Přeprava maringotky – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1AUTOPEPR s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Bořanovická 456, Líbeznice

Poskytujeme mezinárodní odtahovou službu po celé ČR a Evropě. Přepravujeme 1 až 11 automobilů, zajistíme odtahy osobních a dodávkových vozidel, přepravu automobilů, obytných přívěsů, karavanů. Poskytujeme pojištění nákladů.

2Vega Tour, spol. s r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vídeňská 619/142, Praha 4 - Kunratice

Evropská dopravní kancelář patřící k předním společnostem v Čechách i na evropském trhu. Přeprava výhradně luxusními autobusy, minibusy a limuzínami Mercedes Benz a Setra. Zajišťování incomingu, kongresů, transferů, okružních jízd, pronájmu řidičů.

3CARAVAN METROPOL, spol. s r.o. - luxusní karavany1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(94)
Kolbenova 894/25, Praha 9 - Vysočany Bezdlužná

Výhradní dovozce obytných přívěsů a vozidel Bürstner pro ČR. Prodej a montáž kempového příslušenství, kompletní servis, opravy, náhradní díly. Komisní prodej karavanů, obytných vozů, servis, náhradní díly pro obytné přívěsy a obytné vozy, servisní zázemí. Pronájem karavanů pro účely filmu -…

4Ganet CZ s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(57)
Hlávkova 601, Liberec XII-Staré… Bezdlužná

Zajišťujeme prodej a servis nákladních přívěsů, obytných přívěsů i obytných automobilů a také příslušenství. Nabízíme výrobu valníkových nástaveb pro nákladní automobily. Dále poskytujeme mezinárodní přepravu.

5INDIVIDUAL TOUR - Osobní doprava Praha

Zajišťujeme vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy i na dalších místech ČR, ve Vídni, Budapešti a Krakově. Zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu. Zvláštní oddělení…

6Slaboch Vladislav1 pobočka

Specializujeme se na nákladní, kontejnerovou i kamionovou dopravu včetně spedice, stěhování a odtahové služby.

7JB přívěsy s.r.o.

Zabýváme se výrobou, prodejem a servisem přívěsů pro přepravu lodí.

8Hrdý Josef

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Zeyerova alej 1948…, Praha 6-Břevnov Bezdlužná

Firma zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu a včetně přeprav nebezpečných nákladů ADR i autodopravu a kurýrní dopravu, dále drobné stěhování a stěhovací služby pro byty a firmy a provozujeme půjčovnu obytných a dodávkových vozů.

9LC sped s.r.o.

Hlubočepská 1156/38b, Praha 5-Hlubočepy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka prodeje speciálních motocyklových dílů. Provoz vnitrostátní a mezinárodní přepravy včetně specializace na expresní přepravy v Německu. Dále provádíme údržbu a servis obytných automobilu a karavanů.

10Pavel Holub

Nabízím přepravu osob mikrobusem. Pomocí karavanů zajišťujeme zázemí hlavně pro natáčení filmů a reklamních spotů.


Firmy v dalších lokalitách


Přeprava maringotky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Přeprava maringotky najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.