Řidičské oprávnění, řidičák – Střední a Severní Čechy

Řidičské oprávnění, neboli řidičák, je nezbytným dokladem pro každého, kdo chce řídit motorové vozidlo. V oblasti Střední a Severní Čechy je získání řidičského oprávnění snadné díky mnoha autoškolám a profesionálním instruktorům.

1–10 firem z 62 nalezených Filtry

1AUTOCENTRUM PIMES s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Nad Vršovskou horou…, Praha 10 – Michle
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Chcete se naučit řídit? Pak se přihlaste do naší autoškoly. Nabízíme vám výcvik skupin AM, A1, A2, A, B, BE i výcvik skupin C, D a CE. Zajišťujeme přezkoušení k vrácení řidičského průkazu. Součástí naší autoškoly je školicí centrum, kde vám nabízíme profesní školení řidičů a školení řidičů…

2WYRWOLOVÁ – AUTOŠKOLA6 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(31)
Opálová 120/13, Praha 5 – Slivenec Bezdlužná Ověřená

Jsme moderní autoškola s tradicí. Nabízíme výcvik řidičů B, B96, BE, C, CE a D, dále kondiční jízdy, vrácení řidičského průkazu a školení řidičů (profesní školení, referentské školení). Navštivte nás! Máme 4 pobočky v Praze.

3Autoškola Crkva

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
U Hranic 3221/14, Praha 10 – Strašnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Chcete se naučit řídit? V Autoškole Crkva vás to naučíme. Nabízíme vám výcvik pro získání řidičského průkazu na motorku, řidičského průkazu na auto, řidičského průkazu na kamion i řidičského průkazu na autobus. Součástí naší autoškoly je školicí středisko.

4Autoškola Málek (Lysá nad Labem)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 1534, Lysá nad Labem Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme profesní osvědčení a řidičské oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B/automat, B+E, C, C+E. Provozujeme školu parkování. Nabízíme kondiční jízdy, vrácení řidičského oprávnění, školení referentů, služby dopravního psychologa.

5AUTOŠKOLA AURA s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(51)
Pod Pekárnami 300/17, Praha 9 - Vysočany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola AURA s.r.o. - Akreditované školící středisko Praha, nabízí výcvik všech skupin řidičského oprávnění (A, B, BE, C, CE, D, T) včetně kondičních jízd.

6Autoškola Málek (Nymburk)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 779/10, Nymburk Bezdlužná

Poskytujeme profesní osvědčení a řidičské oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B/automat, B+E, C, C+E. Provozujeme školu parkování. Nabízíme kondiční jízdy, vrácení řidičského oprávnění, školení referentů, služby dopravního psychologa.

7Tomáš Sehnal - autoškola

2.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Dukelská 440 , Mladá Boleslav Bezdlužná

Nabízím výcvik řidičů skupiny B, školení řidičů referentských vozidel nebo kondiční jízdy.

8Krampera Zdeněk - autoškola

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Tyršova 1393, Benešov Bezdlužná

Autoškola. Řidičské skupiny AM, A1, A, A2, A+B, B, B+E, C. Akreditované školící středisko pro řidiče nákladních vozidel či autobusů. Kondiční jízdy. Otevřeno dle telefonické dohody.

9Autoškola Šeda, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žižkova 532, Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozování autoškoly pro zájemce z Benešova a Středočeského kraje. Skupiny A1, A a B. Poskytujeme kondiční jízdy.

10Vágner Aleš

4.6
★★★★★
★★★★★
(38)
17. listopadu 51/1, Říčany Bezdlužná

Provoz autoškoly nabízející výcvik pro získání řidičského oprávnění pro skupiny A, AM, A1, A2, B, B+E, C, C+ a D včetně školení řidičů profesionálů. Zajišťujeme vstupní i pravidelné školení řidičů C, C+E, D a D+E či přípravu školení řidičů referentských vozidel ve firmách.


Firmy v dalších lokalitách


Řidičské oprávnění, řidičák v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto autoškoly nabízejí kvalitní výuku a přípravu na zkoušky, které jsou nezbytné pro získání řidičského oprávnění.

V oblasti Střední a Severní Čechy je také možné získat řidičské oprávnění pro různé kategorie vozidel, jako jsou osobní automobily, motocykly, nákladní automobily a autobusy. Každá kategorie vyžaduje speciální výuku a zkoušky, které jsou přizpůsobeny danému typu vozidla.

Získání řidičského oprávnění je důležité nejen pro řízení vozidel, ale také pro získání práce v oblasti dopravy. Mnoho firem vyžaduje řidičské oprávnění jako základní požadavek pro své zaměstnance.

V oblasti Střední a Severní Čechy je také možné získat řidičské oprávnění pro zdravotně postižené osoby. Tyto osoby mají speciální požadavky na výuku a zkoušky, které jsou přizpůsobeny jejich potřebám.

Celkově lze říci, že získání řidičského oprávnění v oblasti Střední a Severní Čechy je snadné a dostupné pro každého. Stačí se obrátit na některou z mnoha autoškol a začít s výukou. Po úspěšném absolvování zkoušek je pak možné získat řidičské oprávnění pro různé kategorie vozidel a začít řídit.