Veterinární léčebná péče – Střední a Severní Čechy

Veterinární léčebná péče je obor medicíny, který se specializuje na diagnostiku, léčbu a prevenci nemocí zvířat. Veterinární lékaři jsou odborníci, kteří se věnují péči o zdraví a pohodu zvířat.

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

1Semi-vet spol. s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(87)
Brodská 106 , Semily-Podmoklice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme služby veterinární kliniky. Jsme zařízení specializované na poskytování preventivní a léčebné péče pro psy, kočky, drobné savce a plazy. Zajišťujeme též veterinární preventivní a léčebnou činnost hospodářských zvířat. Naše veterinární ordinace nabízí poradenskou činnost a konzultace…

2MVDr. Petr Coufal - Veterinární klinika Poděbrady

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Prokopova 438/23 , Poděbrady III
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Od roku 1992 působí jako veterinární ošetřovna se dvěmi veterinárními lékaři. V roce 2007 se rozrůstá o další lékařku a buduje si statut kliniky s pohotovostní péčí. Snahou je poskytovat co nejvyšší odbornou úroveň veterinární péče o svěřené pacienty a co možná nejlepší přístup k našim klientům. V…

3VETERINÁRNÍ KLINIKA - VetPark, MVDr. Dominik Vlach3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská 76/23, Brandýs nad Labem Bezdlužná

Na klinice poskytneme kvalitní služby v oblasti preventivní a léčebné péče o malá zvířata (tj. především psi, kočky a další doma chovaná zvířata včetně exotických). Poskytujeme kompletní diagnostický a terapeutický servis včetně náročných specializovaných zákroků.

4MVDr. DALÍKOVÁ MARTINA - VETERINÁRNÍ ORDINACE

4.8
★★★★★
★★★★★
(167)
Slunečná 688, Hovorčovice Bezdlužná

Veterinární léčebná a preventivní péče pro psy, kočky a drobná domácí zvířata. Nabízíme: - běžná léčebná a preventivní péče - vakcinace - čipování, vydávání pasů pro zvířata - chirurgie měkkých tkání - odstranění zubního kamene ultrazvukem - rentgenové vyšetření - ultrazvukové vyšetření dutiny…

5Kheiron, s.r.o. - Veterina Úvaly4 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(214)
Maroldova 1340, Úvaly

Všeobecná léčebná a preventivní veterinární péče u psů, koček, hlodavců a dalších společenských zvířat. Nabízíme vysoce kvalifikovanou péči s odpovídajícím přístrojovým vybavením založenou na osvědčených léčebných postupech.

6Veterinární klinika Jesenice s.r.o. - Veterinární ordinace Praha západ

4.6
★★★★★
★★★★★
(271)
Budějovická 1116, Jesenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kompletní preventivní i léčebné veterinární péče. Poskytujeme kompletní preventivní i léčebnou veterinární péči. Provádíme složité chirurgické zákroky, kompletní diagnostiku a prevenci onemocnění (aplikace kardiostimulátoru u psa). Poskytujeme čipování, vakcinace a vydáváme pasy. Prodáváme…

7JIŘÍ FILIP - VETPOINT - veterinární klinika1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(558)
Madridská 636/14, Praha 10 - Vršovice Bezdlužná

Klinika nabízí kompletní veterinární péči, prevenci, terapii, chirurgii, laboratorní diagnostiku, RTG, SONO, EKG, ortopedii, zubní ultrazvuk pro malá zvířata. Sloužíme pohotovost. Veterinární klinika VetPoint si zakládá na osobním přístupu a poskytování individuální veterinární péče, aby byli…

8BH plus, spol. s r.o. - Lékárna Starostrašnická

Starostrašnická…, Praha 10 - Strašnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Lékárna i internetový obchod. Nabídka volně prodejných léků, potravinových doplňků, vitamínů, minerálů, kosmetiky, přípravků na hubnutí, dětské výživy, homeopatik, péče o zuby.

9Lékárna Tilia - Liberecká lékárna s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
nám. T. G. Masaryka…, Frýdlant
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Léky na předpis i volně prodejné, míchání mastí, potravinové doplňky, vitamíny a minerály.

10Valdštejnská lékárna, s.r.o.

Volně prodejné léky a výdej léků na předpis, zdravotní pomůcky, vitamíny, potravinové doplňky a léčebná kosmetika.


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární léčebná péče v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí široké spektrum služeb. Tyto kliniky se specializují na léčbu domácích zvířat, jako jsou psi, kočky, hlodavci, ptáci a další.

Mezi nejčastější služby, které veterinární kliniky nabízejí, patří:

1. Preventivní péče - pravidelné prohlídky, očkování, odčervení a další preventivní opatření, která pomáhají udržovat zvířata zdravá.

2. Diagnostika - veterinární lékaři používají moderní diagnostické metody, jako jsou rentgen, ultrazvuk, krevní testy a další, k identifikaci a léčbě nemocí.

3. Léčba - veterinární lékaři léčí různé nemoci a poranění, jako jsou záněty, infekce, zlomeniny a další.

4. Chirurgie - veterinární kliniky provádějí různé chirurgické zákroky, jako jsou sterilizace, kastrace, odstranění nádorů a další.

5. Nutriční poradenství - veterinární lékaři poskytují poradenství ohledně správné výživy a stravy pro zvířata.

6. Ošetření zubů - veterinární kliniky nabízejí ošetření zubů, jako jsou čištění, extrakce a další.

Veterinární léčebná péče je důležitá pro udržení zdraví a pohody zvířat. v oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici kvalitní veterinární kliniky, které nabízejí široké spektrum služeb pro domácí zvířata.