Veterina pro hady – Střední a Severní Čechy

Veterinář pro hady je specializovaným lékařem, který se věnuje zdravotní péči o hady. Tito odborníci jsou schopni diagnostikovat a léčit různé nemoci a poranění hadů, a to včetně chirurgických zákroků.

1–10 firem z 795 nalezených Filtry

1H-vet.spol.s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(614)
Lochotínská 699, Praha 10-Horní… Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární kliniku pro malá zvířata. Léčíme nejen nemoci psů a koček, ale i nemoci králíků a malých savců. Naší specializací je interní medicína, chirurgie, ortopedie a kardiologie. V rámci kardiologie provádíme echokardiografii. Navštivte naši veterinu, o vašeho mazlíčka se…

2NOACK ČR, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bucharova 2657/12, Praha 13 – Stodůlky Bezdlužná Ověřená

Působíme jako vyhledávaný dodavatel krmiv, krmných směsí a krmných aditiv. Nabízíme kvalitní produkty pro veterinární a potravinářskou diagnostiku – kontrola hygieny potravin, detekce kontaminantů potravin atd.

3Veterinární nemocnice VetPro

4.3
★★★★★
★★★★★
(621)
Klučovská 1280, Český Brod – Liblice Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici VetPro poskytujeme veterinární preventivní, diagnostickou a léčebnou péči. Specializujeme se na veterinární chirurgii, internu, stomatologii, dermatologii a další veterinární obory. Zajišťujeme nonstop veterinární pohotovost. Navštivte naši veterinu v Českém Brodě.

4VETERINÁRNÍ KLINIKA ERIKA - MVDr. Pavel HRON

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
náměstí Dr. Václava…, Praha 8 – Libeň
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná Ověřená

Na naší veterinární klinice poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Specializujeme se na chirurgii, ortopedii a oftalmologii. Zajišťujeme veterinární nonstop pohotovost včetně hospitalizace. Navštivte naši veterinu na Praze 8.

5Vlašimská lékárna a.s.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Lidická 930, Vlašim Bezdlužná Ověřená

Provozujeme 5 lékáren v okrese Benešov. V našich lékárnách zakoupíte vše pro zdraví celé vaší rodiny. V našem sortimentu naleznete léky, potravinové doplňky, homeopatika, kosmetiku, dětskou výživu, zdravotnické potřeby, ortopedickou obuv, veterinární přípravky a mnoho dalšího.

6Veterinární ordinace MVDr. Lucie Záhumenská1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(386)
Žatecká 211/2438, Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace Most poskytuje odbornou veterinární péči psům, kočkám a dalším drobným zvířatům. Provádíme preventivní úkony, základní vyšetření, ošetření a chirurgické zákroky. Prodáváme veterinární krmiva, diety a antiparazitika. Navštivte veterinu Most. Pro svého mazlíčka získáte…

7DIAGNOSTIKA, s.r.o.4 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Novosedlické…, Ústí nad Labem –… Ověřená

Jsme moderní klinická laboratoř se zaměřením na imunochemii, biochemii a hematologii. Specializujeme se na laboratorní diagnostiku v oblastech humánního lékařství i veterinárního lékařství. Provádíme PCR testy a odběry krve na stanovení protilátek proti covid 19.

8MVDr. Veronika Dočkalová - veterinární ambulance

4.9
★★★★★
★★★★★
(420)
Jasmínová 2145, Nymburk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Služby veterinární ordinace v Nymburce. Poskytujeme komplexní veterinární ošetření. Na základě telefonické domluvy možnost ošetření u Vás doma. V blízkosti ordinace můžete zakoupit také krmiva a chovatelské potřeby a zároveň navštívit salón pro úpravu Vašich mazlíčků.

9MM-VET s.r.o. – MVDr. Jan Mára1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(15)
Branická 1242/32, Praha 4 – Braník Bezdlužná Ověřená

Na veterinární klinice MM-VET poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám, fretkám, králíkům, hlodavcům a ptákům. Nabízíme komplexní veterinární služby včetně očkování, čipování, kastrací, chirurgických zákroků a dalších služeb. Navštivte naši veterinární ordinaci na Praze 4.

10Středisko veterinární péče s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(214)
Chvalkovická 722/16, Praha 9 – Horní… Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme preventivní, terapeutickou a akutní péči malým a drobným zvířatům. Provádíme vakcinace, čipování, vystavování europasu, odběry vzorků, RTG diagnostiku, ultrasonografické vyšetření, chirurgické zákroky a další. Navštivte veterinu Horní Počernice.


Firmy v dalších lokalitách


Veterina pro hady v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Veterináři pro hady jsou důležití pro majitele hadů, kteří chtějí zajistit, aby jejich domácí mazlíčci byli zdraví a šťastní.

Veterináři pro hady mají obvykle specializovanou praxi, která se zaměřuje na léčbu hadů. Tyto praxe mohou být součástí větších veterinárních klinik nebo mohou být samostatné. Mají k dispozici speciální vybavení a léky, které jsou potřebné pro léčbu hadů.

Mezi nejčastější služby, které veterináři pro hady poskytují, patří:

1. Preventivní péče - Veterináři pro hady mohou poskytnout rady ohledně výživy, chování a péče o hady, aby se minimalizovalo riziko vzniku nemocí.

2. Diagnostika - Veterináři pro hady jsou schopni diagnostikovat různé nemoci a poranění hadů pomocí různých diagnostických nástrojů, jako jsou rentgenové snímky, ultrazvuk a krevní testy.

3. Léčba - Veterináři pro hady jsou schopni léčit různé nemoci a poranění hadů, včetně chirurgických zákroků.

4. Chirurgie - Veterináři pro hady jsou schopni provádět různé chirurgické zákroky, jako je například odstranění nádorů nebo léčba zlomenin.

5. Ošetření zubů - Veterináři pro hady jsou schopni ošetřovat zuby hadů, což je důležité pro udržení zdraví a pohodlí hadů.

6. Poradenství - Veterináři pro hady mohou poskytnout majitelům hadů rady ohledně chování, výživy a péče o hady.

v oblasti Střední a Severní Čechy mohou majitelé hadů využít služeb veterinářů pro hady, kteří jsou k dispozici v různých veterinárních klinikách. Tyto kliniky jsou vybaveny speciálním vybavením a léky, které jsou potřebné pro léčbu hadů. Majitelé hadů by měli pravidelně navštěvovat veterináře pro hady, aby zajistili, že jejich domácí mazlíčci jsou zdraví a šťastní.