Právní servis – Střední a Severní Čechy

Právní servis v oblasti Střední a Severní Čechy je nezbytný pro každého, kdo potřebuje právní poradenství. Tento servis poskytuje právníkům a advokátům, kteří jsou odborníky v oblasti práva a mají zkušenosti s řešením různých právních problémů.

1–10 firem z 429 nalezených Filtry

1Stavební bytové družstvo SEVER2 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Bažantí 1415/3, Liberec Ověřená

Zabýváme se kompletní správou nemovitostí, zejména bytových domů. Nabízíme kompletní servis při založení bytového družstva nebo společenství vlastníků. Dále poskytujeme realitní služby – prodej bytů a nemovitostí v Liberci. Nabízíme investiční byty a byty v centru Liberce.

2EKOS Škvárová s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chelčického 97, Chomutov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, personalistiky a daní, četnictví a správa domů. Zpracovávájí přiznání k silniční dani, darovací dani, dani z nemovitosti. Zajišťují kontrolu daňovým poradcem.

3INEX Česká republika s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Neumannova 1286, Litoměřice Bezdlužná

Poskytujeme vám profesionální služby související s provozem průmyslových, výrobních a administrativních objektů. Zajišťujeme facility services, property services, office services a cleaning services. Dále se zabýváme velkoobchodem s hygienickými prostředky a pronájmem hygienických dávkovacích…

4High Way 108 s.r.o.

Sokolská 166, Kolín Bezdlužná

Prodej, pronájem nemovitostí v celé České republice a v 67 zemích světa. Nadstandardní servis, hypotéční úvěry, tržní odhady nemovitostí, služby právníka, bezplatný poradenský servis.

5OSPEN s.r.o. - Expozitura Kolín2 pobočky

Nabízíme komplexní právní servis, mimosoudní, soudní, exekuční vymáhání pohledávek na klíč. Profinancování právních služeb a soudních sporů. Paušální správa pohledávek, žaloby, exekuce, směnky. Bonita - prověření schopnosti daného subjektu plnit své závazky. Tyto služby zabezpečujeme…

6RYŠÁN s.r.o.

Nabízíme kompletní realitní a související právní servis.

7JUDr. Jana Marková

Advokátní kancelář v oblasti občanského, obchodního, rodinného práva, nemovitostí. Zajišťujeme právní servis obchodních společností.

8Grumlová Jarmila, Mgr.

Politických vězňů 98, Kolín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Potřebujete právní pomoc? Hledáte spolehlivého advokáta v Kolíně či okolí? V tom případě se obraťte na nás. Zajišťujeme zastupování u soudu, vymáhání pohledávek, specializujeme se na občanské, obchodní, pracovní, trestní právo a další. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni.

9NEXT REALITY MLADÁ BOLESLAV1 pobočka

Českobratrské…, Mladá Boleslav ll.
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zprostředkujeme Vám prodej, koupi, pronájem nemovitostii, zajištujeme právní servis, finanční poradenství, zajištění hypotéky, pojištění nemovitosti, návrh bytového desingu a stěhování.

10Prague East Realty s.r.o. - Reality MAGIC

1.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Černokostelecká 55…, Říčany-Radošovice Bezdlužná

Prodáváme a pronajímáme nemovitosti, nabízíme tržní odhady nemovitostí, právní servis, znalecké posudky, hypotéky, bezplatné poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Právní servis v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Právní servis v oblasti Střední a Severní Čechy může pomoci s řešením různých právních otázek, jako jsou například smlouvy, dědická řízení, trestní řízení a mnoho dalších. Právníci v této oblasti jsou schopni poskytnout kvalitní právní poradenství a pomoci svým klientům s řešením jejich právních problémů. Pokud hledáte právní servis v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na odborníky, kteří vám pomohou s řešením vašich právních otázek.