Údržba lesa – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je bohatá na lesy, které potřebují pravidelnou údržbu. Lesníci se starají o odstraňování suchých a nemocných stromů, aby se zamezilo šíření chorob a požárů.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Nergl Zdeněk, Ing. - Forestry Services2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Xaveriova 1591, Praha 5 Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti lesnictví. Nabídka rekvalifikačních kurzů. Provádění realizace a rekultivace zahrad, oceňování lesních porostů i pozemků.

2LESPROTEC, s.r.o.

Společnost LESPROTEC podniká v oboru lesnictví. Vlastníkům lesů (státní, soukromí) nabízí kvalifikované provedení pěstebních i těžebních lesnických prací. Nabízí odkup vytěžené dřevní hmoty. Zabývá se také poradenstvím v oblasti obnovy lesa, realizaci okrasné zeleně apod.

3Kmoch Petr

Správa a údržba lesa, pilařská výroba.

4Lesáková Helena, Mgr.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dvořákova 1608, Úvaly Bezdlužná

Prodáváme rostliny, substráty a hnojiva. Realizujeme závlahové systémy. Rekultivujeme a udržujeme zeleň, navrhujeme zahrady.

5Lesař, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Urešova 1266, Praha 4 Kunratice

Lesnické a zahradnické činnosti a poradenství, zimní práce provádíme za pomoc stavebních strojů, zaměřujeme se také na těžbu a zpracování dřeva, kácení nebezpečných stromů, ohodnocování lesa, myslivost a další.


Firmy v dalších lokalitách


Údržba lesa v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Údržba lesa zahrnuje také pravidelné kácení a obnovu lesních porostů. Díky tomu se zajišťuje udržitelný rozvoj lesů a ochrana přírody. Pokud hledáte spolehlivou firmu, která se specializuje na údržbu lesů v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se obrátit na místní lesní správu. Tam vám rádi poradí a pomohou s vašimi potřebami.