná, ale také funkční a udržitelná.