Přeprava maringotky – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1AUTOPEPR s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Bořanovická 456, Líbeznice

Poskytujeme mezinárodní odtahovou službu po celé ČR a Evropě. Přepravujeme 1 až 11 automobilů, zajistíme odtahy osobních a dodávkových vozidel, přepravu automobilů, obytných přívěsů, karavanů. Poskytujeme pojištění nákladů.

2TONI CAR TRANSPORT, s.r.o. - prodej, půjčovna, servis přívěsů a přívěsové…

3.9
★★★★★
★★★★★
(68)
Říčany 1, Říčany
Otevřeno od 8:00

Prodej, půjčovna, servis a leasing přívěsů. Prodáváme značkové přívěsy Agados, Vapp, Paragan, Vezeko, Trojan prodejní stánky, náhradní díly, tažná zařízení. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní dopravu. Specializujeme se na přívěsy, přívěsné vozíky za auto,…

3Vega Tour, spol. s r.o.3 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(108)
Vídeňská 619/142, Praha 4 - Kunratice

Evropská dopravní kancelář patřící k předním společnostem v Čechách i na evropském trhu. Přeprava výhradně luxusními autobusy, minibusy a limuzínami Mercedes Benz a Setra. Zajišťování incomingu, kongresů, transferů, okružních jízd, pronájmu řidičů.

4CARAVAN METROPOL, spol. s r.o. - luxusní karavany1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(96)
Kolbenova 894/25, Praha 9 - Vysočany Bezdlužná

Výhradní dovozce obytných přívěsů a vozidel Bürstner pro ČR. Prodej a montáž kempového příslušenství, kompletní servis, opravy, náhradní díly. Komisní prodej karavanů, obytných vozů, servis, náhradní díly pro obytné přívěsy a obytné vozy, servisní zázemí. Pronájem karavanů pro účely filmu -…

5Ganet CZ s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(48)
Hlávkova 601, Liberec XII-Staré… Bezdlužná

Zajišťujeme prodej a servis nákladních přívěsů, obytných přívěsů i obytných automobilů a také příslušenství. Nabízíme výrobu valníkových nástaveb pro nákladní automobily. Dále poskytujeme mezinárodní přepravu.

6INDIVIDUAL TOUR - Osobní doprava Praha

Zajišťujeme vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy i na dalších místech ČR, ve Vídni, Budapešti a Krakově. Zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu. Zvláštní oddělení…

7Slaboch Vladislav1 pobočka

Specializujeme se na nákladní, kontejnerovou i kamionovou dopravu včetně spedice, stěhování a odtahové služby.

8JB přívěsy s.r.o.

Zabýváme se výrobou, prodejem a servisem přívěsů pro přepravu lodí.

9Hrdý Josef

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Zeyerova alej 1948…, Praha 6-Břevnov Bezdlužná

Firma zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu a včetně přeprav nebezpečných nákladů ADR i autodopravu a kurýrní dopravu, dále drobné stěhování a stěhovací služby pro byty a firmy a provozujeme půjčovnu obytných a dodávkových vozů.

10LC sped s.r.o.

Hlubočepská 1156/38b, Praha 5-Hlubočepy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka prodeje speciálních motocyklových dílů. Provoz vnitrostátní a mezinárodní přepravy včetně specializace na expresní přepravy v Německu. Dále provádíme údržbu a servis obytných automobilu a karavanů.


Firmy v dalších lokalitách


Přeprava maringotky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Přeprava maringotky najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.