Přeprava skla – Střední a Severní Čechy

Přeprava skla je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležitá. Kvalitní přeprava zajišťuje bezpečnost a ochranu skla při přepravě.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1ROGER - security, a.s.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(5)
Brněnská 916/1, Ústí nad Labem Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme a nabízíme fyzické střežení a elektronickou ostrahu objektů i zajištění informační a recepční služby. Provádíme převozy finančních hotovostí i také úklidové služby. Dále zabezpečujeme správu a údržbu budov.

2STS Olbramovice, spol. s r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Veselka 16, Olbramovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba a prodej zemědělské techniky. Krmné, míchací, nastýlací, fekální vozy, rozebírače balíků, dávkovače biostanic, hydraulické lopaty, rozmetadla hnojiv, přepravníky balíků. Zpracování plechu na CNC laseru, vysekávacím, ohraňovacím lisu. CNC zakružování, CNC svařování, CNC obrábění. Prášková a…

3Šklovskij Boris

Nabídka nákladové přepravy, komplexních spedičních a logistických služeb. Zajištění dodávek kusových a celovozových zásilek do Ruska, Běloruska, Ukrajiny či Kazachstánu.

4BMS-SAND s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Přemyslova 459/49, Kralupy nad Vltavou Bezdlužná

Zabýváme přepravou sypkého a sklopného materiálu - písky – štěrkopísky – kačírky – štěrky – vápenec – obilí – hnojiva.

5AMT AUTO - SKLA s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(113)
Myslbekova 743, Liberec-Stráž nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme pneuservis a autoservis. Nabízíme prodej pneu, disků pro osobní i nákladní automobily, autobusy, zemědělské i stavební stroje. Prodej a montáž autoskel a autofólií. Přeprava osob.

6Bery Transport s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Maršovská 1519/14, Teplice-Trnovany Bezdlužná

Bery Transport s.r.o., se sídlem Maršovská 1519/14, 415 01, Teplice-Trnovany, v okrese Teplice a v kraji Ústecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 41878, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

7Hasenkopf Radim - autobusová doprava2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Plavy 1, Plavy Bezdlužná

Autobusová doprava zájezdovým autobusem BOVA Futura. V autobusu je WC, klimatizace, topení, lednice, bar, polohovatelné pohodlné sedačky včetně výsuvu do strany, DVD, 2 monitory, radio, mikrofon a sklopné stolky.

8ROGER - Energy, a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Brněnská 916/1, Ústí nad Labem… Bezdlužná

Poskytujme a nabízíme fyzickou a elektronickou ostrahu objektů i také zajištění informační a recepční služby a provádíme převozy finančních hotovostí i také úklidové služby.


Firmy v dalších lokalitách


Přeprava skla v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je důležité vybrat spolehlivého dopravce, který má zkušenosti s přepravou skla a disponuje moderními vozidly s adekvátním vybavením. Přeprava skla vyžaduje pečlivé balení a manipulaci, aby nedošlo k jeho poškození. Proto je nutné, aby dopravce měl k dispozici kvalitní obaly a ochranné materiály. Přeprava skla je často spojena s vysokými náklady, ale kvalitní dopravce dokáže nabídnout konkurenceschopné ceny a zároveň zajistit bezpečnost a spolehlivost přepravy. Pokud hledáte spolehlivého dopravce pro přepravu skla v oblasti Střední a Severní Čechy, vyberte si zkušenou firmu s moderními vozidly a kvalitním vybavením.