Úprava krátkých, dlouhých vlasů – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří hledají profesionální úpravu svých krátkých nebo dlouhých vlasů. Zde najdete řadu kadeřnických salonů, které nabízejí širokou škálu služeb pro všechny typy vlasů.

1–10 firem z 69 nalezených Filtry

1Zelenka Pavel - obrábění kovů

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Domašín 281, Vlašim Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se konvenčním kovoobráběním, zakázkovou kovovýrobou a obráběním plastů. Součástí našich služeb je soustružení, frézování, vyvrtávání, broušení na plocho, dělení materiálu, úprava plastových výrobků, povrchové úpravy kovů a tepelné zpracování obráběných dílů.

2Stavební bytové družstvo Neratovice

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Výsluní 1314, Neratovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme stavební bytové družstvo s více než 60letou praxí ve správě bytů. Poskytujeme vám kompletní správu bytů a správu nebytových prostor v Neratovicích, Mělníku a okolí. Kontaktujte nás! Zajistíme bezproblémový chod vašeho bytového domu.

3Kadeřnické studio David

4.4
★★★★★
★★★★★
(103)
Makovského 1225/19, Praha 6-Řepy
Otevřeno do 19:30
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme dámské, pánské i dětské kadeřnictví. Dále provádíme barvené melírování a stříhání vlasů.

4Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Školní nám. 906/22, Lysá nad Labem Bezdlužná

Kapacita školy je 1100 žáků. Vyučujeme hudební, výtvarné, taneční a literárně-dramatické obory. Historie naší školy se začala psát v roce 1947. V průběhu existence školy plynule přibývali další žáci a z počátečních 20 se počet vyučovaných žáků navýšil na dnešních 1100. Působení bylo rozšířeno o…

5Kovoobrábění KBK, s.r.o.

Pod Hroby 130, Kolín
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Kovoobrábění KBK, s.r.o. se sídlem v Kolíně působí na trhu v oboru přesného CNC soustružení, vrtání a frézování od roku 1999. Naše činnost vychází z dlouholetých zkušeností majitelů firmy v oblasti obrábění a dalšího zpracování kovů a plastů. Zajišťujeme kompletní servis obrábění a ve spolupráci s…

6Verner Vlastimil- Zámečnictví

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Starý Brázdim 4, Brázdim-Starý… Bezdlužná

Montujeme a vyrábíme ploty pro sportovní areály, rodinné domy, zahrady, dětská hřiště. Nabízíme stavební zámečnictví: svařování, pojezdové brány, vrata, schodiště, mříže, ocelové konstrukce, oplocení, ochranné sítě. Provádíme povrchovou úpravu.

7Čížková Diana

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 101, Černošice
Dnes už má zavřeno

Vlasové studio image- vše pro váš účes. Nabízíme kompletní kadeřnický servis pro děti, pány i dámy. Prodáváme špičkové výrobky řady L´OREAL PROFESSIONAL. Tyto výrobky zakoupíte pouze v kadeřnických salónech. Nabízíme služby s kosmetickou řadou L´ORÉAL PROFESSIONAL dále pak s řadou DUSY PROFESSIONAL.

8Pešková Anna - Salon Anna

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Zamašská 759/5, Praha 9 - Kbely

Diagnostika, poradenství, diagnostické místo a služby na té nejvyšší úrovni s použitím produktů L’Oréal Professionnel. Komplexní služby nejvyšší úrovně v týmu kadeřnice a vizážistky.Pomůžeme Vám určit optimální skupinu barev v závislosti na odstínu pleti, vlasů a očí. Nabídneme Vám střihy oděvů k…

9LEDER TEX s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Karlínské nám. 234/5, Praha 8 - Karlín

Čistírna oděvů se zaměřením na specializované čištění kožených oděvů v plném rozsahu, včetně barvení, dobarvení, oživení, vybarvení a různé úpravy dle druhu použité kůže na daný oděv. Čistíme a barvíme i bílé kožené bundy. Vlastníme značku QZ. Zaručená česká kvalita.

10James Hair s.r.o.

Máme rádi přesnost a detail. Vytváříme střihy, které si vy sami můžete upravovat doma. A protože jsou vaše vlasy pro nás důležité, nikdy se nepřestáváme učit. Pravidelně se účastníme školení po celém světe, a proto jsme vždy připraveni vám vytvořit střih, který je nový, svěží a velmi kvalitní.


Firmy v dalších lokalitách


Úprava krátkých, dlouhých vlasů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Krátké vlasy jsou stále populární a mnoho žen se rozhoduje pro tento účes, protože je snadno udržovatelný a moderní. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho kadeřnických salonů, které se specializují na úpravu krátkých vlasů. Zkušení kadeřníci vám poradí s výběrem vhodného střihu a pomohou vám najít ten správný styl, který vám bude sedět.

Dlouhé vlasy jsou krásné a elegantní, ale vyžadují pravidelnou údržbu a péči. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí úpravu dlouhých vlasů. Zkušení kadeřníci vám poradí s výběrem vhodného střihu a pomohou vám najít ten správný styl, který bude odpovídat vašemu životnímu stylu.

Kadeřnické salony v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí také další služby, jako jsou barvení vlasů, melíry, ombre a další. Zkušení kadeřníci vám poradí s výběrem vhodné barvy a pomohou vám najít ten správný styl, který bude odpovídat vašemu životnímu stylu.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí profesionální úpravu krátkých i dlouhých vlasů. Zkušení kadeřníci vám poradí s výběrem vhodného střihu a pomohou vám najít ten správný styl, který bude odpovídat vašemu životnímu stylu. Navštivte některý z kadeřnických salonů v oblasti Střední a Severní Čechy a nechte se hýčkat a péči o své vlasy.