Realizace plotů na klíč – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Pavel Konopásek1 pobočka

Pokládáme zámkové dlažby, nabízíme řemeslné a zednické práce, stavíme ploty na klíč včetně dodávky materiálu. Provádíme přípravné práce pro bazény včetně dodávek bazénů. Poskytujeme také bourací práce včetně odvozu suti, novostavby na klíč, zateplení fasád, základové desky či izolaci proti…

2Dvořák Josef - tesařství

Provádění kompletní realizace i rekonstrukce střešních konstrukcí a střech na klíč. Nabídka montáží střešních oken, pergol, plotů i garážových stání.

3Karas Tomáš - Ploty BECK

Realizujeme všechny druhy plotů. Realizace plotů na klíč i s pohonem. Pokládáme zámkové dlažby, terasy z WPC a dřeviny. Závlahy, zahrady, bazény.

4PK STAVBY s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(38)
Sarajevská 1051, Praha 2 - Vinohrady Bezdlužná

Zděné rodinné domy na klíč, projektové práce, rekonstrukce bytových jader a realizace zámkových dlažeb a plotů.

5AZ TERRA s.r.o.

Slezanů č.3/2258, Praha 6 - Břevnov
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Zaměřujeme se realizace teras a plotů z materiálu WPC na klíč po celé ČR. Dále prodáváme a montujeme terasy z prken, poskytujeme cenovou kalkulaci zdarma. Prodej bazénů a příslušenství. Zahradní nábytek.

6STAVBY BENEŠ - POKRÝVAČSTVÍ, TESAŘSTVÍ, KLEMPÍŘSTVÍ

Zajišťujeme pokrývačské, klempířské a tesařské práce, rekonstrukce střech, opravy střech, včetně dodávky materiálu, dále rekonstrukce rodinných domů, chat, chalup a realizaci hrubých staveb. Zateplení rodinných domů a fasády. Montáž a dodání tepelných čerpadel - nová zelená úsporám. STŘECHY NA KLÍČ…


Firmy v dalších lokalitách


Realizace plotů na klíč v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Realizace plotů na klíč najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.