Oprava pletivových plotů – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými pletivovými ploty, které jsou však náchylné k poškození a opotřebení. Proto je důležité včasné a kvalitní opravy, které zajistí bezpečnost a ochranu majetku.

1–10 firem z 74 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Nabízíme vám široký sortiment stavebnin. U nás zakoupíte zdící materiály, střešní krytiny, komíny a mnoho dalšího. Provozujeme koupelnové studio, kde seženete vše pro vaši koupelnu. Dále provozujeme autoopravnu, čerpací stanici a prodejnu potravin.

Poslat poptávku krauer.cz 327 542 680

Naše firma se zabývá nejen výstavbou nových rodinných domů. Zakázky realizujeme od zpracování projektu, vyřízení stavebního povolení, zhotovení vlastní stavby na klíč až po zahradní úpravy a oplocení. Dále se specializujeme na rekonstrukce budov a jejich přestavby na energeticky úsporné domy.

Poslat poptávku stavebni-sluzby.cz 603 730 023

Dřevěné palety, zejména europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Naše výroba dřevěných palet splňuje všechna technická kritéria, dle norem ČSN. Palety Vám vyrobíme v dojednaném termínu s garancí špičkové kvality.

Poslat poptávku palety-pycha.cz 602 405 351

Vyrábíme a prodáváme přístřešky na kola, stojany na kola, pracovní stoly, záchytné vany na ropné produkty, sudové regály, plošinové vozíky, autobusové čekárny, přístřešky na auta, mříže, oplocení strojů a pracovišť. Nabízíme mobilní oplocení, ocelové palety pro průmyslové využití, stohovací bedny a…

Poslat poptávku rekova.eu 326 771 278

Novostavby RD, rekonstrukce, RD, stavební činnost, autodoprava.

Poslat poptávku 731 115 656

Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Provádíme rekonstrukce a realizace střech, sádrokartony, střešní okna. Prodej materiálů pro střechy: Bramac, Tondach, KM Beta, IBF, Lindab, Evertech, Rova. Zpracování nabídky zdarma.

Poslat poptávku 728 254 409

Dnes firma Kamenictví Záruba vyrábí a montuje nejen pomníky, ale také kuchyňské a koupelnové desky, obklady, dlažby, schodiště, krby, parapety a mnoho dalších výrobků z přírodních materiálů, zejména ze žul dovozových i tuzemských.

Poslat poptávku kamenictvi-zaruba.cz 317 855 107

Poskytujeme výstavbu a opravy komunikací či budování inženýrských sítí.Provádění zimní údržby komunikací, chodníků a parkovišť,kontejnerová doprava (přistavení kontejneru na telefon) včetně uložení materiálu,dodání písků, zeminy, uhlí, drtí, kačírku, R materiálu (frézovaný recyklát) a pod.,kácení…

Poslat poptávku kostapribram.cz 606 816 652

Firma založena Vladimírem Holánkem starším 23. 4. 1991. V prvním roce byla hlavní činností výroba zahradního nábytku a tlakové nádoby pro elektrokotle. Již následujícího roku jsme začali s výrobou filmových a reklamních dekorací, která se stala naší hlavní činností po celou dobu tvání firmy. Dále…

Poslat poptávku zamecnictvi-holanek.cz 737 261 676

Oprava pletivových plotů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Oprava pletivových plotů v oblasti Střední a Severní Čechy je specializací mnoha odborníků, kteří disponují nejen potřebnými znalostmi, ale také moderními technologiemi a vybavením. Díky nim jsou schopni rychle a efektivně odstranit jakékoli poškození a zajistit tak dlouhodobou spolehlivost plotu. Pokud hledáte kvalitní opravu pletivových plotů v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky, kteří vám rádi pomohou.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.