Rychlokurzy autoškol – Střední a Severní Čechy

Rychlokurzy autoškol jsou stále populárnější v oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto kurzy jsou ideální pro ty, kteří chtějí získat řidičský průkaz rychle a efektivně.

1–10 firem z 167 nalezených Filtry

1AUTOCENTRUM PIMES s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Nad Vršovskou horou…, Praha 10 – Michle
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Chcete se naučit řídit? Pak se přihlaste do naší autoškoly. Nabízíme vám výcvik skupin AM, A1, A2, A, B, BE i výcvik skupin C, D a CE. Zajišťujeme přezkoušení k vrácení řidičského průkazu. Součástí naší autoškoly je školicí centrum, kde vám nabízíme profesní školení řidičů a školení řidičů…

2Autoškola Crkva

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
U Hranic 3221/14, Praha 10 – Strašnice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Chcete se naučit řídit? V Autoškole Crkva vás to naučíme. Nabízíme vám výcvik pro získání řidičského průkazu na motorku, řidičského průkazu na auto, řidičského průkazu na kamion i řidičského průkazu na autobus. Součástí naší autoškoly je školicí středisko.

3Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková…

Pražská 702/10, Chomutov Bezdlužná Ověřená

Na Střední škole technické, gastronomické a automobilní nabízíme mnoho zajímavých oborů. Studovat u nás můžete jak maturitní, tak učební obory. Např. obor Hotelnictví, obor Mechanik seřizovač, obor Strojní mechanik, obor Cukrář, obor Kuchař-číšník a další. Provozujeme svářečskou školu.

4Autoškola Málek (Lysá nad Labem)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 1534, Lysá nad Labem Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme profesní osvědčení a řidičské oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B/automat, B+E, C, C+E. Provozujeme školu parkování. Nabízíme kondiční jízdy, vrácení řidičského oprávnění, školení referentů, služby dopravního psychologa.

5Cidlinský Miloš s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kněžmost-Chlumín 18, Kněžmost Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na výkup, prodej a servis manipulační techniky i náhradních dílů. Nabízíme školení řidičů vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky, obsluhy pracovních plošin a školení jeřábníků. Součástí našich služeb jsou i technické prohlídky a revize LPG.

6Autoškola Málek (Nymburk)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 779/10, Nymburk Bezdlužná

Poskytujeme profesní osvědčení a řidičské oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B/automat, B+E, C, C+E. Provozujeme školu parkování. Nabízíme kondiční jízdy, vrácení řidičského oprávnění, školení referentů, služby dopravního psychologa.

7EURO AUTOŠKOLA

3.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Legerova 183, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme výcvik k získání řidičského průkazu skupiny A, B. Nabízíme školení řidičů, provádění kondičních jízd.

8Loudín Petr - AUTOŠKOLA P L2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(32)
Pražská 126, Benešov Bezdlužná

Autoškola. Provádíme výuku a výcvik skupiny B, B + E, kondiční jízdy skupiny B, školení řidičů referentů skupiny B. poradenství v oblasti silniční dopravy, dopravních nehod, správního řízení. Kurz trvá asi 2 měsíce. Možnost splátek.

9Krampera Zdeněk - autoškola

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Tyršova 1393, Benešov Bezdlužná

Autoškola. Řidičské skupiny AM, A1, A, A2, A+B, B, B+E, C. Akreditované školící středisko pro řidiče nákladních vozidel či autobusů. Kondiční jízdy. Otevřeno dle telefonické dohody.

10Štěch Jaroslav - autoškola

U Trati 68, Týnec nad Sázavou
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Provoz autoškoly. Poskytujeme kondiční jízdy, školení řidičů referentů i profesionálů. Výuka skupin: AM, A1, A2, A, B, B+96, B+E, vrácení řidičského průkazu AM - B+E, školení řidičů profesionálů.


Firmy v dalších lokalitách


Rychlokurzy autoškol v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky nim můžete získat potřebné dovednosti a znalosti během několika týdnů a stát se tak plnohodnotným řidičem.

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho autoškol, které nabízejí rychlokurzy. Tyto kurzy jsou vhodné pro začátečníky i pro ty, kteří už mají nějaké zkušenosti s řízením. V rámci kurzu se naučíte všechny potřebné dovednosti, jako je řízení v různých situacích, parkování, jízda v noci a mnoho dalšího.

Rychlokurzy autoškol jsou ideální pro ty, kteří mají omezený čas. Díky nim můžete získat řidičský průkaz během několika týdnů a nemusíte se věnovat dlouhodobému vzdělávání. Navíc jsou tyto kurzy často levnější než tradiční výuka v autoškole.

Pokud hledáte rychlokurzy autoškol v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete si vybrat z mnoha možností. Je důležité vybrat si kvalitní autoškolu, která vám poskytne potřebné znalosti a dovednosti. Můžete se podívat na recenze a hodnocení ostatních studentů, abyste si udělali představu o kvalitě výuky.

V oblasti Střední a Severní Čechy jsou rychlokurzy autoškol stále populárnější a nabízejí mnoho výhod. Pokud hledáte rychlý a efektivní způsob, jak získat řidičský průkaz, můžete si vybrat z mnoha kvalitních autoškol, které nabízejí tyto kurzy.