Správa lesů – Střední a Severní Čechy

Správa lesů v oblasti Střední a Severní Čechy je klíčovým faktorem pro udržení zdravého a udržitelného lesního prostředí. Lesy v této oblasti jsou důležitým zdrojem dřeva a dalších přírodních zdrojů, které jsou nezbytné pro mnoho průmyslových odvětví.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Městské lesy a rybníky Kutná Hora spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Opatovice I 43, Čáslav Bezdlužná

Lesní hospodářství - pořez a zpracování dřevní hmoty, pěstební práce, zalesňování zemědělských půd, odborná správa lesů. Rybářství - nákup a prodej ryb, pronájem a správa rybníků, poradenství. Stavební činnost - veškeré stavební práce. stavební práce na novostavbách i při rekonstrukcích, jedná se…

2Správa městských lesů Benátky nad Jizerou

Hájovna 52, Benátky nad Jizerou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby pro vlastníky lesů, parků a zahrad. Nabízíme prodej, štípání a dovoz palivového dřeva, řeziva a jednoduchých dřevěných výrobků.

3Ústav pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem8 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Nábřeží 1326, Brandýs nad Labem

Nabízíme inventarizaci a poradenství při certifikaci lesů v ČR, zabýváme se vyhotovováním a správou dat oblastních plánů rozvoje lesů.

4SPRÁVA MĚSTSKÝCH LESŮ MOST

4.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Loupnická 176, Litvínov-Janov Bezdlužná

Správa městských lesů obhospodařuje lesy, které se nacházejí v lesnických úsecích Mníšek, Klíny, Přehrada, Ressl a Staré u Třebívlic. Hlavním účelem naší organizace je odborná správa lesů, provoz myslivosti, správa vodních ploch včetně produktů.Přepravujeme dříví traktorem, provádíme pořez dřevní…

5Městské lesy Chomutov

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Hora Svatého…, Hora Svatého… Bezdlužná

Zajištění a provoz myslivosti, pěstební činnost a zpracování dřeva. Odborná správa lesů. Výroba a prodej produktů drobné lesní výroby. Prodej dřeva. Likvidace a úklid přestárlých, překážejících nebo nebezpečných stromů. Realizace parkových prací. Dodávky odborných prací na zakázku.

6Vysočinská lesní s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Školská 694/32, Praha 1 Nové Město Bezdlužná

Hlavní náplní naší lesnicko-dřevařské firmy je především práce v lesním hospodářství, kde provádíme veškeré služby s tímto spojené. Zalesňování lesních a nelesních pozemků, výchovné, pěstební a těžební zásahy, odbornou správu lesa, např. dotace LHE a další, prodej chemických prostředků používaných…

7VŠEPROLES.EU

Zajišťujeme kompletní péči o lesy i Vaše zahrady. Mezi naše služby patří rizikové kácení, těžba dřeva, správa lesního majetku, prořezy ovocných stromků, sekání trávy a další.

8DrLes s.r.o.

Zajišťujeme kompletní služby vlastníkům lesů a lesních porostů. Mezi naše služby patří i těžba a prodej dřeva, přibližování dřeva, či kácení stromů.

9PROFIMA - D.T.S. s.r.o.

PROFIMA - D.T.S. s.r.o. - Jarní Zahrada 576, 439 81 Kryry. Provádíme těžbu dřeva harvestorovou technologií.

10Jiří Zajíček, DiS.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Holušice 4, Kozárovice Bezdlužná

Jiří Zajíček, DiS., se sídlem Holušice 4, 262 72, Kozárovice, v okrese Příbram a v kraji Střední Čechy. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více informací…


Firmy v dalších lokalitách


Správa lesů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Správa lesů zahrnuje mnoho aspektů, jako je například ochrana před požáry, kontrola škůdců a ochrana přírodních zdrojů. V oblasti Střední a Severní Čechy se věnuje zvláštní pozornost ochraně přírodních zdrojů, jako jsou vodní zdroje a biodiverzita. Správa lesů v této oblasti je prováděna odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti a využívají moderní technologie a postupy. Díky tomu jsou lesy v oblasti Střední a Severní Čechy udržovány v dobrém stavu a jsou zdrojem mnoha přírodních krás.