Realizace plotů na klíč – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho profesionálních firem, které se specializují na realizaci plotů na klíč. Tyto firmy nabízejí širokou škálu služeb, včetně návrhu, výroby a montáže plotů.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Ing. Merenus Vladimír - STAVITELSTVÍ

Nad Rezkovcem 1801, Čáslav
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Stavební firma nabízí služby v oblasti realizace staveb: rodinné domy na klíč, novostavby, bytové domy, hrubé stavby, opravy a rekonstrukce, zednické práce, půdní vestavby, interiéry, bytová jádra, fasády, zateplování, izolace, pokládání zámkové dlažby, ploty, zemní práce, projekty staveb a…

2Kozel Martin - zámečnické, klempířské práce1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(36)
Zahradní 493, Týnec nad Labem

Zámečnické, klempířské práce. Výroba lehkých konstrukcí. Dodávky střech.

3Pavel Konopásek1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Brigádnická 755, Bakov nad Jizerou

Pokládáme zámkové dlažby, nabízíme řemeslné a zednické práce, stavíme ploty na klíč včetně dodávky materiálu. Provádíme přípravné práce pro bazény včetně dodávek bazénů. Poskytujeme také bourací práce včetně odvozu suti, novostavby na klíč, zateplení fasád, základové desky či izolaci proti…

4SHORT s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Opočnice 196, Opočnice Bezdlužná

Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Provádíme rekonstrukce a realizace střech, sádrokartony, střešní okna. Prodej materiálů pro střechy: Bramac, Tondach, KM Beta, IBF, Lindab, Evertech, Rova. Zpracování nabídky zdarma.

5Tůma Jaroslav - zednické, stavební práce

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 82, Mukařov Bezdlužná

Naše stavební firma Vám zajistí veškeré stavební práce, rekonstrukce, stavby na klíč. Nabízíme kvalitní stavebně řemeslné práce za použití moderních technologií a materiálů. Postavíme pro Vás domy na klíč, pro rodiny nabízíme rodinné domy na klíč. Bytová jádra, omítky, opěrné zdi, zámková dlažba,…

6Stavby Jan Vlček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příbramská 1006/9, Hořovice Bezdlužná

Zabýváme se stavbou rodinných domů na klíč. Vypracování projektové dokumentace pro stavební povolení, popřípadě prováděcí dokumentace, zajištění stavebního povolení pro všechny druhy staveb (stavby občanské, bytové, průmyslové, atd.).

7Knobloch Martin

Nabízíme realizaci půdních vestaveb ze sádrokartonu, rekonstrukce bytů a půdních vestaveb na klíč, výstavba rodinných domů, včetně projektové dokumentace,ploty a pojezdová vrata,zateplené fasády, střešní okna, elektroinstalace.

8HERM spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Rooseveltova 1365, Kladno Bezdlužná

Stavební firma nabízí služby v oblasti realizace staveb: rodinné domy na klíč, novostavby, bytové domy, hrubé stavby, opravy a rekonstrukce, zednické práce, půdní vestavby, interiéry, bytová jádra, fasády, zateplování, izolace, pokládání zámkové dlažby, ploty, zemní práce, projekty staveb.

9Beznoska Petr

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Padlých hrdinů 537, Smečno Bezdlužná

Nabízíme veškeré stavební a zednické práce.

10KONTREX building management s.r.o. - stavební společnost Praha1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Křížová 1018/6, Praha 5 - Smíchov Bezdlužná

Komplexní dodávky staveb na klíč. Jsme schopni realizovat novostavby, rekonstrukce objektů včetně budov památkově chráněných nebo staticky narušených. Nabízíme zateplování budov, realizaci inženýrských staveb jako jsou kanalizace, vodovody, kotelny a podobně. Zámečnické výrobky dodáváme dle přání a…


Firmy v dalších lokalitách


Realizace plotů na klíč v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému zkušenému týmu a moderním technologiím jsou schopny realizovat ploty různých typů a velikostí, které splní požadavky každého zákazníka.

Realizace plotů na klíč v oblasti Střední a Severní Čechy je založena na individuálním přístupu ke každému projektu. Firmy se snaží porozumět potřebám zákazníka a navrhnout řešení, které bude nejen funkční, ale také esteticky příjemné. Díky tomu jsou ploty v oblasti Střední a Severní Čechy nejen bezpečné, ale také krásné a přidanou hodnotou pro každou nemovitost.

Kromě toho, firmy v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí také pravidelnou údržbu a opravy plotů, aby byly vždy v perfektním stavu. To znamená, že zákazníci mohou mít jistotu, že jejich plot bude vždy v dobrém stavu a bude plnit svou funkci.

V oblasti Střední a Severní Čechy je tedy možné najít spolehlivé a kvalitní firmy, které se specializují na realizaci plotů na klíč. Tyto firmy nabízejí individuální přístup, moderní technologie a širokou škálu služeb, aby splnily požadavky každého zákazníka.