Přeprava skla – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Vítek Roman – POHŘEBNÍ SLUŽBA1 pobočka

Milínská 130, Příbram
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme kompletní pohřební služby pro důstojné rozloučení s vaším nejbližším. Zajišťujeme převozy zesnulých z celé ČR, smuteční obřady, pohřby do země, kremace i pohřby bez obřadu, kamenické práce, prodej náhrobního příslušenství a mnoho dalšího.

2ROGER - security, a.s.1 pobočka

Brněnská 916/1, Ústí nad Labem Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme a nabízíme fyzické střežení a elektronickou ostrahu objektů i zajištění informační a recepční služby. Provádíme převozy finančních hotovostí i také úklidové služby. Dále zabezpečujeme správu a údržbu budov.

3STS Olbramovice, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Veselka 16, Olbramovice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Výroba a prodej zemědělské techniky. Krmné, míchací, nastýlací, fekální vozy, rozebírače balíků, dávkovače biostanic, hydraulické lopaty, rozmetadla hnojiv, přepravníky balíků. Zpracování plechu na CNC laseru, vysekávacím, ohraňovacím lisu. CNC zakružování, CNC svařování, CNC obrábění. Prášková a…

4Šklovskij Boris

Nabídka nákladové přepravy, komplexních spedičních a logistických služeb. Zajištění dodávek kusových a celovozových zásilek do Ruska, Běloruska, Ukrajiny či Kazachstánu.

5BMS-SAND s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Přemyslova 459/49, Kralupy nad Vltavou Bezdlužná

Zabýváme přepravou sypkého a sklopného materiálu - písky – štěrkopísky – kačírky – štěrky – vápenec – obilí – hnojiva.

6AMT AUTO - SKLA s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(113)
Myslbekova 743, …, Liberec-Stráž nad…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme pneuservis a autoservis. Nabízíme prodej pneu, disků pro osobní i nákladní automobily, autobusy, zemědělské i stavební stroje. Prodej a montáž autoskel a autofólií. Přeprava osob.

7Bery Transport s.r.o.

Bery Transport s.r.o., se sídlem Maršovská 1519/14, 415 01, Teplice-Trnovany, v okrese Teplice a v kraji Ústecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 41878, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

8Hasenkopf Radim - autobusová doprava2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Plavy 1, Plavy Bezdlužná

Autobusová doprava zájezdovým autobusem BOVA Futura. V autobusu je WC, klimatizace, topení, lednice, bar, polohovatelné pohodlné sedačky včetně výsuvu do strany, DVD, 2 monitory, radio, mikrofon a sklopné stolky.

9ROGER - Energy, a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Brněnská 916/1, Ústí nad Labem… Bezdlužná

Poskytujme a nabízíme fyzickou a elektronickou ostrahu objektů i také zajištění informační a recepční služby a provádíme převozy finančních hotovostí i také úklidové služby.


Firmy v dalších lokalitách


Přeprava skla v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Přeprava skla najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.