Vakcinace, přeočkování zvířat – Střední a Severní Čechy

Vakcinace a přeočkování zvířat jsou důležité pro zajištění jejich zdraví a prevenci nemocí. Vakcíny jsou speciální látky, které obsahují oslabené nebo mrtvé viry nebo bakterie, které způsobují nemoci.

1–10 firem z 75 nalezených Filtry

1H-vet.spol.s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(576)
Lochotínská 699, Praha 10-Horní… Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární kliniku pro malá zvířata. Léčíme nejen nemoci psů a koček, ale i nemoci králíků a malých savců. Naší specializací je interní medicína, chirurgie, ortopedie a kardiologie. V rámci kardiologie provádíme echokardiografii. Navštivte naši veterinu, o vašeho mazlíčka se…

2Veterinární ordinace MVDr. Lucie Záhumenská1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(385)
Žatecká 211/2438, Most
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace Most poskytuje odbornou veterinární péči psům, kočkám a dalším drobným zvířatům. Provádíme preventivní úkony, základní vyšetření, ošetření a chirurgické zákroky. Prodáváme veterinární krmiva, diety a antiparazitika. Navštivte veterinu Most. Pro svého mazlíčka získáte…

3MM-VET s.r.o. – MVDr. Jan Mára1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(182)
Branická 1242/32, Praha 4 – Braník Bezdlužná Ověřená

Na veterinární klinice MM-VET poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám, fretkám, králíkům, hlodavcům a ptákům. Nabízíme komplexní veterinární služby včetně očkování, čipování, kastrací, chirurgických zákroků a dalších služeb. Navštivte naši veterinární ordinaci na Praze 4.

4Středisko veterinární péče s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(211)
Chvalkovická 722/16, Praha 9 – Horní… Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme preventivní, terapeutickou a akutní péči malým a drobným zvířatům. Provádíme vakcinace, čipování, vystavování europasu, odběry vzorků, RTG diagnostiku, ultrasonografické vyšetření, chirurgické zákroky a další. Navštivte veterinu Horní Počernice.

5Veterinární ordinace - Pán Martin, MVDr.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 95, Sedlčany Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinace. Odbornou veterinární péči poskytujeme nejen domácím zvířatům, ale i hospodářským zvířatům, koním, exotickým zvířatům a zoo zvířatům. Spolupracujeme s významnými veterinárními klinikami. Navštivte naši veterinu v Sedlčanech a Táboře.

6Veterinární ordinace Týnec nad Sázavou s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(99)
Pecerady 114, Týnec nad Sázavou
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme rodinná veterinární ordinace. Našim zvířecím pacientům poskytujeme vysoce odbornou zdravotní péči s laskavým přístupem. Provádíme čipování, očkování a odčervení psů a koček, ošetření zubů, diagnostická vyšetření včetně rentgenu a léčbu onemocnění. Navštivte naši veterinu v Týnci nad…

7Veterina Rakovník s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dukel. hrdinů 740, Rakovník Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme služby veterinární ambulance. Očkování, antiparazitární opatření, poradenství ve výživě, provádíme čipování a vystavení cestovního pasu. Základní i rozšířené vyšetření a ošetření poskytneme všem typům pacientů. Komplikované případy předáváme specialistům (ortopedie, kardiologie, aj.).…

8VETERINKA U TLAPIČEK s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(507)
Jasmínová 292/33, Most Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace a pohotovost pro zvířata. Kladou důraz zejména na individuální a přátelský přístup ke každému klientovi a dáváme si záležet na tom, aby se Vaši mazlíčci i Vy samotní u nás cítili příjemně a vždy se rádi a bez obav vraceli.

9MVDr. Pavlína Pánková Váňová - VETERINÁRNÍ KLINIKA

4.8
★★★★★
★★★★★
(102)
Zahradní 1363, Čáslav
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme služby pro psy, kočky a drobná zvířata v oblasti prevence (preventivní prohlídky, vakcinace, protiparazitární program, stříhání drápků, čipování, vydávání mezinárodních pasů, tetování štěňat, digitální RTG snímkování, poradenství chovu vč. výživy). Zabýváme se diagnostikou v oborech…

10NEOvet s.r.o. - veterinární klinika pro malá zvířata

4.7
★★★★★
★★★★★
(502)
Jeníkovská 1925, Čáslav
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Veterinární klinika pro psy, kočky, drobné savce, plazy a exotické ptactvo. POHOTOVOST s přítomností lékaře na pracovišti Po - Ne 08:00 - 20:00 hod. Veterinární klinika se nachází v jižní části Čáslavi, v blízkosti Městské nemocnice Čáslav a Lékárny U Nemocnice.


Firmy v dalších lokalitách


Vakcinace, přeočkování zvířat v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Když jsou zvířata očkována, jejich imunitní systém se učí rozpoznávat a bojovat proti těmto patogenům, což jim umožňuje odolávat infekcím.

v oblasti Střední a Severní Čechy se vakcinace a přeočkování zvířat provádí pravidelně a systematicky. Majitelé zvířat jsou povinni zajistit, aby jejich domácí mazlíčci byli očkováni proti nebezpečným nemocem, jako jsou například vztekliny, psincové nemoci nebo infekční hepatitidy. Vakcinace se provádí podle harmonogramu, který stanoví veterináři, a majitelé jsou povinni dodržovat termíny očkování.

Přeočkování zvířat je také důležité, protože imunita získaná očkováním postupně slábne a zvířata se mohou opět stát náchylnými k infekcím. Proto se doporučuje přeočkování každých několik let, aby byla imunita udržována na dostatečné úrovni.

Vakcinace a přeočkování zvířat jsou nejen důležité pro zdraví samotných zvířat, ale také pro ochranu lidí před některými nemocemi, jako je například vztekliny. v oblasti Střední a Severní Čechy se proto věnuje velká pozornost prevenci a kontrole infekčních nemocí u zvířat.

Vakcinace a přeočkování zvířat se provádí následujícím způsobem:

1. Stanovení harmonogramu očkování veterinářem
2. Očkování zvířat podle harmonogramu
3. Přeočkování každých několik let
4. Kontrola zdravotního stavu zvířat před očkováním
5. Zajištění správného skladování vakcín
6. Zaznamenání očkování do zdravotní dokumentace zvířat

Vakcinace a přeočkování zvířat jsou důležité pro zajištění zdraví a prevenci nemocí. v oblasti Střední a Severní Čechy se věnuje velká pozornost prevenci a kontrole infekčních nemocí u zvířat, a proto se vakcinace a přeočkování provádí pravidelně a systematicky. Majitelé zvířat jsou povinni dodržovat harmonogram očkování a zajistit, aby jejich domácí mazlíčci byli chráněni proti nebezpečným nemocem.