STK vleků – Střední a Severní Čechy

STK vleků je nezbytnou součástí každého provozovatele nákladních vozidel. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít řadu specializovaných servisů, které se věnují právě této problematice.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1JELÍNEK FILIP - AUTOBAZAR, ODTAH

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Knovíz 117, Knovíz Bezdlužná

Autobazar s nabídkou ojetých aut. Podívejte se na nabídku vozidel autobazaru Autojelínek. Pokud Vás některé vozidlo z nabídky aut zaujme, můžete si jej podrobně prohlédnout.

2Bubník Dušan

4.8
★★★★★
★★★★★
(35)
K Šeberovu 715, Praha 4-Šeberov Bezdlužná

Provádím opravy motorových vozidel a montáže tažných zařízení, likvidaci autovraků či odtahovou službu. Dále připravuji vozy a provádím STK. Opravuji plasty, nárazníky a chladiče, světlomety i masky. Nabízím prodej použitých náhradních dílů z havarovaných vozů. Montuji nosiče na lodě a upravuji…

3AUTO Holý, s.r.o. - STK, emise Roztoky

4.4
★★★★★
★★★★★
(352)
Přílepská 1909, Roztoky - Žalov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

STK Roztoky nabízí služby pro osobní, užitková vozidla, motocykly a přívěsy. Měření emisí, benzín, diesel, LPG, technické prohlídky, evidenční kontroly, dovozové prohlídky, přestavbové prohlídky, prohlídky po přestavbě na LPG. Potřebné doklady k technické prohlídce. Pravidelná technická prohlídka -…


Firmy v dalších lokalitách


STK vleků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky pravidelnému provádění STK vleků může být zajištěna bezpečnost na silnicích a minimalizována rizika spojená s provozem nákladních vozidel.

V rámci STK vleků jsou prováděny různé testy a kontroly, které mají za cíl zjistit, zda jsou všechny části vleku v pořádku a zda splňují požadavky stanovené zákonem. Mezi tyto testy patří například kontrola brzdového systému, stavu pneumatik, osvětlení a dalších důležitých prvků.

V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít řadu specializovaných servisů, které se věnují právě STK vlekům. Tyto servisy disponují moderní technikou a kvalifikovanými pracovníky, kteří jsou schopni provést STK vleků rychle a efektivně. Díky tomu mohou provozovatelé nákladních vozidel minimalizovat časové ztráty spojené s prováděním STK vleků.

Provozovatelé nákladních vozidel by měli mít na paměti, že pravidelná STK vleků je nezbytnou součástí bezpečného provozu na silnicích. Pokud hledají kvalitní servis pro STK vleků v oblasti Střední a Severní Čechy, mohou se obrátit na specializované servisy, které nabízejí široké spektrum služeb v této oblasti. Díky tomu mohou být jejich vleky vždy v perfektním stavu a připraveny k bezpečnému provozu na silnicích.