Oprava běžeckých pásů – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Týmal Zdeněk

Nákladní 359, Žatec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Půjčovna a prodejna, servis sportovních potřeb. Nabízí vyplétání raket, broušení bruslí, nožů, lyží i snowboardů. Opravují posilovací a rehabilitační stroje, rotopedy, běžecké pásy, vibrační stroje a posilovací věže. Půjčují také lyže, boty, snowboardy, běžky, helmy a chrániče páteře.

2Kycler Luboš - Ski Bike - Neklan Sport

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Moskevská 981/74, Praha 10 - Vršovice Bezdlužná

Firma prodává lyžařskou a cyklistickou výbavu. Provádí montáže, opravy a seřizování lyží, snowboardů a jízdních kol.

3Prostě běž! s.r.o.

Prostě běž! s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, 140 00, Praha-Michle, v okrese Praha 4 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 278245, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

4Běžkujeme.cz

Běžkujeme.cz, se sídlem Nové Město ev. č. 148, 417 81, Moldava, v okrese Teplice a v kraji Ústecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 43563, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

5Šablatura Luděk - půjčovna sportovního vybavení2 pobočky

Půjčovna lyžařského, snowboardového a běžeckého vybavení. Boty, hole, brýle, helmy i saně. Nabízíme servis, montáž, mazání, broušení i opravy sportovních potřeb.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava běžeckých pásů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Oprava běžeckých pásů najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.