Servis běžeckých pásů – Střední a Severní Čechy

Běžecký servis je v oblasti Střední a Severní Čechy stále více populární. Lidé si uvědomují, že kvalitní běžecké pásy jsou klíčové pro úspěšné tréninkové plány.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Týmal Zdeněk

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Volyňských Čechů 80, Žatec
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Půjčovna a prodejna, servis sportovních potřeb. Nabízí vyplétání raket, broušení bruslí, nožů, lyží i snowboardů. Opravují posilovací a rehabilitační stroje, rotopedy, běžecké pásy, vibrační stroje a posilovací věže. Půjčují také lyže, boty, snowboardy, běžky, helmy a chrániče páteře.

2Kycler Luboš - Ski Bike - Neklan Sport

4.7
★★★★★
★★★★★
(87)
Moskevská 981/74, Praha 10 - Vršovice Bezdlužná

Firma prodává lyžařskou a cyklistickou výbavu. Provádí montáže, opravy a seřizování lyží, snowboardů a jízdních kol.

3Vebr Vladimír1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(37)
Josefa Skupy 2521/3, Most

Prodáváme a nabízíme potřeby pro běžecké lyžování a dále i nabízíme značky běžky a lyžařské boty a pásky a vaky na lyže i také nosiče a nářadí pro servis.

4Šablatura Luděk - půjčovna sportovního vybavení2 pobočky

Půjčovna lyžařského, snowboardového a běžeckého vybavení. Boty, hole, brýle, helmy i saně. Nabízíme servis, montáž, mazání, broušení i opravy sportovních potřeb.


Firmy v dalších lokalitách


Servis běžeckých pásů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je důležité najít spolehlivého poskytovatele, který nabízí nejen kvalitní produkty, ale také profesionální servis a poradenství. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici řada specializovaných prodejen, které nabízejí široký výběr běžeckých pásů od nejlepších výrobců. Tyto prodejny také poskytují servis a údržbu, aby se zákazníci mohli plně soustředit na svůj trénink a dosáhnout svých cílů.