Řidičský průkaz na splátky – Střední a Severní Čechy

Řidičský průkaz na splátky je v oblasti Střední a Severní Čechy stále více žádanou službou. Tato možnost umožňuje získat řidičský průkaz i těm, kteří si nemohou dovolit zaplatit celou částku najednou.

1–10 firem z 184 nalezených Filtry

1AUTOCENTRUM PIMES s.r.o.1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Nad Vršovskou horou…, Praha 10 – Michle
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Chcete se naučit řídit? Pak se přihlaste do naší autoškoly. Nabízíme vám výcvik skupin AM, A1, A2, A, B, BE i výcvik skupin C, D a CE. Zajišťujeme přezkoušení k vrácení řidičského průkazu. Součástí naší autoškoly je školicí centrum, kde vám nabízíme profesní školení řidičů a školení řidičů…

2WYRWOLOVÁ – AUTOŠKOLA6 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(31)
Opálová 120, Praha 5 – Slivenec Bezdlužná Ověřená

Jsme moderní autoškola s tradicí. Nabízíme výcvik řidičů B, B96, BE, C, CE a D, dále kondiční jízdy, vrácení řidičského průkazu a školení řidičů (profesní školení, referentské školení). Navštivte nás, máme 4 pobočky v Praze.

3Autoškola Crkva

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
U Hranic 3221/14, Praha 10 – Strašnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Chcete se naučit řídit? V Autoškole Crkva vás to naučíme. Nabízíme vám výcvik pro získání řidičského průkazu na motorku, řidičského průkazu na auto, řidičského průkazu na kamion i řidičského průkazu na autobus. Součástí naší autoškoly je školicí středisko.

4Autoškola Málek (Lysá nad Labem)1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(62)
Komenského 1534, Lysá nad Labem Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme profesní osvědčení a řidičské oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B/automat, B+E, C, C+E. Provozujeme školu parkování. Nabízíme kondiční jízdy, vrácení řidičského oprávnění, školení referentů, služby dopravního psychologa.

5AUTOŠKOLA AURA s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(51)
Pod Pekárnami 300/17, Praha 9 - Vysočany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola AURA s.r.o. - Akreditované školící středisko Praha, nabízí výcvik všech skupin řidičského oprávnění (A, B, BE, C, CE, D, T) včetně kondičních jízd.

6Autoškola Málek (Nymburk)1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(62)
Komenského 779/10, Nymburk Bezdlužná

Poskytujeme profesní osvědčení a řidičské oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B/automat, B+E, C, C+E. Provozujeme školu parkování. Nabízíme kondiční jízdy, vrácení řidičského oprávnění, školení referentů, služby dopravního psychologa.

7Větrovec Libor

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Šrámkova 847, Lom u Mostu Bezdlužná

Nabízím provádění základního i opakovaného školení "Obsluha manipulačních vozíků".Školení probíhá dle osnov akreditovaného certifikačního orgánu a jsou schváleny Ministerstvem školství. Dále zprostředkuji školení jeřábníků, vazačů a obsluh stavebních strojů.

8Bydžovský Radek, Ing. - Autoškola1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(21)
Kaunického 537/2, Čáslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola, školicí středisko. Provozujeme autoškolu v rozsahu skupin A, A1, B, C, CE, D, T. Školení řidičů ve skupinách C, CE, D, DE. Nyní nově nabízíme skupinu B96.

9EURO AUTOŠKOLA

3.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Legerova 183, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme výcvik k získání řidičského průkazu skupiny A, B. Nabízíme školení řidičů, provádění kondičních jízd.

10VT centrum 11 s.r.o. (pobočka Svatý Mikuláš)1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Svatý Mikuláš 139, Svatý Mikuláš Bezdlužná

Zajistíme výcvik všech řidičských skupin a podskupin, pořádáme pravidelná školení řidičů profesionálů a referentů. Nabízíme získání profesních průkazů a osvědčení.


Firmy v dalších lokalitách


Řidičský průkaz na splátky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky splátkovému systému si mohou lidé rozložit platbu na více měsíců a tak si snadněji pořídit řidičský průkaz.

V oblasti Střední a Severní Čechy je možné získat řidičský průkaz na splátky u několika prověřených autoškol. Tyto autoškoly nabízejí nejen kvalitní výuku, ale také možnost splácení řidičského průkazu na více měsíců.

Pro získání řidičského průkazu na splátky je nutné splnit určité podmínky. Mezi tyto podmínky patří například věk a zdravotní způsobilost. Dále je nutné absolvovat teoretickou a praktickou výuku a úspěšně složit zkoušky.

Pokud se rozhodnete pro získání řidičského průkazu na splátky v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se těšit na profesionální výuku a individuální přístup. Autoškoly v této oblasti nabízejí moderní výukové metody a kvalitní instruktory, kteří vám pomohou získat potřebné dovednosti a znalosti.

Získání řidičského průkazu na splátky je v oblasti Střední a Severní Čechy snadnou a dostupnou možností pro všechny, kteří chtějí řídit motorové vozidlo. Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, můžete si být jisti, že získáte kvalitní výuku a profesionální přístup.