Účesy pro krátké vlasy – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je místem, kde se mnoho žen rozhoduje pro krátké vlasy. Ať už z důvodu praktičnosti nebo módního trendu, krátké vlasy jsou stále populární volbou.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1SLUNEČNICE, s.r.o. - Atelier krásy Prosek

4.2
★★★★★
★★★★★
(61)
Vysočanská 20, Praha 9 -…

V salonu Slunečnice na Proseku Vás čeká kvalitní tým kadeřníků proškolených stážemi Akademie L´Oréal Professionnel Paris. Můžeme Vám nabídnout široký výběr všech odstínů barev, přelivů a melírů výhradně značky L´Oréal Professionnel a Kerastase. Poradenství, bylinkové masáže hlavy, regenerace vlasu…

2Zajíčková Štěpánka

Náchodská 638/105 , Praha 9 Horní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše kadečnictví nabízí služby dámského, pánského i dětského kadeřnictví. V oboru dámského kadeřnictví Vám naše kadeřnice nabídnou klasické služby jako stříhání, barvení, melírování či foukanou pro krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy.

3Hrubá Marie - kadeřnictví

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 625/330, Ústí nad Labem,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme kadeřnictví. Dále nabízíme stříhání, barvení, melíry, svatební i společenské účesy, módní střihy a poradenství ohledně vlasové kosmetiky. Mimo jiné provádíme i foukanou či vodovou ondulaci na krátké i dlouhé vlasy, masáž hlavy, vlasový botox, vlasové kúry. Možnost nabarvení vlasů…

4Kubínová Michala

Masarykova 625/330, Ústí nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme kadeřnictví. Dále nabízíme stříhání, barvení, melíry, svatební i společenské účesy, módní střihy a poradenství ohledně vlasové kosmetiky. Mimo jiné provádíme i foukanou či vodovou ondulaci na krátké i dlouhé vlasy, masáž hlavy, vlasovou masku či kúru JOICO. Možnost i nabarvení vlasů…


Firmy v dalších lokalitách


Účesy pro krátké vlasy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte inspiraci pro účesy pro krátké vlasy, máte na výběr z mnoha možností.

Jednou z nejpopulárnějších variant jsou pixie účesy. Tyto účesy jsou velmi krátké, často s rozcuchanými vlasy, a jsou ideální pro ženy s kulatým obličejem. Další možností jsou bob účesy, které jsou delší než pixie účesy, ale stále krátké. Tyto účesy jsou vhodné pro ženy s různými tvary obličeje.

Pro ženy s kulatým obličejem jsou ideální asymetrické účesy. Tyto účesy mají delší vlasy na jedné straně a kratší na druhé straně, což opticky prodlužuje obličej. Pro ženy s hranatým obličejem jsou vhodné účesy s delšími vrchními vlasy a kratšími spodními vlasy.

Pokud hledáte účesy pro krátké vlasy, můžete se inspirovat i u celebrit. Například Charlize Theron nebo Emma Watson jsou známé svými krátkými vlasy a inspirují mnoho žen po celém světě.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí účesy pro krátké vlasy. Stačí si jen vybrat ten správný salon a nechat se inspirovat. S krátkými vlasy se totiž můžete cítit velmi sexy a sebevědomě.