Prodej kadeřnických potřeb – Střední a Severní Čechy

Prodej kadeřnických potřeb v oblasti Střední a Severní Čechy je pro mnoho kadeřníků a salonů nezbytnou součástí jejich podnikání. Nabízí se zde široká škála produktů, jako jsou šampony, kondicionéry, barvy, nástroje a další potřeby pro úpravu vlasů.

1–10 firem z 666 nalezených Filtry

1Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, p.o.

Dvorská 447/29, Liberec Bezdlužná Ověřená

Střední škola gastronomie je střední školou s velmi dlouhou historií a bohatou zkušeností se vzděláváním v oborech gastronomie, kosmetologie, krejčovství, kadeřnictví, hotelnictví a turismu. Poskytujeme vzdělání SOŠ s výučním listem i maturitou. Provozujeme prodejnu, restauraci, krejčovství…

2Kadeřnické studio David

4.4
★★★★★
★★★★★
(103)
Makovského 1225/19, Praha 6-Řepy
Otevřeno do 19:30
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme dámské, pánské i dětské kadeřnictví. Dále provádíme barvené melírování a stříhání vlasů.

3SŠ COPTH - žákovská provozovna dámské kadeřnictví, kosmetické služby, krejčí…14 poboček

3.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Novovysočanská 501/5, Praha 9 - Vysočany Bezdlužná

Aktuálně: SŠ COPTH - Škola krásy, módy a umění (dříve SOU služeb Praha 9) Sloučení škol - od 1. 7. 2016 došlo ke sloučení příspěvkové organizace Střední škola – Centrum odborné přípravy technickohospodářské, Praha 9, Poděbradská 1/179 s příspěvkovou organizací Střední odborné učiliště služeb, Praha…

4Hromádková Jana

Kosmetické služby. Prodej kosmetiky.

5Horká Ľubica

4.7
★★★★★
★★★★★
(76)
Jahodová 1024/22, Čáslav

Nabízíme půjčování nádobí na gastronomické akce. Zajišťujeme studenou a teplou kuchyni či rauty. Zajistíme občerstvení na svatbách, oslavách či srazech.

6Zelená Žaneta - Jeannette salon

Salon poskytuje péči o pleť, líčení, kosmetické služby, prodlužování nehtů, nehtovou modeláž, prodlužování nehtů gelem, manikúru a P-shine, prolužování řas a depilaci. Prodej značkové kosmetiky Alcina.

7SVATEBNÍ ATELIÉR POD ZÁMKEM - Blažková Helena

4.8
★★★★★
★★★★★
(33)
Zámecká 87, Kolín I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme výběr z široké nabídky svatebních a společenských šatů, bižuterie a dekorací. Provozujeme e-shop s možností platby převodem i na dobírku.

8Dagmar studio

Zahradní 481, Rožďalovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vlasové studio Dagmar razí individuální přístup ke klientům. Nejen styling, ale i zdraví vlasů. Díky spolupráci se společností GOLDWELL je zajištěno pravidelné školení personálu a v návaznosti na to i kvalitní profesionální péče, ošetření a poradenství.

9Čížková Eva - KADEŘNICTVÍ MAXIM

Husovo náměstí 170…, Lysá nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb. Stříhání dětí, dam i pánů. Nabízí svatební účesy, účesy na plesy a další akce. Moderní sestřih, trvalá, barvení i melír. Kadeřnický salón v Lysé n. Labem Maxim.

10Bestlooktrade s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hrdličkova 2208/1, Praha 4 Bezdlužná

Prodej Anti-Aging produktů se speciálním hyaluronovým komplexem pro permanentní omlazující proces. Intenzivní ošetření přístrojovou technikou pro přirozený mladistvý vzhled.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej kadeřnických potřeb v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho specializovaných obchodů, které nabízejí kvalitní kadeřnické potřeby za přijatelné ceny. Tyto obchody mají většinou široký sortiment produktů, které jsou vhodné pro různé typy vlasů a účesů.

Kadeřníci a majitelé salonů v oblasti Střední a Severní Čechy si mohou být jisti, že zde najdou vše, co potřebují pro své podnikání. Kromě kvalitních produktů nabízejí obchody také profesionální poradenství a pomoc při výběru správných produktů.

Prodej kadeřnických potřeb v oblasti Střední a Severní Čechy je tedy ideální volbou pro všechny, kteří chtějí mít svůj salon nebo kadeřnickou službu na vysoké úrovni. Nabídka produktů je široká a kvalitní, a to za přijatelné ceny. Stačí jen najít ten správný obchod a začít nakupovat.