Servis dioptrických brýlí – Střední a Severní Čechy

Servis dioptrických brýlí je důležitou službou pro všechny, kteří nosí brýle. Tento servis se zaměřuje na opravu, údržbu a výměnu dioptrických brýlí, aby byly vždy v perfektním stavu a plně funkční.

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lázeňská 23, Příbram
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

2Optik Skrbková s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Jsme bezbarierová oční optika s kompletními službami. Nabízíme měření zraku, opravy brýlí, brýle a brýlové komponenty, kontaktní čočky a také výživové doplňky.

3OPTIKA Š+H

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Českobratrské…, Mladá Boleslav II
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Oční optika a kontaktní čočky, měření zraku, aplikace kontaktních čoček. Velký výběr brýlových obrub. Široká nabídka korekčních čoček a doplňkového prodeje: pouzdra na brýle a kont. čočky, sluneční brýle, lupy, teploměry. Servis a opravy brýlí.

4Cihlářová Anna- Optik-optometrista2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Osvobození…, Benátky nad Jizerou

Prodáváme dioptrické a sluneční brýle včetně kontaktních čoček i doplňků, měříme zrak. Provozujeme oční ambulanci.

5Jana Michálková- Optika Jana

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
F. X. Procházky 42…, Brandýs nad Labem…
Dnes už má zavřeno

Oční optika v Brandýse nad Labem. Optika Jana každoročně poskytuje nové služby podle nejnovějších trendů v oboru oční optiky. Jsme členy České kontaktologické společnosti a Společenstva českých optiků a optometristů.

6Axis Optik s.r.o.13 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Pražská 149, Příbram II
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naše firma nabízí dioptrické i sluneční brýle, kontaktní čočky a lupy. Provádíme měření zraku a aplikace kontaktních čoček. Poradenství vizážisty. Zajišťujeme opravy brýlí. Prodáváme dioptrické a sluneční brýle značek Polaroid, Ray Ban, Hannah, Jaguar, Vogue a jiné. Oční optika s bezplatným…

7Hachle Radek - R & I optik

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Počernická 633/93, Praha 10 - Malešice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme dioptrické, sluneční, ochranné, pracovní a sportovní brýle včetně zhotovení dioptrické korekce do sportovních brýlí. Odborné poradenství při výběru. Měření zraku na nejmodernějších přístrojích včetně pracovní korekce i barvocitu registrovaným optometristou. Aplikujeme kontaktní čočky.…

8EMI Optika s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Masarykovo náměstí…, Slaný Bezdlužná

Poskytneme Vám kompletní servis od přeměření zraku, po zhotovení brýlí. Nabízíme brýle pro děti i dospělé, levné i exkluzivní desingové kousky. Sluneční brýle, lupy, pouzdra, kontaktní čočky, čistící prostředky.

9Oční optika U Hrušky2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(49)
Nádražní 144, Rakovník Bezdlužná

Naší strategií je nabízet kvalitní produkty a spolehlivé služby na vysoké odborné úrovni s nevšední péčí a za korektní ceny. Nesnažíme se Vás nalákat na fiktivní slevy a akce. Garantujeme Vám, že za Vaše peníze dostanete nejlepší produkt a služby.

10Oční optika 3R s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(20)
Svatováclavská 24, Mělník
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Oční optika - zhotovení a úpravy dioptrických brýlí, měření zraku, aplikace kontaktních čoček. Naše firma má již třináctiletou tradici a zkušenosti v oblasti prodeje dioptrických a slunečních brýlí. V naší prodejně jsou Vám k dispozici naše poradkyně, které u nás pracují již řadu let. Rády Vám…


Firmy v dalších lokalitách


Servis dioptrických brýlí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik servisů dioptrických brýlí, které nabízejí širokou škálu služeb. Tyto servisy se specializují na různé typy brýlí, včetně plastových, kovových a flexibilních brýlí.

Mezi nejčastější služby, které servis dioptrických brýlí nabízí, patří oprava poškozených brýlí, výměna ztracených nebo poškozených částí, jako jsou například čočky, závěsy nebo nosníky. Servis také může provádět úpravy brýlí, jako je například zkrácení nebo prodloužení ramen.

Další důležitou službou, kterou servis dioptrických brýlí nabízí, je kontrola zraku. Tato kontrola zahrnuje měření dioptrií a případně i dalších parametrů, jako je například vzdálenost mezi očima. Na základě těchto údajů může servis doporučit vhodné brýle pro každého zákazníka.

Servis dioptrických brýlí také nabízí širokou škálu doplňkových produktů, jako jsou například čisticí prostředky, obaly na brýle nebo speciální ubrousky na čištění čoček. Tyto produkty jsou důležité pro udržení brýlí v čistotě a v dobrém stavu.

v oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít servis dioptrických brýlí v několika optikách a specializovaných prodejnách. Tyto servisy nabízejí kvalitní služby za přijatelné ceny a jsou vždy připraveny pomoci zákazníkům s jakýmkoli problémem týkajícím se jejich brýlí.

Odrážkový seznam:
- Oprava poškozených brýlí
- Výměna ztracených nebo poškozených částí
- Úpravy brýlí
- Kontrola zraku
- Doporučení vhodných brýlí
- Nabídka doplňkových produktů

Číslicový seznam:
1. Oprava poškozených brýlí
2. Výměna ztracených nebo poškozených částí
3. Úpravy brýlí
4. Kontrola zraku
5. Doporučení vhodných brýlí
6. Nabídka doplňkových produktů

Celková délka: 1300 znaků.