Společenské účesy – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými krásnými společenskými účesy, které jsou oblíbené nejen mezi místními obyvateli, ale i mezi návštěvníky z celého světa. Tyto účesy jsou navrženy tak, aby zdůraznily krásu a eleganci každé ženy, ať už se jedná o svatební den, ples nebo jinou slavnostní…

1–10 firem z 216 nalezených Filtry

1Kadeřnické studio David

4.3
★★★★★
★★★★★
(98)
Makovského 1225/19, Praha 6-Řepy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme dámské, pánské i dětské kadeřnictví. Dále provádíme barvené melírování a stříhání vlasů.

2Studio LV Kutná Hora

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vocelova 345, Kutná Hora Bezdlužná

Poskytuji dámské, pánské a dětské kadeřnické služby. Nabízím stříhaní, barvení, společenské a svatební účesy, foukanou a trvalou. Studio LV sídlí v příjemných a klidných prostorách v centru Kutné Hory, kde si odpočinete od všedních starostí a budete se soustředit jen sami na sebe.

3IMAGINE

4.6
★★★★★
★★★★★
(41)
Andělská 600/10, Kutná Hora Bezdlužná

Kosmetické služby - , permanentní řasy, lymfodrenáž, kompletní kosmetické ošetření. Kadeřnické služby - dámské, pánské, dětské a společenské účesy.

4Křenková Zuzana

4.5
★★★★★
★★★★★
(124)
Sokolská 166, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kadeřnické, kosmetické služby. Solárium, solární nástřik, pedikúra, manikúra, nehtová modeláž. Prodlužování řas, vlasů.

5Pospíšilová Jiřina - kadeřnictví ADRIANA

4.4
★★★★★
★★★★★
(225)
Pražská 18, Kolín Bezdlužná

Dámské, pánské a dětské kadeřnictví. Specializujeme se na společenské a svatební účesy. Prodlužování vlasů značky Hair Talk. Zabýváme se nehtovou modeláží, prodlužováním řas, kosmetikou. Nabízíme širokou nabídku masáží - relaxační, sportovní a masáž lávovými kameny.

6Čížková Eva - KADEŘNICTVÍ MAXIM

Husovo náměstí 170…, Lysá nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb. Stříhání dětí, dam i pánů. Nabízí svatební účesy, účesy na plesy a další akce. Moderní sestřih, trvalá, barvení i melír. Kadeřnický salón v Lysé n. Labem Maxim.

7Berková Jana

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Petříně 934, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pedikúra, manikúra. Reflexní terapie. Sportovní, relaxační masáže.

8Zelenková Martina

Naše kadeřnictví nabízí dámské i pánské kadeřnické služby. Společenské účesy na různé příležitosti.

9Pešková Anna - Salon Anna

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Zamašská 759/5, Praha 9 - Kbely

Diagnostika, poradenství, diagnostické místo a služby na té nejvyšší úrovni s použitím produktů L’Oréal Professionnel. Komplexní služby nejvyšší úrovně v týmu kadeřnice a vizážistky.Pomůžeme Vám určit optimální skupinu barev v závislosti na odstínu pleti, vlasů a očí. Nabídneme Vám střihy oděvů k…

10BEITLOVÁ IZÁKOVÁ ROMANA

Nabídka služeb v oblasti vizáže, stylu, barevné typologie, líčení a proměn.


Firmy v dalších lokalitách


Společenské účesy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho salonů, které se specializují na společenské účesy. Tyto salony nabízejí širokou škálu účesů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým typům vlasů a tvarům obličeje. Kromě toho vám zde nabídnou i další služby, jako je líčení a manikúra, aby vaše celkové vzhled byl dokonalý.

Pokud hledáte inspiraci pro svůj společenský účes, můžete se podívat na fotografie účesů, které jsou k dispozici v salonech v oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto fotografie vám pomohou vybrat si ten správný účes, který bude odpovídat vašemu stylu a vkusu.

Nezapomeňte, že společenský účes je důležitou součástí vašeho celkového vzhledu. Proto je důležité vybrat si kvalitní salon, který vám nabídne profesionální služby a pomůže vám vytvořit ten správný účes. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho takových salonů, které vám nabídnou nejen kvalitní služby, ale i příjemné prostředí a profesionální přístup.

Vyzkoušejte společenské účesy v oblasti Střední a Severní Čechy a nechte se okouzlit krásou a elegancí, které vám tyto účesy nabízejí. Vaše společenské události budou díky nim ještě krásnější a nezapomenutelnější.