Veterinární pracoviště – Střední a Severní Čechy

Veterinární pracoviště v oblasti Střední a Severní Čechy je moderní a dobře vybavené zařízení, které poskytuje komplexní péči o zvířata. Pracoviště je umístěno v centru obce a je snadno dostupné pro všechny majitele zvířat.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1MVDr. Petr Coufal - Veterinární klinika Poděbrady

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Prokopova 438/23 , Poděbrady III
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná Ověřená

Od roku 1992 působí jako veterinární ošetřovna se dvěmi veterinárními lékaři. V roce 2007 se rozrůstá o další lékařku a buduje si statut kliniky s pohotovostní péčí. Snahou je poskytovat co nejvyšší odbornou úroveň veterinární péče o svěřené pacienty a co možná nejlepší přístup k našim klientům. V…

2NEOvet s.r.o. - veterinární klinika pro malá zvířata

4.7
★★★★★
★★★★★
(502)
Jeníkovská 1925, Čáslav
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Veterinární klinika pro psy, kočky, drobné savce, plazy a exotické ptactvo. POHOTOVOST s přítomností lékaře na pracovišti Po - Ne 08:00 - 20:00 hod. Veterinární klinika se nachází v jižní části Čáslavi, v blízkosti Městské nemocnice Čáslav a Lékárny U Nemocnice.

3Veterinární klinika Hloubětín s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(261)
Mochovská 535/38, Praha 9 - Hloubětín
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Veterinární klinika se nachází v OD Havana u stanice metra Hloubětín. Poskytuje komplexní veterinární péči, specializované pracoviště zaměřené na prevenci, diagnostiku a léčbu nemocí malých zvířat. Ambulantní pohotovost NONSTOP - 773 665 752.

4JIŘÍ FILIP - VETPOINT - veterinární klinika1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(558)
Madridská 636/14, Praha 10 - Vršovice Bezdlužná

Klinika nabízí kompletní veterinární péči, prevenci, terapii, chirurgii, laboratorní diagnostiku, RTG, SONO, EKG, ortopedii, zubní ultrazvuk pro malá zvířata. Sloužíme pohotovost. Veterinární klinika VetPoint si zakládá na osobním přístupu a poskytování individuální veterinární péče, aby byli…

5AA-Vet, s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1415)
Chmelová 2920/6, Praha 10 - Záběhlice Bezdlužná

Veterinární pracoviště. Non-Stop provoz. Běžné úkony, pokročilá diagnostika a terapie komplikovaných onemocnění psů a koček.

6MVDR. JIŘÍ UDATNÝ - VETERINÁRNÍ LÉKAŘ

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Palackého 365, Roudnice nad Labem Bezdlužná

Jsme pracoviště zaměřené na léčebnou a preventivní péči pro malá zvířata. Pro zákroky, jako je vakcinace, běžná kurativa apod. není nutné se předem objednávat, můžete přijít kdykoliv. Chcete-li se vyhnout čekání, je možné telefonicky dohodnout čas návštěvy. Bezodkladné naléhavé akutní případy…

7MVDR.ZDENĚK VEPŘEK - PRAKTICKÝ VETERINÁRNÍ LÉKAŘ

4.1
★★★★★
★★★★★
(31)
Nový Domov 171, Mimoň Bezdlužná

Veterinární klinika je specializovaným pracovištěm, kde se provádí počítačová tomografie, magnetická rezonance, endoskopie, artroskopie, hemodialýza, digitální rentgenologie atd.

8Veterinární ordinace - Čížek Václav, MVDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
V průčelí 1652/6, Praha 4 - Chodov Bezdlužná

Veterinární ordinace Průčelí poskytuje všestrannou péči všem skupinám klientů. Zakládáme si na osobním přístupu k pacientům i jejich majitelům. Pro případy, kdy je pro stanovení přesné diagnózy třeba speciální laboratorní vyšetření, spolupracujeme s renomovanými veterinárními laboratořemi. Zvolený…

9Boháčová Lucie, MVDr.

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Klášterského 180/2a, Praha 4 - Modřany Bezdlužná

Vítejte na stránkách naši veterinární ordinace v Praze v Modřanech. Hlavním cílem je pro nás zdravý a spokojený život Vašich zvířecích přátel. I když dáváme přednost ošetření na našem pracovišti, v případě potřeby Vás navštívíme a provedeme ošetření i u Vás doma.

10VETERINÁRNÍ ORDINACE - MVDr. Miroslav Řehák

4.8
★★★★★
★★★★★
(118)
Janovského 978/9, Praha 7 - Holešovice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace, preventivní léčebná péče, chirurgie a poradenství, prodej krmiv.Naše ordinace poskytuje kvalitní služby díky vysoké úrovni veterinární medicíny. Nabízíme Vám profesionalitu, příjemné prostředí. Poskytujeme preventivní a terapeutickou péči, poradenství a servis pro chovatele.…


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární pracoviště v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na veterinárním pracovišti pracují zkušení veterináři, kteří mají bohaté zkušenosti s léčbou zvířat. Všichni veterináři jsou vybaveni moderními diagnostickými přístroji, které umožňují rychlou a přesnou diagnostiku. Díky tomu mohou veterináři rychle zjistit příčinu nemoci a zahájit léčbu.

Veterinární pracoviště v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí široké spektrum služeb, které zahrnují:

1. Preventivní péči - veterináři provádějí pravidelné prohlídky zvířat a očkování proti nebezpečným nemocem.

2. Léčbu akutních a chronických onemocnění - veterináři poskytují léčbu zvířat s různými onemocněními, jako jsou například infekce, záněty, alergie, atd.

3. Chirurgické zákroky - veterináři provádějí různé chirurgické zákroky, jako jsou například kastrace, sterilizace, odstranění nádorů, atd.

4. Dentální péči - veterináři provádějí dentální zákroky, jako jsou například čištění zubů, odstraňování zubního kamene, atd.

5. Poradenskou činnost - veterináři poskytují majitelům zvířat poradenství ohledně výživy, chovu, péče o zvířata, atd.

Veterinární pracoviště v oblasti Střední a Severní Čechy je vybaveno moderními diagnostickými přístroji, jako jsou například ultrazvukové přístroje, rentgenové přístroje, laboratorní přístroje, atd. Díky tomu mohou veterináři rychle a přesně diagnostikovat různá onemocnění a zahájit léčbu.

Pracoviště je vybaveno moderními prostorami, které jsou příjemné a pohodlné pro zvířata i majitele. Na pracovišti je k dispozici také prodejna s veterinárními potřebami, kde majitelé zvířat mohou zakoupit potřebné léky, vitamíny, krmiva, atd.

Veterinární pracoviště v oblasti Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro majitele zvířat, kteří hledají kvalitní a profesionální péči pro svá zvířata. Pracoviště nabízí široké spektrum služeb, moderní diagnostické přístroje a zkušené veterináře, kteří jsou připraveni pomoci všem majitelům zvířat.