Účesy na ples – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je místem, kde se každý rok konají mnohé plesy a společenské akce. Aby se ženy cítily skvěle a sebevědomě, je důležité mít perfektní účes.

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1Čížková Eva - KADEŘNICTVÍ MAXIM

Husovo náměstí 170…, Lysá nad Labem
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb. Stříhání dětí, dam i pánů. Nabízí svatební účesy, účesy na plesy a další akce. Moderní sestřih, trvalá, barvení i melír. Kadeřnický salón v Lysé n. Labem Maxim.

2Hellmichová Iveta

sídl. V Zátiší 1007, Kralupy nad Vltavou
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Kadeřnictví poskytuje dámské i pánské kadeřnické služby.Nabízí prodlužování řas a modeláž nehtů, barvení vlasů, prodlužování vlasů, dámské stříhání, pánské stříhání, mytí vlasů, trvalé zvlnění vlasů.

3Holečková Hedvika

Nerudova 1094, Kralupy nad Vltavou
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Salon Hedvika působí na trhu od roku 2002. Poskytuje kosmetické a kadeřnické služby, modeláž nehtů, manikúru, pedikúru a 3 turbo solária. Salon provádí zaplétání francouzkých copánků, parafínové zábaly, prodlužování řas i vlasů.

4BEITLOVÁ IZÁKOVÁ ROMANA

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jar. Seiferta 776, Kladno Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti vizáže, stylu, barevné typologie, líčení a proměn.

5Kadeřnictví Pavla Roubínová - Strop studio

Kadeřnické služby, klasický střih, melíry, foukané, trvalé a žehlení vlasů, přípravky a vlasová kosmetika L´oreal a Schwarzkopf. Účesy všech módních trendů, na svatby, plesy, společenské a firemní akce.

6Voříšková Jana- Salon Jana

Josefa Skupy 2303/21, Most
Otevřeno do 18:00

Provozujeme a nabízíme služby kadeřnictví, nabízíme módní střihy a účesy. Nabídka účesů na nejrůznější akce například plesy, svatby.

7Marie Tyburcová - Vizážistka a stylistka

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Balbínova 192/14, Praha 2 - Vinohrady

Vizážistické a stylistické služby nabízíme pro nevěsty, holky, které se chystají na maturitní ples nebo jakoukoliv významnou událost.

8KADEŘNICTVÍ RETRO

Wuchterlova 567/3, Dejvice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb. Potřebujete nový účes? Možná se bojíte změny a chcete si o tom ještě v klidu popovídat? Plánujete svatbu nebo ples a mimo účesu byste uvítala i nalíčení? Čekáte kvalitní práci i materiál, ale nechcete utratit zbytečně mnoho peněz? Máte malé děti a chcete je vzít s sebou…

9RELAX kadeřnictví

Botičská 4, Praha 2 Vítoň
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Kadeřnictví Relax Vám poskytneme kompletní odbornou péči o Váš zevnějšek. Postaráme se o Váš účes, kosmetiku, manikúru i pedikúru. Kadeřnictví Vám poskytne kompletní odbornou péči o Vaše vlasy.

10Kadeřnické studio Martina Hořánková

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Pivovarská 1513/1, Ústí nad Labem
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Nabízíme služby v dámském, pánském a dětském kadeřnictví v Ústí na Labem. Individuální a profesionální přístup.


Firmy v dalších lokalitách


Účesy na ples v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je třeba si vybrat ten správný styl, který bude ladit s celkovým outfitem.

Existuje mnoho možností, jaký účes na ples si zvolit. Může to být elegantní drdol, romantické kadeře nebo moderní upravené vlasy. Důležité je, aby účes byl pečlivě proveden a držel celou noc.

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí služby úprav vlasů na ples. Je dobré si vybrat salon, který má zkušené kadeřníky a používá kvalitní produkty. Takový salon vám zajistí dokonalý účes, který bude vydržet až do rána.

Pokud si nejste jistí, jaký účes si zvolit, neváhejte se poradit s kadeřníkem. Ten vám poradí, jaký styl by se vám hodil nejvíce a jaký účes bude nejvíce ladit s vaším oblečením. Důležité je, aby jste se cítili pohodlně a sebevědomě.

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho salonů, které nabízejí služby úprav vlasů na ples. Vyberte si ten správný salon a užijte si nezapomenutelnou noc s dokonalým účesem.