Přeprava s hydraulickou rukou – Střední a Severní Čechy

Přeprava s hydraulickou rukou je v oblasti Střední a Severní Čechy stále více vyhledávanou službou. Tato speciální technologie umožňuje snadnou manipulaci s těžkými břemeny a jejich přesun tam, kde je to potřeba.

1–10 firem z 42 nalezených Filtry

1Vandas Petr

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Daleké Dušníky 31, Daleké Dušníky Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti autodopravy. Nabízíme nakládku a vykládku stavebního materiálu, odvoz suti, hlíny a odpadu. Dále se specializujeme na zemní práce a výkopové práce. K našim dalším službám patří prodej písku a štěrku.

2Bureš Jan - autoservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Puchmajerova 9, Praha 5-Jinonice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme autoservis a pneuservis. Součástí nabídky našich služeb je asistenční služba a odtah s hydraulickou rukou. Věnujeme se poctivě, již řadu let klempířským a lakýrnickým pracím. Poskytujeme profesionální služby a nadstandardní poradenství v oboru.

3Dřevokrov, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(37)
Býchory 172, Býchory Bezdlužná

Naše společnost Dřevokrov, spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1991. Zabýváme se především výrobou dřevěných palet, dodávkami europalet a výrobou dřevěných obalů určených zejména pro přepravu a skladování výrobků. K naší další činnosti patří pilařská výroba, sušení dřeva, stavební práce všeho…

4KEVEX - Jelínek Luboš

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hakenova 1121/28, Poděbrady Bezdlužná

Provádíme výkopové, zemní práce, demolice a rekonstrukce. Dále děláme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu do 3,5 tuny, kontejnerovou přepravu nad 3,5 t s hydraulickou rukou. Specializujeme se na autodopravu.

5Petr Vrabec - Dopravní služby

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Čechova 1151, Mladá Boleslav II Bezdlužná

Nabízíme Vám přepravu a uložení odpadů, kontejnerovou přepravu (pronájem kontejnerů). Prodej písku a drceného kameniva. Provádíme zemní práce (traktorbagr, UNC, minibagr). Přeprava stavebního materiálu (hydraulická ruka). Oprava nákladních vozidel.

6Betonárka Mukařov s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(48)
U Mototechny 89, Tehovec Bezdlužná

Naše společnost se zabývá výrobou a dopravou betonů od roku 2003. Jsme betonárna s plně automatizovaným provozem s hodinovým výkonem 35 m3 čerstvé směsi. Nabízíme širokou škálu betonů. Podkladní, konstrukční, cementové potěry a další betony vyráběné dle platných předpisů. Samozřejmostí je doprava…

8Brdička Jiří- Autodoprava Brdička - Auta s hydraulickou rukou1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Zlatníky-Hodkovice , Zlatníky-Hodkovice… Bezdlužná

Nabídka nákladní autodopravy s hydraulickou rukou. Přeprava s rukou, nakládka a vykládka hydraulickou rukou. Nákladní vozy Iveco, hydraulické ruce s tonáží 1 - 3,5 tuny. Nákladní auta s rukou mají tonáž do 13 tun, v soupravě s vlekem až 24 tun.

9RANK CAR s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(35)
Lotouš 5, Slaný
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízí prodej, servis a dopravu zemědělských strojů - NEW HOLLAND, KUHN, FARMET, FRANZ KLEINE, stavebních strojů - NEW HOLLAND. Vozy vybavené hydraulickou rukou, případně podvalníkem, přepravuje traktory, kombajny a veškeré zemědělské a stavební stroje.

10Jiří Marvánek - zemní práce

Provádíme zemní, výkopové a demoliční práce. Hloubení základů, základové desky, výkopy pro bazény, čistírny odpadních vod, jímky, kanalizace, kompletní realizace. Vrtání půdním vrtákem, úpravy terénů, zpevňování, opravy cest. Provozujeme autodopravu a kontejnery.


Firmy v dalších lokalitách


Přeprava s hydraulickou rukou v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky této službě mohou firmy a jednotlivci rychle a efektivně převážet těžké náklady, jako jsou stroje, kontejnery nebo stavební materiály. Přeprava s hydraulickou rukou je ideální pro přepravu nákladů na krátké vzdálenosti, ale také pro přepravu do míst s omezeným přístupem. Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní službu přepravy s hydraulickou rukou v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky na tuto oblast.