Správa lesního majetku – Střední a Severní Čechy

Správa lesního majetku je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležitá. Lesy jsou zdrojem dřeva, kyslíku a jsou domovem mnoha živočichů.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Městské lesy Liberec, p. o.1 pobočka

Sovova 899 , Liberec Bezdlužná Ověřená

Nabízíme správu lesních majetků, pěstební a těžební činnosti v lese, ořezů a kácení dřevin. Dále se zabýváme výrobou a prodejem dřeva a palivového dříví. Poskytujeme služby pro zemědělství, zahradnictví, arboristiku a také lesnictví a myslivost. Provádíme kácení a údržbu zahrad.

2Maier - Lesnické projektové a hospodářské práce1 pobočka

Specializujeme se na lesní projektové a hospodářské práce. Vykonáváme funkci odborného lesního hospodáře. Zajišťujeme pěstební práce, těžbu a dopravu dřeva a přidruženou výrobu. Prodáváme palivové dřevo.

3VAIGL A SYN spol. s r.o. - chov drůbeže4 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(38)
Droužkovická 291, Údlice Bezdlužná

Hlavní činností firmy je chov, zpracování a prodej drůbeže. Jako doplňková činnost je prováděna obchodní činnost s doplňkovým sortimentem prodeje mražených výrobků, rostlinná výroba, lesnická činnost, služby zemědělským podnikatelům. Pronájem movitého i nemovitého majetku.

4VŠEPROLES.EU

Zajišťujeme kompletní péči o lesy i Vaše zahrady. Mezi naše služby patří rizikové kácení, těžba dřeva, správa lesního majetku, prořezy ovocných stromků, sekání trávy a další.

5DrLes s.r.o.

Zajišťujeme kompletní služby vlastníkům lesů a lesních porostů. Mezi naše služby patří i těžba a prodej dřeva, přibližování dřeva, či kácení stromů.

6Lesy Bělá pod Bezdězem, s.r.o.

Hlavním činností společnosti je hospodaření v lesích, zejména pěstební činnost, těžební činnost, správa a ochrana lesa, prodej dřeva.

7NeraAgro, spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(11)
Práce 657, Neratovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

NeraAgro, spol. s r.o., se sídlem Práce 657, 277 11, Neratovice, v okrese Mělník a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 73159, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1999. Pracuje u nás 25 - 49 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

8Bc. Jiří Vácha1 pobočka

Bc. Jiří Vácha, se sídlem Pecerady 131, 257 41, Týnec nad Sázavou, v okrese Benešov a v kraji Střední Čechy. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Ostraha majetku a osob Hostinská činnost…

9Sdružení vlastníků a správců lesních majetků ČR

Sdružení vlastníků a správců lesních majetků ČR, se sídlem Bělohorská 274/9, 169 00, Praha-Břevnov, v okrese Praha 6 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 59018, Městský soud v Praze. Právní forma Zájmové sdružení právnických osob. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 1…

10LAND VALUE, a.s.

LAND VALUE, a.s., se sídlem Pláteníkova 48, 258 01, Vlašim, v okrese Benešov a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. B 23193, Městský soud v Praze. Právní forma Akciová společnost. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: výroba,…


Firmy v dalších lokalitách


Správa lesního majetku v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je nutné, aby byly spravovány co nejefektivněji a udržovány v co nejlepším stavu. Správa lesního majetku zahrnuje například výsadbu nových stromů, kácení starých stromů, ochranu lesů před škůdci a požáry a také hospodaření s lesními plodinami. V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho lesů, které jsou majetkem soukromých vlastníků. Proto je důležité, aby byli majitelé informováni o správě svého lesního majetku a aby se podíleli na jeho udržování v co nejlepším stavu.