Prodej dioptrických brýlí – Střední a Severní Čechy

Prodej dioptrických brýlí je v dnešní době velmi rozšířený a oblíbený. Lidé si je pořizují nejen kvůli korekci zraku, ale také jako módní doplněk.

1–10 firem z 145 nalezených Filtry

1Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lázeňská 23, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

2OČNÍ OPTIKA JANA SUCHÁ

Husovo náměstí 2347, Rakovník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše oční optika má 100 % školený personál. Nabízíme prodej brýlí, brýlových obrub, slunečních brýlí, slunečních dioptrických brýlí, kontaktní čočky a veškeré příslušenství. Možno vyrobit dioptrické sluneční brýle na míru.

3OPTIK JAS s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Nám. Arnošta z…, Český Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika OPTIK JAS s.r.o. vznikla v roce 2008. Nabízí kvalitní produkty, špičkové služby a vstřícný přístup k zákazníkům, kterých si velice vážíme a snažíme se, aby se k nám rádi vraceli. Nabízíme expresní výrobu brýlí, opravy a rovnání brýlí zdarma. Poskytujeme nadstandardní odborné…

4Optik Skrbková s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Jsme bezbarierová oční optika s kompletními službami. Nabízíme měření zraku, opravy brýlí, brýle a brýlové komponenty, kontaktní čočky a také výživové doplňky.

5OPTIKA-NOVÁK ALEŠ

náměstí Husovo 80, Český Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Oční optika Aleš Novák byla založena roku 1992. Od roku 2006 působíme v Českém Brodě. Jsme firmou rodinného typu, která klade důraz na kvalitu své práce, kvalitu produktů a kvalitu přístupu k zákazníkovi. Naším cílem vždy byla, je a bude maximální spokojenost zákazníka. Našich zákazníků si…

6Chrtek Optik1 pobočka

2.4
★★★★★
★★★★★
(18)
nám. T.G.Masaryka…, Poděbrady III

Chrtek Optik - optika s prodejem dioptrických brýlí, slunečních brýlí a kontaktních čoček. Možnost měření zraku.

7OPTIC STUDIO by Vlaďka Vlková

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
Riegrovo náměstí 2…, Poděbrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Optic studio - optika Poděbrady zajišťuje kompletní optické služby, jako je měření zraku, aplikace kontaktních čoček či odborné poradenství při výběru brýlí.

8Mgr.Drápalíková Eva

Palackého třída 126…, Nymburk
Dnes už má zavřeno

Provozuje lékárnu s prodejem farmaceutických přípravků a léčebné kosmetiky. Nabízí širokou škálu lékárenského zboží. Léky na lékařský předpis, volně prodejné léky, a dále zdravotní pomůcky a lékárenskou kosmetiku. Nechybí zde ani zdravotní obuv a potravinové doplňky. Poskytuje také poradenství.

9OPTIKA Š+H

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Českobratrské…, Mladá Boleslav II
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika a kontaktní čočky, měření zraku, aplikace kontaktních čoček. Velký výběr brýlových obrub. Široká nabídka korekčních čoček a doplňkového prodeje: pouzdra na brýle a kont. čočky, sluneční brýle, lupy, teploměry. Servis a opravy brýlí.

10Cihlářová Anna- Optik-optometrista2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Osvobození…, Benátky nad Jizerou

Prodáváme dioptrické a sluneční brýle včetně kontaktních čoček i doplňků, měříme zrak. Provozujeme oční ambulanci.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej dioptrických brýlí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je možné zakoupit dioptrické brýle v několika optikách, které nabízejí široký výběr různých typů a značek.

V první řadě je nutné si nechat změřit dioptrie u očního lékaře, který určí potřebnou korekci zraku. Poté se může zákazník vydat do optiky, kde mu budou nabídnuty různé druhy brýlí. Mezi nejčastější patří klasické celorámové brýle, polotovary, rámové brýle nebo bezrámové brýle.

Celorámové brýle jsou nejtradičnější a nejrozšířenější typ dioptrických brýlí. Jsou vyrobeny z kovu nebo plastu a mají celý rám kolem skel. Polotovary jsou brýle, které mají pouze horní část rámu a spodní část je bez rámu. Rámové brýle mají rámy pouze kolem skel a bezrámové brýle jsou bez rámu úplně.

Kromě typu brýlí je důležité zvolit také správný materiál skel. Nejčastěji se používají plastová nebo skleněná skla. Plastová skla jsou lehčí a odolnější, ale mají horší optické vlastnosti než skleněná skla. Skleněná skla jsou naopak těžší, ale mají lepší optické vlastnosti.

V optice je také možné si vybrat z různých druhů povlaků na sklech. Mezi nejčastější patří antireflexní povlak, který snižuje odlesky a zlepšuje kvalitu obrazu, a tvrdostní povlak, který chrání skla před poškrábáním.

Ceny dioptrických brýlí se liší podle typu brýlí, materiálu skel a značky. v oblasti Střední a Severní Čechy se ceny pohybují od několika set korun až po několik tisíc korun. V některých optikách je také možné využít akční nabídky a slevy.

Výběr dioptrických brýlí by měl být pečlivý a zákazník by si měl být jistý, že si vybral správný typ brýlí a materiál skel. Optiky v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí široký výběr různých druhů brýlí a kvalifikovaný personál pomůže s výběrem a poradí s jakýmkoliv dotazem.