Oprava běžeckých pásů – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro běžce, kteří hledají kvalitní a spolehlivé běžecké pásy. Oprava běžeckých pásů je důležitou součástí udržování jejich výkonu a životnosti.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Týmal Zdeněk

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nákladní 359, Žatec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Půjčovna a prodejna, servis sportovních potřeb. Nabízí vyplétání raket, broušení bruslí, nožů, lyží i snowboardů. Opravují posilovací a rehabilitační stroje, rotopedy, běžecké pásy, vibrační stroje a posilovací věže. Půjčují také lyže, boty, snowboardy, běžky, helmy a chrániče páteře.

2Kycler Luboš - Ski Bike - Neklan Sport

4.7
★★★★★
★★★★★
(87)
Moskevská 981/74, Praha 10 - Vršovice Bezdlužná

Firma prodává lyžařskou a cyklistickou výbavu. Provádí montáže, opravy a seřizování lyží, snowboardů a jízdních kol.

3Prostě běž! s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(52)
Jaurisova 515/4, Praha 4-Michle Bezdlužná

Prostě běž! s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, 140 00, Praha-Michle, v okrese Praha 4 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 278245, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

4Běžkujeme.cz

Běžkujeme.cz, se sídlem Nové Město ev. č. 148, 417 81, Moldava, v okrese Teplice a v kraji Ústecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 43563, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

5Šablatura Luděk - půjčovna sportovního vybavení2 pobočky

Půjčovna lyžařského, snowboardového a běžeckého vybavení. Boty, hole, brýle, helmy i saně. Nabízíme servis, montáž, mazání, broušení i opravy sportovních potřeb.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava běžeckých pásů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky pravidelné údržbě a opravě mohou běžecké pásy sloužit mnoho let bez problémů. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete řadu specialistů na opravu běžeckých pásů, kteří vám pomohou s jakýmkoli problémem. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé běžecké pásy, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Střední a Severní Čechy.